آموزش تصویری غیرفعال کردن و حذف موقت اکانت اینستاگرام

کامل ترین آموزش تصویری غیرفعال کردن و حذف موقت اکانت اینستاگرام_ازسیرتا پیاز

آموزش تصویری غیرفعال کردن و حذف موقت اکانت اینستاگرام

در حال حاضر اینستاگرام محبوب ترین شبکه اجتماعی در ایران میباشد که به شما این امکان را میدهد تصاویر و ویدیوهای خود را به اشتراک بگذارید تا دوستان و کسانی که شما را دنبال میکنند پست های ارسالی شما را مشاهده کنند و نظرات خود را در مورد پست های ارسالی شما بیان کنند.یکی از قابلیت های اینستاگرام،قابلیت غیرفعال کردن موقت حساب کاربری شما میباشد که به شما این امکان را میدهد حساب کاربری خود را بصورت موقت حذف کنید و  هر زمان که خواستید بدون از دست دادن هیچ یک از اطلاعات مجددا حساب کاربری اینستاگرام خود را برگردانید.در این پست از کینگ تونت قصد داریم آموزش تصویری کامل نحوه غیرفعال کردن و حذف موقت اکانت اینستاگرام بهمراه تمام نکات را خدمت شما همراهان گرامی آموزش دهیم.

 

نکات مهم (قبل از انجام آموزش مطالعه کنید):

1.این آموزش برای غیرفعال کردن موقت اکانت اینستاگرام شما هست و با انجام این آموزش،حساب شما در اینستاگرام بطور کامل محو میشود و هروقت که تمایل داشتید می توانید حساب خود را بازگردانید و فعال کنیدواگر قصد دارید حساب کاربری خود را برای همیشه پاک کنید آموزش حذف دائم حساب کاربری اینستاگرام را مطالعه کنید.

2.طبق قوانین اینستاگرام شما می توانید حساب خود را هفته ای یکبار غیرفعال و مجددا فعال کنید.پس غیرفعال کردن موقت حساب بصورت پی در پی مشکلی ایجاد نمی کند و جزء قوانین اینستاگرام هست(البته غیرفعال کردن پی در پی هم توصیه نمی شود بهرحال ممکن است مشکلاتی ایجاد شود!)

3.با انجام این آموزش تمامی اطلاعات اینستاگرام شمامثل تصاویر، ویدئوها، کامنت‌ها، لایک‌ها، فالورها، فالوینگ ها و … به صورت موقتی از روی اینستاگرام محو میشود و تا زمانی که حساب کاربری خود را بازیابی نکنید برای هیچ کس نمایش داده نمی شود.

4.پس از انجام این آموزش ابتدا نام کاربری شما برای مدت زمان کمی(حدود چندساعت) به instagrammer تغییر میکند و سپس اکانت سما بطور کلی موقتاً محو خواهد شد.

5.با حذف موقت حساب اینستاگرام ، نام کاربری شما (ایدی یا اکانت)در اینستاگرام بصورت موقت محو میشود ولی هیچ شخص نمی تواند نام کاربری حذف شده شما را دوباره ثبت کند.(این موضوع هم در حذف موقت و هم در حذف دائم حساب کاربری اینستاگرام صادق هست!)

6.تنها روش حذف موقت و غیر فعال کردن اکانت اینستاگرام از طریق وب سایت رسمی اینستاگرام هست و از طریق برنامه های اینستاگرام امکان پذیر نیست.

7.بعضی مواقع کاربران برای غیرفعال کردن موقت حساب خود با مشکل مواجه میشوند که دلیل این مشکل غیرفعال کردن زیاد حساب کاربری هست و تنها راه حل این مشکل صبرکردن هست که معمولا پس از چندروز این مشکل برطرف میشود.

8.تنها روش برای فعال کردن حساب کاربری ،ورود مجدد با اطلاعات حساب به اینستاگرام هست که شما معمولا پس از چندساعت بعد از غیرفعال کردن اکانت تان می توانید مجددا آن را فعال کنید و اگر با مشکل فعال کردن مواجه شدید باید چندروزی صبرکنید و مجددا تلاش کنید تا مشکل تان حل شود.

9.بعضی مواقع ممکن است پس از فعال کردن مجدد حساب برخی از اطلاعات شما حذف شده باشد که معولا بعد از چند روز این مشکل برطرف میشود.

10.برای غیرفعال کردن موقت حساب خود حتما باید یوزرنیم و پسورد اینستاگرام خود را داشته باشید بدون اینها نمی توانید حساب خود را غیرفعال کنید!

نکته مهم:قبل از انجام این آموزش از برنامه اینستاگرام خود لوگ اوت (log out)شوید!چون پس از اینکه این آموزش را انجام دادید اگر برنامه را مجددا باز کنید،چون نام کاربری و رمز شما در برنامه ذخیره هست،پس از اجرای برنامه حساب شما مجددا فعال میشود و به صفحه home page اینستاگرام تان میروید!!!!

 

آموزش غیرفعال کردن و حذف موقت اکانت اینستاگرام:

1. برای غیرفعال کردن اکانت اینستاگرام حتما باید به سایت رسمی اینستاگرام بروید.برای حذف حساب خود از لینک مخصوص زیر استفاده کنید.

لینک مخصوص حذف موقت حساب کاربری اینستاگرام

2.پس از ورود به سایت رسمی اینستاگرام  نام کاربری (آی‌دی) و رمز عبور (پسورد)‌ وارد کنید و گزینه Log in  انتخاب کنید.

 

آموزش تصویری غیرفعال کردن و حذف موقت اکانت اینستاگرام

 

3.در این مرحله شما باید دلیل غیرفعال کردن حساب کاربری خود را (Why are you disabling your account) مشخص کنید.برای انتخاب دلیل خود شما باید همانند تصویر زیر زبانه مورد نظر را انتخاب کنید.

 

آموزش تصویری غیرفعال کردن و حذف موقت اکانت اینستاگرام

 

4.در این مرحله شما باید یکی از گزینه ها را به دلخواه انتخاب کنید(فرقی نمی کند)

 

آموزش تصویری غیرفعال کردن و حذف موقت اکانت اینستاگرام

 

5.پس از انتخاب دلیل حذف موقت اکانت خود شما باید در کادر زیر عبارت To continue , please re-enter your password رمز عبور اینستاگرام خود را مجددا وارد کنید.

 

آموزش تصویری غیرفعال کردن و حذف موقت اکانت اینستاگرام

 

6.برای غیرفعال کردن حساب خود گزینه Temporarily Disable Account را از پایین صفحه انتخاب کنید.

 

آموزش تصویری غیرفعال کردن و حذف موقت اکانت اینستاگرام

 

7.در نهایت پنجره ای برای شما نمایش داده می شود که برای حذف موقت اکانت اینستاگرام خود گزینه  Yes را انتخاب کنید.(البته ممکن است بجای گزینه yes  عبارت ok باشد که فرقی نمیکند)

 

آموزش تصویری غیرفعال کردن و حذف موقت اکانت اینستاگرام

 

8.در نهایت پیغامی همانند زیر برای شما نمایش داده میشود که اکانت شما با موفقیت غیرفعال شده است.

 

آموزش تصویری غیرفعال کردن و حذف موقت اکانت اینستاگرام

 

نحوه بازیابی و فعال کردن اکانت غیرفعال شده اینستاگرام:

برای فعال کردن مجدد حساب کاربری غیرفعال شده اینستاگرام ،تنها کافی هست با اکانت(ایدی) و رمز عبور(پسورد) خود از طریق برنامه اینستاگرام یا سایت رسمی (https://www.instagram.com) وارد حساب کاربری خود شوید(log in) تا حساب شما مجددا فعال شود.

 

سوالات رایج:

ایا با غیرفعال کردن و فعال کردن مجدد، کسایی که منو بلاک کردن یا حتی کسایی که من انها را بلاک کردم برداشته میشود؟

خیر! هیچ تغییر در بلاک ها ایجاد نمی شود.

اکانت اینستاگرام غیرفعال کردم،اما بعد از فعال کردن مجدد،همه پست ها یا برخی از اطلاعتم حذف شده!چیکار باید بکنم؟

معمولا پس از چند روز مشکل شما حل میشه و تمام اطلاعاتتون برمیگرده ولی اگر برنگشت با پشتیبانی اینستاگرام تماس بگیرید

(ایمیل پشتیبانی اینستاگرام:Support@instagram.com)

اکانت اینستاگرامم غیرفعال فعال کردم،الان قصد دارم مجددا فعالش کنم ولی رمز عبورم فراموش کردم!چیکار کنم؟

تنها شما کافی هست فراموشی رمز عبور را بزنید تا رمز عبور جدید به ایمیل یا شماره تلفن شما ارسال بشه( از بخش Get help signing in درخواست ریست پسوردبدید) بعد با رمز عبور جدید اقدام به فعال سازی حسابتون بکنید.

اکانت اینستاگرام را غیرفعال کردم ولی الان فعال نمی شود.مشکل جیه؟

تنها راه صبر کردن هست و شما باید چند روزی صبر کنید و مجددا تلاش کنید تا در نهایت حساب شما فعال شود.

اکانت اینستاگرام من یک مرتبه غیرفعال شد و من نمی توانم وارد اکانتم بشوم.دلیل این مشکل چیه؟

وقتی که حساب شما یک مرتبه غیرفعال میشود،ربطی به این اموزش ندارد! و دلیل ان محدود شدن شما از طرف اینستاگرام بدلیل رعایت نکردن قوانین اینستاگرام هست که میتواند دلیلش فالو کردن زیاد در زمان کم،کامنت های زیاد و…. باشد.و تنها روش برای حل این مشکل صبر کردن هست تا محدودیت شما از طرف اینستاگرام برداشته شود.

تا جه مدت میتوانم حساب کاربری اینستاگرام را غیرفعال نگه دارم تا مشکلی برای حساب کاربری ام پیش نیاید؟

هیچ محدودیت زمانی از طرف اینستاگرام اعلام نشده است و شما تا هر زمان که لازم داشته باشید می توانید حسابتونو عیرفعال نگه دارید.(ولی در کل توصیه میشه که هرچندماهی یک مرتبه حسابتونو فعال و مجددا غیرفعال کنید تا مشکلی برای اطلاعاتتون پیش نیاد ولی بازم اشاره میکنم که هیچ محدودیتی در مدت زمان غیرفعال کردن نیست)

اکانت اینستاگرام را غیرفعال کردم ولی الان که میخوام فعال کنم پیام میده که حساب شما پیدا نشد(user not found)!مشکل جیه؟

این مشکل بعضی وقت ها بوجود می اید و باید چند روز صبر کنید و مجددا تست کنید تا مشکل شما برطرف شود. یا نهایتا به پشتیبانی اینستاگرام ایمیل بدید.

وقتی اکانتم را غیرفعال میکنم،ایا اکانت من در لیست کسایی که من را فالو کردم هست؟

خیر! اکانت شما بصورت کامل محو میشود و تمام لایک ها کامنت ها و پست های شما هم مخفی میشود و کسی نمی تواند مشاهده کند.(البته چندروز اول حساب شما بصورت instagrammer نمایش داده میشه ولی بعد بصورت کامل محو میشه)

قصد دارم حساب کاربری ام را غیرفعال کنم ولی این گزینه ها در قسمت پروفایل برنامه اینستاگرامم نیست!چرا؟

چون تنها روش حذف برنامه از طریق خود سایت اینستاگرام هست و از طریق خود برنامه همچین امکانی وجود ندارد!

موقع ورود به اینستاگرام پیام Disabled میده و حسابم غیرفعال شده! چرا؟

اگر شما قوانین اینستاگرام را رعایت نکرده باشید،حساب شما بصورت کامل غیرفعال شده و روشی برای بازگردانی حساب شما نیست!

ارور Your account has been disabled for violating our terms .learn how you may be able to restore your account مشاهده میکنم دلیلش چیه؟

حساب شما بصورت کامل غیرفعال شده و علت آن هم رعایت نکردن قوانین اینستاگرام هست و روشی برای بازیابی و فعال کردن مجدد حساب شما نیست!

هنگامی که قصد دارم حسابم را فعال کنم با پیغام The username you entered doesn’t belong to an account. Please check your username and try againروبرو میشود؟

معمولا هنگامی که قصد دارید از طریق برنامه حساب خود را فعال کنید این پیغام را مشاهده میکنید،برای رفع مشکل از طریق سایت اینستاگرام (https://www.instagram.com) لوگین شوید و پس از فعال شدن حساب از طریق گوشی اقدام کنید.بازم اگر حل نشد چندبار تست کنید تا رفع شود.

قصد دارم شماره تلفنم از اینستاگرام حذف کنم ولی پیغام you cannot remove your phone number with two factor authentication turned on نمایش میده دلیلش چیه؟

دلیل مشاهده این پیام این است که شما قابلیت تائید دو مرحله‌ای (two factor authentication) رو از تنظیمات اینستاگرام فعال کرده اید و تا زمانی که فعال باشه نمی تونید شماره تون حذف کنید.ابتدا این قابلیت را غیرفعال کنید و بعد اقدام به حذف شماره کنید

 زمانی که گزینه Temporarily Disable Account انتخاب میکنم مجددا به صفحه اصلی (home page)برمیگرده و پیغام تایید غیرفعال شدن را نمایش نمیده و اکانتم غیرفعال نمیشه!چرا؟

این مشکل مربوط به سرورهای اینستاگرام هست و شما باید چندین بار در چند روز تلاش کنید تا مشکلتان حل شود و روش دیگه ای ندارد.

 

پایان آموزش!

پست های پیشنهادی:

دانلود Instagramبرنامه رسمی اینستاگرام برای اندروید

آموزش تصویری اضافه کردن نظرسنجی به استوری اینستاگرام

آموزش تصویری قطع دسترسی سرویس ها و برنامه های غیررسمی به حساب اینستاگرام

نحوه حذف فالوور اینستاگرام بدون نیاز به بلاک کردن

آموزش تصویری تغییر رمز اینستاگرام در اندروید

اموزش تصویری حذف دائم و کامل اکانت اینستاگرام

برای مشاهده سایر آموزش های اینستاگرام اینجا کلیک کنید.

 

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه جدید

دیدگاه کاربران
5
پاسخ سهیلا اقاپور 20 ژوئن 2018

باسلام….بعد از غیر فعال کردن موقت چطوری باید دوباره حساب رو فعال کرد؟

پاسخ مدیر سایت 21 ژوئن 2018

سلام در انتهای پست بالا که بصورت کامل توضیح دادیم!!!

نحوه بازیابی و فعال کردن اکانت غیرفعال شده اینستاگرام:

برای فعال کردن مجدد حساب کاربری غیرفعال شده اینستاگرام ،تنها کافی هست با اکانت(ایدی) و رمز عبور(پسورد) خود از طریق برنامه اینستاگرام یا سایت رسمی (https://www.instagram.com) وارد حساب کاربری خود شوید(log in) تا حساب شما مجددا فعال شود.

پاسخ sara 13 می 2018

وقتی تو مرحله اخر رمزمو وارد میکنم ارور میده ک رمز اشتباهه
لطفا راهنماییم کنید

پاسخ مدیر سایت 13 می 2018

حتما رمز را اشتباه وارد میکنید!
در صورتی که رمز را فراموش کردید یک مرتبه فراموشی رمز را بزنید وسپس رمز جدید بروی حسایتان قرار بدید و سپس اقدام به حذف موقت حسابتان بکنید

پاسخ reza.soadi 3 نوامبر 2017

تلگرام

تبلیغات شما
تبلیغات متنی
دانلود واتساپ اندرویدی /دانلود اینستاگرام اندرویدی / دانلود بازی پابجی موبایل / دانلود بازی کال اف دیوتی موبایل /دانلود بازی فورتنایت /