کامل ترین آموزش تصویری جلوگیری از هک شدن و نحوه اطلاع از کنترل شدن اکانت تلگرام

کامل ترین آموزش تصویری جلوگیری از هک شدن تلگرام و نحوه فریب دادن هکرها برای هک تلگرام شما

نحوه پس گرفتن اکانت تلگرام هک شده بدون هیچگونه دسترسی به اکانت

کامل ترین آموزش تصویری جلوگیری از هک شدن و نحوه اطلاع از کنترل شدن اکانت تلگرام

بدون شک در حال حاضر محبوب ترین و پرطرفدارترین مسنجر در ایران تلگرام میباشد که تعداد کاربران تلگرام تنها در ایران 40 میلیون نفر اعلام شده است و به نحوی میتوان گفت درهر خانواده ایرانی،حداقل یک نفر از تلگرام استفاده میکنند(البته تو بعضی از خانواده ها هم هر شخصی چندتا اکانت داره!) این محبوبیت تلگرام در ایران باعث شده است تا افراد کلاه بردار و سودجو دست بکار شوند و در سایت ها و کانال های مختلف تلگرام با تبلیغات گسترده برنامه و روش های هک تلگرام اقدام به فریب افراد و سود جویی از انها بکنند و هر روز هم بر تعداد این تبلیغات و شایعات افزوده میشود که این باعث میشود تا بعضی از کاربران تلگرام از ترس هک شدن اطلاعات شخصی،تلگرام را حذف کنند و برای همیشه با تلگرام خداحافظی کنند!بعضی ها هم در سایت های مختلف و کانال ها بدنبال بدست آوردن روش های مختلف هک تلگرام  و یا بدنبال خرید برنامه های هک تلگرام هستند تا بتوانند با پرداخت مبلغ حدود 10 هزار تومان به یکی از بزرگترین هکرهای ایران تبدیل شوندکه توانسته با خرید یک برنامه اکانت های تلگرام را هک کرده است! :-D که در هرصورت هر دو گروه ضرر کرده اند!(چه ترک کننده های تلگرام بدلیل اینکه فکر میکنند! امنیت تلگرام پایین است و این پست کینگ2نت را نخوانده اند و چه کسانی که بدنبال هک تلگرام هستند!)در ادامه این پست از کینگ2نت همراه ما باشید تا بصورت کامل به نحوه جلوگیری از هک شدن اکانت تلگرام شما و همچنین روش هایی که هکرها تلگرام با فریب شخص قربانی  را هک میکنند بپردازیم تا با کلک های هک شدن تلگرام آشنا شوید و اگر کسی شما را هک کرده و به تمام اطلاعات شما دسترسی دارد متوجه شوید و بتوانید براحتی حساب خود را پس بگیرید.پس در ادامه این پست همراه ما باشید.

اهداف این آموزش:

1.آیا واقعا تلگرام قابل هک شدن است

2.تلگرام چگونه هک می شود

3.روش های صددرصد عملی برا جلوگیری از هک شدن تلگرام

3.اگر اکانت تلگرام من هک شده است و کسی به اطلاعات من دسترسی دارد،چگونه متوجه بشوم

4.روش های پس گرفتن اکانت هک شده تلگرام بدون هیچ گونه دسترسی به اکانت

 

آیا تلگرام با برنامه قابل هک شدن است؟

یکی از اصلی ترین دلیل محبوبیت تلگرام تا این اندازه در ایران و جهان بدلیل تبلیغات گسترده ای است که برنامه نویس ها و صاحبان تلگرام برای امنیت بالای این پیام رسان انجام داده اند و مدعی شده اند که امنیت تلگرام به اندازه ای بالا و پیچیده هست که به هیچ وجه قابل هک شدن نیست و از یک سیستم رمزنگاری بسیار پیچیده و جدید بنام MTproto برای امنیت تلگرام استفاده میکنند.شاید این سوال به ذهن شما برسد که صاحبان تلگرام برای اینکه بتوانند نظر کاربران خود را جلب کنندو تعداد کاربران خود را افزایش دهند،این ادعا را کرده اند! ولی بهتر است بدانید که در نوامبر سال ۲۰۱۴ یک جایزه سیصد هزار دلاری برای یافتن باگ بر روی تلگرام اعلام شد که این مسابقه در فوریه ۲۰۱۵ بدون برنده خاتمه یافت! در سال ۲۰۱۵ شرکت امنیتی  Electronic Frontier Foundation رتبه ۷ از ۷ را به بخش secret chat  تلگرام داد! با این وجود اگر شما سایت یا افرادی را میشناسید که با گرفتن مبلغ بسیار ناچیزی (معمولا بیشتر سایت و کانال ها با قیمت 9000 تا 9900 تومان!!) برنامه هک تلگرام را میفروشند،بهتر به آنها اطلاع بدهید که نیاز نیست با این همه محدودیت و ریسک اقدام بفروش برنامه های صددرصد عملی خود بکنند،بلکه تنها کافیه یک پیام به پاول دورف(صاحب تلگرام) بدن و بهش اعلام کنند که برنامه هک تلگرام ساختن تا پاول دورف مبلغ 300.000 دلار مستقیم به حسابشون کارت به کارت کنه! :-D پس تا به اینجا متوجه شدید که تمام برنامه های هکی که در سایت و کانال های مختلف بفروش میرسد،کلاهبرداری هست و به هیچ وجه این برنامه ها را خریداری و یا اگر رایگان هم بود بروی دستگاه خود نصب نکنید،چرا که خود این برنامه ها مخرب و خطرناک هستند و باعث میشود سازنده برنامه بتواند به گوشی شما و تمام اطلاعات شما دسترسی پیداکند.پس به هیچ وجه فریب این افراد کلاه بردار و شیاد را نخورید.

نمونه ای از تبلیغ های فریبنده و وسوسه کننده هک تلگرام توسط افراد کلاهبردار:

 

کامل ترین آموزش تصویری جلوگیری از هک شدن و نحوه اطلاع از کنترل شدن اکانت تلگرام

 

کامل ترین آموزش تصویری جلوگیری از هک شدن و نحوه اطلاع از کنترل شدن اکانت تلگرام

 

نکته مهم:تا به اینجا متوجه شده اید که تمام برنامه هایی که در سایت ها بفروش میرسد کلاهبرداری هست و نه تنها اکانت تلگرام شخص مورد نظر شما را هک نمیکند بلکه می تواند باعث هک شدن خود شما بشود! و تمام اطلاعات شحصی شما را در اختیار سازنده برنامه قرار دهد. امنیت تلگرام همانطور که قبلا هم توضیح داده ایم بسیار بالاست و هم تراز فیسبوک،جیمیل،اینستاگرام و… میباشد(حتی میتوان گفت بالاتر!)

پس تلگرام به هیچ وجه هک نمیشود!؟ خیر! در دنیای اینترنت هیچ سیستمی وجود ندارد که بتواند در مقابل هکرها صددرصدغیرقابل نفوذ باشد و هکرهایی که تجربه و توانایی بالایی دارند احتمالا میتوانند وارد هر سیستمی بشوندو برای هک یک سیستم ساده با امنیت پایین چندین ساعت وقت میبرد چه برسد به سیستمی با امنیت تلگرام! 

نتیجه گیری: تلگرام و هر مسنجر و شبکه اجتماعی دیگر مثل فیسبوک،اینستاگرام،واتس اپ ،بیسفون و…. قابل هک شدن هستند ولی هک شدن آنها نیاز به مهارت و تجربه بالایی دارد و کار هر شخصی نیست ولی با اطمینان و بصورت صددرصد خدمت شما عرض میکنم که تمام برنامه هایی که با عنوان هک تلگرام در ایران فروخته میشود کلاهبرداری هست و قابلیت هک کردن تلگرام را ندارد.

 

تلگرام چگونه هک میشود؟(روش هک تلگرام با فریب دادن قربانی!)

همانطور که در بالا بصورت کامل توضیح داده ایم هیچ برنامه ای نیست که بتواند تلگرام را هک کند.ولی یک روش وجود دارد که افراد سودجو و کلاهبردار با این روش اقدام به هک کردن افرادی میکنند که، از این روش اطلاع ندارند و با فریب این افراد اقدام به هک کردن آنها میکنند.

همانطور که اطلاع داریدیکی از قابلیت های محبوب و پرطرفدار برنامه تلگرام،قابلیت استفاده همزمان یک حساب کاربری در چند گوشی،تبلت یا لپ تاپ است.یعنی شما وقتی با شماره تلفن همراه خود در تلگرام ثبت نام کردید و حساب کاربری در تلگرام ایجاد میکنید،میتوانید بصورت همزمان با همین شماره در چند تا گوشی،تبلت یا حتی کامپیوتر از تلگرام استفاده کنید.

آموزش نصب تلگرام روی چند گوشی یا لپ تاپ:

برای اینکه بتوانید تلگرام را علاوه بر گوشی فعلی بروی چند گوشی یا تبلت یا کامپیوتر دیگر هم داشته باشید مراحل زیر را انجام دهید:

1.ابتدا برنامه تلگرام را بروی دستگاه جدید مورد نظر نصب کنید.

2.سپس شماره ای که با آن قبلا در تلگرام ثبت نام کرد ه اید را وارد کنید.

3.تلگرام یک کد تایید هویت را برای شما در برنامه تلگرام که فعال هست،ارسال میکند که شما باید این کد را در دستگاه جدید وارد کنید تا تلگرام شما بروی دستگاه جدید نیز فعال شود.

 

نمونه ای از کد تایید که تلگرام برای شما در برنامه تلگرام ارسال میکند:

 

کامل ترین آموزش تصویری جلوگیری از هک شدن و نحوه اطلاع از کنترل شدن اکانت تلگرام

 

تا اینجا نحوه فعال سازی و استفاده یک شماره تلفن همراه در تلگرام بروی چند گوشی و کامپیوتر بصورت همزمان را متوجه شدید.به احتمال زیاد الان میپرسید خوب چه ربطی به هک کردن تلگرام دارد؟!

خوب دقیقا این قابلیت تلگرام روشی هست که افراد آماتور،سودجو،شیاد و کلاهبردار! از آن برای هک افرادی استفاده میکنند که با این قابلیت تلگرام آشنا نیستند یا اگر هم آشنا باشند افراد سود جو با روش هایی اقدام به کلاهبرداری و هک میکنند.

اگر شما از سایت های کلاهبردار برنامه های هک را خریداری کرده باشید(امیدوارم که نکرده باشید!) برای شما یکی از برنامه های غیر رسمی تلگرام (مثل تلگرام پلاس،تلگرام فارسی) بهمراه آموزش استفاده همزمان یک حساب کاربری در چند گوشی،تبلت یا لپ تاپ را که در بالا توضیح دادیم را برای شما ارسال میکند!(البته اگر سایت مورد نظر خیلی با معرفت باشه همین کار و هم بکنه!) 

روش های هک با فریب دادن افراد:

1.ابتدا شما یکی از برنامه های غیر رسمی تلگرام را بروی دستگاه خود نصب میکنید(در واقع باید نسخه ای از تلگرام غیر رسمی که در گوشی تون ازآن استفاده نمیکنید را نصب کنید)

2.سپس در در برنامه تلگرام غیر رسمی،در کادری که هنگام ثبت نام از شما شماره تلفن همراه میخواهد،شما شماره شخصی که قصد دارید آن را هک کنید وارد میکنید.

3.حال یک کد تایید هویت برای شخص قربانی ارسال میشود،که شما باید آن کد را به هر نحوی که شده است بدست بیاورید و در تلگرام غیر رسمی دستگاه خود وارد کنید تا بصورت کامل به اطلاعات شخص قربانی دسترسی داشته باشید!به همین راحتی!

احتمالا الان این سوال براتون پیش می اید که هکر چگونه میتواند بدون اینکه به گوشی شخص مورد نظر دسترسی داشته باشد،کد تایید هویت را بدست بیاورد؟!

با فریب دادن و ترساندن قربانی!!!

معمولا هکرها قبل از هر اقدامی یک پیام از طریق تلگرام برای قربانی ارسال میکنند که از قربانی تقاضای ارسال کد تایید هویت تلگرام  را میکنند که در زیر چند نمونه از آنها را برا شما بیان میکنیم:

روش تهدید و ترساندن:هکر عکس پروفایل تلگرام خود را لوگو یکی از سازمان های مهم کشور قرار میدهد و متن زیر را برای قربانی ارسال میکند:

کاربر گرامی(اگر اسم شما را بداند اسم را هم برای اثرگذاری بیشتر ذکر میکند!) اخیرا ما شما را زیر نظر داشته ایم و متوجه فعالیت های مشکوک شما در تلگرام شده ایم برای رفع این مشکل تا لحظات دیگر یک کد تایید پنج رقمی برای شما ارسال میشود که شما باید این کد تایید هویت را از همین طریق برای ما ارسال کنید!

روش فریب دادن:هکر عکس پروفایل خود را لوگو تلگرام قرار میدهد و خود را پشتیبانی تلگرام معرفی میکند:

کاربر گرامی برای جلوگیری از مسدود شدن دائمی حساب کاربری شما تا لحظات دیگر یک کد تایید هویت پنج رقمی برای شما ارسال میشودکه شما باید آن را برای ما ارسال کنید!

اگر شخص قربانی فردی باشد که از این قابلیت تلگرام آگاه نباشد یا اینکه فرد ساده ای باشد،با ارسال کد تایید هویت به شخص هکر،باعث هک شدن حساب کاربری تلگرام خود میشود.به همین راحتی!

نکته مهم:البته حتما نباید شخص برای شما پیام ارسال کند و از شما درخواست کد تایید کند،ممکن است یکی از نزدیکان شما اقدام به این عمل کند و رمانی که به گوشی شما دسترسی دارد،درخواست کد تایید میکند و پس از فعال کردن شماره شما بروی گوشی خود،کد ارسالی توسط تلگرام را پاک میکند تا شما متوجه همچین اقدام پلید و زشتش نشوید.

 

چگونه بفهمیم تلگرام ما هک شده است و هکر به اطلاعات ما دسترسی دارد؟

تا به اینجا روش هک تلگرام را خدمت شما آموزش داده ایم و شما متوجه شده اید که افراد سودجو چگونه تلگرام شما را هک میکنند،ممکن است تابحال شما از این موضوع اطلاعی نداشته اید و کد تایید هویت را برای هکر ارسال کرده اید یا اینکه شک دارید حساب شما هک شده است و می خواهید بفهمید آیا شخصی حساب شما را هک کرده است و به اطلاعات شما دسترسی دارد یا نه؟!در ادامه روش اینکه آیا شما هک شده اید و حساب کاربری تلگرام شما بروی گوشی شخص دیگری فعال هست یا نه را خدمت شما آموزش میدهیم:

1.ابتدا برنامه تلگرام را اجرا کنید و گزینه سه خط افقی سمت چپ و بالا را انتخاب کنید.

 

کامل ترین آموزش تصویری جلوگیری از هک شدن و نحوه اطلاع از کنترل شدن اکانت تلگرام

 

2.گربنه Setting را انتخاب کنید.

 

کامل ترین آموزش تصویری جلوگیری از هک شدن و نحوه اطلاع از کنترل شدن اکانت تلگرام

 

3.در این مرحله گزینه Privacy and Security انتخاب کنید.

 

کامل ترین آموزش تصویری جلوگیری از هک شدن و نحوه اطلاع از کنترل شدن اکانت تلگرام

 

4.در نهایت گزینه Active Sessions را انتخاب کنید.

 

کامل ترین آموزش تصویری جلوگیری از هک شدن و نحوه اطلاع از کنترل شدن اکانت تلگرام

 

همانطور که در شکل زیر هم مشاهده میکنیدتمام دستگاه هایی که به این حساب کاربری شما متصل  و به حساب کاربری شما دسترسی دارند را نمایش میدهد.در اینجا حساب کاربری تلگرام من بروی یک گوشی سامسونگ و سه نسخه دسکتاپ ویندوز دیگر فعال هست.

 

کامل ترین آموزش تصویری جلوگیری از هک شدن و نحوه اطلاع از کنترل شدن اکانت تلگرام

 

Current session در واقع دستگاه فعلی  هست که تلگرام را بروی آن نصب کرده اید.

Active Sessions سایر دستگاه هایی هستند که به همین حساب کاربری شما متصل هستند.

حال اگر شما تلگرام را فقط بروی دستگاه فعلی نصب کرده اید و بروی هیچ دستگاه دیگر فعال نکرده اید فقط باید اسم دستگاه فعلی باشد و اگر بجز دستگاه شما نام دستگاه دیگر زیر قسمت Active Sessions بود یعنی اینکه علاوه بر شما یک نفر دیگر به اطلاعات شما دسترسی دارد که شما در این بخش میتوانید اطلاعات گوشی و موقعیت مکانی شخصی که به حساب شما دسترسی دارد را مشاهده کنید.

حال اگر زیر قسمت Active Sessions یک دستگاه(نسخه موبایل یا دسکتاپ) ناشناس مشاهده کرده اید که شما به آن اجازه دسترسی را نداده اید و قصد دارید دسترسی آن شخص به حساب کاربری خود را برای همیشه قطع کنید کافی هست :

ابتدا بروی دستگاه مورد نظر ضربه بزنید تا کادری همانند شکل زیر برای شما نمایش داده شود و سپس شما گزینه OK بزنید تا دسترسی آن شخص بصورت کامل به حساب شما قطع شود.

 

کامل ترین آموزش تصویری جلوگیری از هک شدن و نحوه اطلاع از کنترل شدن اکانت تلگرام

 

کامل ترین آموزش تصویری جلوگیری از هک شدن و نحوه اطلاع از کنترل شدن اکانت تلگرام

 

روش های افزایش امنیت و جلوگیری از هک شدن تلگرام:

اگر می خواهید از هک شدن اکانت تلگرام خود جلوگیری کنید و هیچ شخصی نتواند حساب تلگرام شما را حتی با داشتن کد تایید دو مرحله ای! هک کند،باید Two Step Verification  حساب تلگرام خود  را فعال کنید.با اطمینان می توان گفت روش قطعی و صددرصد برای جلوگیری از هک شدن و افزایش امنیت تلگرام ،فعال کردن کد تایید هویت دو مرحله ای یا Two Step Verification است که در ادامه ما روش فعال کردن کد تایید دو مرحله ای را خدمت شما آموزش میدهیم تا از این به بعد بدون استرس و ترس از هک شدن از تلگرام استفاده و لذت ببرید:

1.ابتدا برنامه تلگرام را اجرا کنید و گزینه سه خط افقی سمت چپ و بالا را انتخاب کنید.

 

کامل ترین آموزش تصویری جلوگیری از هک شدن و نحوه اطلاع از کنترل شدن اکانت تلگرام

 

2.گربنه Setting را انتخاب کنید.

 

کامل ترین آموزش تصویری جلوگیری از هک شدن و نحوه اطلاع از کنترل شدن اکانت تلگرام

 

3.در این مرحله گزینه Privacy and Security انتخاب کنید.

 

کامل ترین آموزش تصویری جلوگیری از هک شدن و نحوه اطلاع از کنترل شدن اکانت تلگرام

 

4.در این مرحله گزینه‌ی Two Step Verifaction انتخاب کنید.

 

کامل ترین آموزش تصویری جلوگیری از هک شدن و نحوه اطلاع از کنترل شدن اکانت تلگرام

 

5.در این مرحله گزینه ی Set Additional Password  انتخاب کنید.

 

کامل ترین آموزش تصویری جلوگیری از هک شدن و نحوه اطلاع از کنترل شدن اکانت تلگرام

 

6.در این مرحله شما باید رمز مورد نظر خود را انتخاب و تیک بالای صفحه را انتخاب کنید.

 

کامل ترین آموزش تصویری جلوگیری از هک شدن و نحوه اطلاع از کنترل شدن اکانت تلگرام

 

7.در این مرحله نیز شما باید کدی که در مرحله قبل وارد کرده اید را مجددا اینجا وارد کنید و تیک بالای صفحه را انتخاب کنید.

 

کامل ترین آموزش تصویری جلوگیری از هک شدن و نحوه اطلاع از کنترل شدن اکانت تلگرام

 

8.در این مرحله از شما Password Hint یا راهنمای یادآوری رمز را میخواهد که در واقع شما یک نشانه ای برای رمز عبور خود وارد کنید تا هنگامی که رمز را میخواهید وارد کنیدیا اینکه فراموش کرده اید با مشاهده( Password Hint یا راهنمای یادآوری رمز) رمز را به یاد بیاوریدهمچنین میتواند این گزینه را خالی بگذارید و به مرحله بعد بروید.

نکته:برای افزایش امنیت از یک کلمه به اختصار استفاده کنیدو دقیقا چیزی که بعنوان رمز انتخاب کرده اید را وارد نکنید چون برای شخصی که میخواهد رمز را وارد کند نشان میدهد!(مثلا اگر شماره شناسنامه خود را بعنوان رمز عبور قرار داده اید، Password Hint خود راشماره شناسنامه ننویسید چون شخصی که قصد هک شما را دارد اگر اطلاعات شما را هم بداند،براحتی به پسورد شما دسترسی پیدا میکند)

 

کامل ترین آموزش تصویری جلوگیری از هک شدن و نحوه اطلاع از کنترل شدن اکانت تلگرام

 

9.در این مرحله از شما میخواهد که یک ایمیل معتبر وارد کنید تا در صورت فراموشی رمز عبور خود،از طریق همین ایمل پسورد خود را ریکاوری کنیدهمچنین میتوانید این گزینه را خالی بگذاریدو گزینه‌ی Skip را بزنیدولی شدیدا به شما پیشنهاد میکنیم حتما یک ایمیل معتبر برای ریکاوری وارد کنید و سپس تیک بالای صفحه را بزنید.

 

کامل ترین آموزش تصویری جلوگیری از هک شدن و نحوه اطلاع از کنترل شدن اکانت تلگرام

 

10.پس از اینکه ایمیل خود را وارد کردید و تیک بالای صفحه را زدید، کادر همانند شکل زیر برای شما باز میشود که اشاره میکند یک لینک برای تایید ایمیلی که وارد کرده اید به ایمیل مورد نظر فرستاده ایم و ممکن است به پوشه اسپم ها ارسال شده باشدو شما باید گزینه OK را انتخاب کنید.

 

کامل ترین آموزش تصویری جلوگیری از هک شدن و نحوه اطلاع از کنترل شدن اکانت تلگرام

 

11.به ایمیل خود بروید و یک ایمیل از طرف تلگرم برای شما آمده است که شما باید آن را باز کنید و لینک آبی رنگ داخل آن را لمس کنید تا صفحه ای همانند شکل زیر برای شما نمایش دهد که نشان میدهد تایید رمز دو مرحله ای شما با موفقیت فعال شده است.

 

کامل ترین آموزش تصویری جلوگیری از هک شدن و نحوه اطلاع از کنترل شدن اکانت تلگرام

 

کامل ترین آموزش تصویری جلوگیری از هک شدن و نحوه اطلاع از کنترل شدن اکانت تلگرام

 

پس گرفتن اکانت هک شده تلگرام که هیچ گونه دسترسی به آن ندارید

در بالا بصورت کامل روشهای مقابل با هک شدن و نحوه هک کردن هکرها و روش اطلاع از هک شدن حساب را خدمت شما همراهان گرامی توضیح دادیم ولی ممکن است نکاتی را که در بالا خدمت شما توضیح داده ایم را جدی نگرفته اید و حساب شما توسط یک شخصی(هکر) هک شده باشد و آن شخص پس از هک کردن حساب شما،بجای شما اقدام به فعال کردن Two Step Verification کرده باشد!در این صورت شما هیچگونه دسترسی به حساب هک شده خود ندارید و تنها روش برای پس گرفتن حساب کاربری شما درخواست پشتیبانی از تلگرام هست که به احتمال زیاد به شما کمک میکند تا حساب هک شده ی خود را پس بگیرید(البته بطور صددرصد هم ممکن است جواب ندهد!):

ابتدا به این لینک صفحه مراجعه کنید.همانند تصویر زیر صفحه ای برای درخواست پشتیبانی برای شما باز میشود که باید درخواست خود را بصورت کامل و به زبان انگلیسی بنویسید و در نهایت ارسال کنید.

 

کامل ترین آموزش تصویری جلوگیری از هک شدن و نحوه اطلاع از کنترل شدن اکانت تلگرام

 

در قسمتPlease describe your problem:باید مشکل خود که هک شدن و عدم دسترسی به اکانت هست را بنویسید و میتوانید از اطلاعات دیگر همچون تاریخ ایجاد اکانت تلگرام،آخرین زمانی و مکانی که به تلگرام دسترسی داشته اید و همچنین نحوه هک شدن اکانت خود را بصورت انگلیسی و مختصر بیان کنید.

در قسمتYour phone number: شماره  تلفنی که هک شده است را بدون صفرو با 98 وارد کنید

در قسمت Your email: یک ایمیل معتبر برای دریافت پاسخ از طرف تلگرام وارد کنید.

در نهایت گزینه Submit بزنید تا پیام شما ارسال شود  و پیغامی همانند شکل زیر برای شما نمایش میدهد.

 

کامل ترین آموزش تصویری جلوگیری از هک شدن و نحوه اطلاع از کنترل شدن اکانت تلگرام

 

روش دوم:

اگر روش قبلی کارساز نبود و نتوانستید حساب کاربری خود را پس بگیرید،میتوانید با شکایت در سایت پلیس فتا موضوع را پیگیری کنید و به احتمال زیاد شخص هکر شناسایی و اطلاعات شما پس گرفته میشود.

برای شکایت در سایت پلیس فتا به این صفحه مراجعه کنید.

 

سخن پایانی:

در این آموزش ما سعی کردیم کامل ترین آموزش برای افزایش امنیت و جلوگیری از هک شدن حساب تلگرام  و نحوه هک کردن افراد سودجو را به زبان ساده و روان توضیح دهیم تا شما فریب این گونه افراد را نخورید و در دام  آنها نیافتید یا اگر هم حساب شما هک شده است حداقل متوجه شویدتا از سوء استفاده آنها جلوگیری کنید.اگر شما هم تجربه ای در این زمینه داریدیا اینکه نکته ای بوده که ما به ان اشاره نکرده ایم با ما در قسمت دیدگا های همین مطلب در میان بگذارید یا هرگونه سوال و مشکلی در این زمینه دارید در قسمت دیدگاه ها بیان کنید تا شما را راهنمایی کنیم.

 

پست های مرتبط:

آموزش حذف پیام ، عکس ، استیکر و .. ارسال شده در چت خصوصی ، گروه و.. تلگرام

آموزش ذخیره کردن عکس های سکرت چت موبوگرام بدون فهمیدن طرف مقابل

اموزش تصویری قرار دادن ماسک بروی عکس در تلگرام

آموزش تماس صوتی تلگرام در ایران_از سیرتا پیاز

آموزش رفع مشکل ارور Phone Number Flood در تلگرام

کامل ترین اموزش تصویری تغییر شماره تلفن در تلگرام

سایر آموزش های تلگرام را از اینجا بخوانید

 

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه جدید

دیدگاه کاربران
19
پاسخ ابوالفضل 12 فوریه 2020

خیلی عالی هست شماهم دانلود کنید

پاسخ SADENA 22 جولای 2019

چجوری نصب کنم کلش اف کلنز بی‌نهایت را

پاسخ راحله 18 جولای 2019

لطفا نصب بشه

پاسخ محمدی 17 جولای 2019

سلام من یه اکانت تلگرام با شماره مجازی ساختم بعد یه چندتا پیام دادم به کسی اما بعد با روش تایید دومرحله ای دیلیت اکانت کردم. حالا طرف مدعی شده ازم شکایت کرده ،حالا سوالم اینه چنین چیزی ممکنه یا اینکه از طریق همون چت و شاید اسکرین شات میتونه شماره سریال گوشیمو پیدا کنه و بهم برسه؟؟؟؟

پاسخ امیرمحمد 19 ژوئن 2019

نصب کلش اف کلنی

پاسخ متین 12 ژوئن 2019

Kord boy

پاسخ سیوان 19 ژانویه 2019

چطوری می توان کلش هک را دانلود کنم

پاسخ محمد مهدی ح 11 سپتامبر 2018

عالیییییییییییییی
مدیر سایت فکر نکنی من فقط کشتو بادید می کنم من کل سایتو بازدید می کنمو بازیهای هکو دانلود می کنم

پاسخ مدیر سایت 15 سپتامبر 2018

ممنون از شما دوست عزیز که ما را حمایت می کنید
موفق باشید

پاسخ محمدرضا 27 آگوست 2018

چجوری دانلود کنم

پاسخ مدیر سایت 27 آگوست 2018

چی رو میخواهید دانلود کنید؟

پاسخ Amir 4 آگوست 2018

عااااااالیه

پاسخ Sssss 3 آگوست 2018

نصب کلاش اف کلنز

پاسخ اردلان مجیدی 12 جولای 2019

لطفا یک کلش لیول صدوسی بدید

پاسخ محمد 2 اکتبر 2019

کلش هک شده چجوری دانلود میشه هرچی میزنم نمیشه تو روخدا بگید

پاسخ امیرحسین 12 جولای 2018

خوبه

پاسخ علی 10 فوریه 2018

اکانت تلگرام بنده با شماره مجازی امریکا بود..۲ماهی باهاش همه چی درست و عالی بود..بعد ۴ روز که دوباره تلگراممو باز کردم اطلاعات حسابم نبود..لوگ اوت شده بود…و الان هیچگونه دسرسی ندارم نه به اون شماره و نه به اکانتم ..کلی اطلاعات مهم داشتم تو اکانتم….توروخدا راهنماییم کنید

پاسخ مدیر سایت 10 فوریه 2018

تنها روش برای بازیابی دسترسی به شماره هست و روش دیگه ای وجود ندارد!
همانطور که اطلاع دارید شماره های مجازی(تمام شماره های مجازی رایگان و اکثر شماره های مجازی که خریداری می شود) بصورتی اشتراکی هست و پس از مدتی به شخص دیگری واگذار میشود! و اگرشما با ان شماره یک حساب تلگرام ایجاد کرده باشید شخص با استفاده از ان شماره میتواند به اطلاعات شما دسترسی پیدا کند!
تنها روش برای اینکه حتی بعد از واگذاری شماره شخص نتواند به اطلاعات شما دسترسی پیدا کند و تلگرام شما با ان حساب فعال باشد(حتی پس از واگذاری شماره به شخص دیگر) این است که شما رمز دومرحله ای تلگرام را بروی حسابتان فعال کنید تا ان شماره همیشه در اختیار شما باشد و شخص دیگری نتواند از ان در تلگرام استفاده کند!

پاسخ محمد 20 سپتامبر 2017

سپاس از راهنمایی هاتون!!

تبلیغات شما
تبلیغات متنی
دانلود واتساپ اندرویدی /دانلود اینستاگرام اندرویدی / دانلود بازی پابجی موبایل / دانلود بازی کال اف دیوتی موبایل /دانلود بازی فورتنایت /