چگونه به اکانت یاهو هک،قفل و فراموش شده خود دسترسی پیدا کنیم

پس از آموزش طریقه بازیابی اکانت فیس بوک و جیمیل در قسمت نهایی طریقه بازیابی اکانت هک،قفل و یا فراموش شده سرویس ایمیل یاهو (Yahoo) را آموزش میدهیم.

 

در صورتی که اکانت یاهو شما هک شده باشد و شما به هیچ یک از اطلاعات اکانت خود مانند تاریخ تولد و ایمیل پشتیبان دسترسی ندارید چه باید کرد؟

در ابتدا تاکید میکنیم که این روش ۱۰۰% تضمینی نیست اما میتواند به شما کمک کند،در صورتی که دسترسی شما به اکانت خود توسط هکر کاملا گرفته شده است میتوانید مستقیما با بخش پشتیبانی ایمیل یاهو تماس برقرا کنید و مشکل را شخصا توضیح دهید.

برای ارتباط میتوانید از طریق متاکبه ایمیلی یا تلفنی (به زبان انگلیسی،از اشخاص مورد اعتماد مسلط به زبان انگلیسی نیز میتوانید کمک بگیرید) استفاده کنید،جهت مکاتبه ایمیلی به یکی از ایمیل آدرس های زیر ایمیل بزنید و مشکل خود را توضیح دهید

help@cc.yahoo-inc.com  یا cc-advoc@yahoo-inc.com

برای تماس تلفنی هم میتوانید با یکی از دو شماره زیر تماس بگیرید، برای شماره تلفن دوم یاهو اعلام کرده است که تماس با این خط و گرفتن شماره ۲# در زمانی که شخص در حال توضیحات سرویس های مشتری است رایگان میباشد،(کینگ2نت هیچ گونه مسوئلیتی برای تایید این موضوع ندارد)

شماره تماس اول:

۱-۴۰۸-۳۴۹-۱۵۷۲

شماره تماس دوم:

۸۶۶-۵۶۲-۷۲۱۹

پشتیانی یاهو مسائل اصلی مربوط به اکانت و کارهای انجام  گرفته را از شما سوال و اطلاعات تغییر یافته را با اطلاعات اصلی بررسی می کند.پس از ۲۴ ساعت در صورد تایید اکانت شما بازیابی خواهد شد.

در صورتی که کسی بدون اجازه به اکانت یاهو من دسترسی پیدا کرده است چه باید بکنم؟

اگر فکر میکنید که کسی به غیر از خودتان به ایمیل شما دسترسی پیدا کرده است و فعالیت های مشکوکی (از قبیل ایمیل های خوانده شده و یا ایمیل های ارسال شده ناشناس در پوشه Sent و..) را مشاهده میکیند میتوانید از طریق ایمیل آدرس های زیر با یاهو ارتباط برقرار کنید (مکاتبه باید به صورت رسمی و به زبان انگلیسی انجام شود)

ایمیل آدرس تیم پاسخگویی یاهو:

y_answers_team@yahoo.com

ایمیل آدرس بخش اهمیت به مشتریان یاهو:

cc-advoc@yahoo-inc.com

دقت کنید که تمام جزئیات داستان در ایمیل ارسال شده توضیح داده شود،آخرین تاریخ و پسورد که از طریق آن به اکانت خود دسترسی داشته اید را حتما ذکر کنید،نیازی به ارسال اطلاعات هنگام ثبت نام نیست تنها جزئیات آخرین آپدیت اطلاعات اکانت را ذکر کنید و اینکه منتظر پاسخ بمانید و از ارسال درخواست های مکرر خودداری کنید.

برای بازیابی لیست تماس افراد و مسنجر پاک شده چه باید بکنم؟

در صورتی که فرد هکر یا هر شخص دیگری به اکانت شما دسترسی پیدا کرد و افراد لیست مخاطب شما (Contact List) را پاک نمودید از طریق روش هایی که توسط یاهو توضیح داده شده است میتوانید لیست مخاطب خود را بازگردانید

برای بازیابی ایمیل ،چت و گفت و گو های پاک شده یاهو چه باید کرد؟

در صورتی که خود شما یا فرد دیگری که از طریق هک و.. به اکانت یاهو شما دسترسی داشته ایمیل و چت های شما در این سرویس را پاک نمود میتوانید از بخش بازیابی ایمیل و چت یاهو درخواست بازیابی ایمیل را راسال کنید.


 

بازیابی اکانت یاهو

ابتدا وارد صفحه اصلی ایمیل یاهو (Sing in) شوید.

چگونه به اکانت یاهو هک،قفل و فراموش شده خود دسترسی پیدا کنیم

 

سپس بر روی گزینه I can’t access my account کلیک کنید.

چگونه به اکانت یاهو هک،قفل و فراموش شده خود دسترسی پیدا کنیم
 

در صفحه بعد باید انتخاب کنید که چه اتفاقی برای اکانت شما رخ داده است.برای بازیابی پسورد خود گزینه اول را انتخاب و بر روی Next کلیک کنید.

چگونه به اکانت یاهو هک،قفل و فراموش شده خود دسترسی پیدا کنیم

اکنون باید آی دی یا ایمیل آدرس یاهو خود را که میخواهید آنرا بازیابی نمایید به همراه کد امنیتی که در تصویر نشان داده شده است وارد کنید.

در صفحه بعد ممکن است دو صفحه متفاوت برای شما نمایش داده شود:

اگر قبلا ایمیل بازیابی (Recovery Email) یا شماره تلفنی برای اکانت خود تعیین کرده باشید از شما سوال میشود که آیا پسورد به ایمیل بازیابی فرستاده شود (گزینه اول) و یا اینکه میخواهید از طریق سوال امنیتی ایمیل خود را بازیابی کنید.(ممکن است گزینه های این صفحه نسبت به اطلاعات قبلی اکانت شما متفاوت باشد)

چگونه به اکانت یاهو هک،قفل و فراموش شده خود دسترسی پیدا کنیم

اگر که قبلا ایمیل بازیابی برای اکانت خود تعیین نکرده باشید مستقیم به صفحه سوالات امنیتی منتقل میشوید.

چگونه به اکانت یاهو هک،قفل و فراموش شده خود دسترسی پیدا کنیم

نکته:ما در اینجا روش بازیابی اکانت با سوال امنیتی را آموزش میدهیم.

در صفحه پرسش های امنیتی ابتدا شما باید پاسخ یکی از دو سوالی که هنگام ثبت نام آنها را تعیین نموده اید را تایپ و بر روی Next کنید.

اگر سوال اول را بدرستی پاسخ دهید در صفحه بعد سوال امنیتی دوم را نیز باید پاسخ دهید.

چگونه به اکانت یاهو هک،قفل و فراموش شده خود دسترسی پیدا کنیم

پس از پاسخ درست به دو سوال امنیتی در صفحه بعد میتوانید یک پسورد جدید برای اکانت خود تعیین کنید.پسورد جدید و تکرار آن را تایپ و بر روی Next کلیک کنید.

چگونه به اکانت یاهو هک،قفل و فراموش شده خود دسترسی پیدا کنیم

حال اکانت شما با پسورد جدید در اختیارتان است اما قبل شروع یاهو یک صفحه بسیار مهم را نمایش میدهد که شما میتوانید اطلاعات ایمیل آدرس خود را مرور و ویرایش کنید.در این صفحه شما میتوانید یک ایمیل بازیابی،شماره تلفن و سوالهای امنیتی جدید به اکانت خود اضافه کنید که علاوه بر افزایش امنیت ایمیل آدرس،بازیابی اکانت در دفعه بعد را بسیار آسانتر میکند.همچنین توصیه میکنیم که سوالهای امنیتی خود هر چند وقت یکبار عوض کنید تا احتمال هک اکانت شما کاهش یابد.

چگونه به اکانت یاهو هک،قفل و فراموش شده خود دسترسی پیدا کنیم

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه جدید

دیدگاه کاربران
8
پاسخ نوید 28 سپتامبر 2018

با سلام . بنده پسورد ایمیلم را فراموش کردم و هیچ شماره ای هم ندادم متاسفانه اطلاعات اولیه ساخت را به درستی وارد نکردم و در حال حاضر قادر به پاسخگویی سوالات امنیتی نیستم .لطفا راهنمایی بفرمائید که چگونه وارد ایمیل شوم . باتشکر

پاسخ مدیر سایت 29 سپتامبر 2018

سلام
با توجه به توضیحاتی که دادید، هیچ روشی برای بازیابی ندارید!!!
چون شما باید یکسری اطلاعاتی را داشته باشید تا مشخص شود،شما صاحب ایمیل هستید

پاسخ ندا 28 مارس 2016

سلام.به ایمیل من یک پیام spam اومده بود که انگلیسی بود و نوشته شده ک عکس در فیسبوک دیده در حالیکه من در فیسبوک عکسی ندارم.محتوای نامناسبی داش این پیام در کل.و اصلا مال ایران نبود.میخوام بدونم چجوری به من پیام داده؟ایمیلمو از کجا میدونسته.

پاسخ مدیر سایت 28 مارس 2016

درود
پیام های اسپم یا تبلیغ هستند یا برای هک اطلاعات شما هست
پس به اونا اصلا توجه نکنیدو حتی بازشون هم نکنید

پاسخ ندا 27 مارس 2016

ولی من قبلا ک یکی دوتا ایمیل پاک کردم اینجوری نبود تا روز 90 اگه میرفتم توش اکانت غیرفعال بود ولی الان باز میشه.میخوام بدونم فقط برا من اینجوریه یا ن.

پاسخ مدیر سایت 28 مارس 2016

تا 90روز بهتون وقت میده تا اگه نظرتون عوض شد و خواستید ایمیل تون داشته باشید.
اگر قصد دارید که اکانتتون بطور کامل پاک کنید مراحل حذف بطور کامل طی کنید و دیگه وارد اکانتتون نشید تا90 روز دیگه بطور کامل حذف بشه

پاسخ ندا 27 مارس 2016

سلام.من سه ماه پیش یکی از ایمیلامو پاک کردم به طور کامل و پاکسازی آیدی یاهو طوری هس ک اول غیرفعال میکنه بعد از 90 روز کاملا پاک میشه ک مال منم غیرفعال شد و وقتی میخواستم برم توش درخواست ارسال کد به شماره موبایل میداد تا دوباره فعال بشه ک من نمیخواستم فعال بشه .بازیابی اکانت نکردم.یه ایمیل دیگه هم داشتم ک تقریبا دوهفته پیش پاک کرده بودم اونم مث قبلی در حالت غیرفعال بود.دیروز دوتاشونم خواستم چک کنم ببینم کامل پاک شدن یا ن.با تعجب دیدم دوتاشونم باز شدن و دیگه غیرفعال نیستن .هرچقدم سعی میکنم دوباره پاکشون کنم مراحل پاکسازی رواجرا میکنم و حتی در اخر مینویسه ک آیدیتون غیرفعال و سپس پاک خواهد شد ولی باز میره توش .من فک کردم ک شاید ایمیلام مشکل دارن و فقط اینا پاک نمیشن .یه ایمیل جدید ساختم و خواستم پاکش کنم دیدم اونم پاک نمیشه.نتمم مشکلی نداره و مراحل پاکسازی رو تا اخرش میرم و تایید میکنه مشکل از کجاس باید چیکار کنم؟چرا اون آیدی هام دوباره باز شدن

پاسخ مدیر سایت 27 مارس 2016

درود
نداخانم پس از اینکه شما مراحل حذف ایمیل بطور کامل انجام دادیداگر از همان زمان تا 90روز بعد وارد اکانتتون نشوید پس از نود روز ایمیل و کلیه اطلاعات بطور کامل پاک میشه .
نکته:پس از طی کامل مراحل حذف تا روز نود ایمیل شما دردسترس هست،پس میتونید وارد ایمیل تون بشید ولی شما نباید وارد بشید تا 90روز بشه بعد بطور کامل حذف میشه.

تبلیغات شما
تبلیغات متنی
دانلود واتساپ اندرویدی /دانلود اینستاگرام اندرویدی / دانلود بازی پابجی موبایل / دانلود بازی کال اف دیوتی موبایل /دانلود بازی فورتنایت /