نحوه جلوگیری از ارسال ایمیل ها آزاردهنده گروه ها در فیس بوک

 یکی شخص در فیس بوک میتواند شما را بدون اجازه در گروه ای که خود ساخته است عضو کند و بدتر از آن با هر ارسال در این گروه ،یک ایمیل و اعلان (notification) نیز برای شما ارسال و نمایش داده میشود،که این موضوع باعث میشود میل باکس شما پر از ایمیل های بیهوده شود.متاسفانه فیس بوک هنوز قابلیتی برای جلوگیری از موضوع عضویت ارائه نکرده است،اما در ادامه روشی برای جلوگیری از از ارسال ایمیل ها و و اعلان های آزاردهنده معرفی میکنیم.

پس از ورود به فیس بوک در سمت چپ شما با کلیک برروی دکمه More (بیشتر)گروه هایی که در آنها عضو هستید را مشاهده میکنید،گروه مورد نظر خود را انتخاب و  وارد صفحه اصلی آن شوید.

پس از ورود به صفحه گروه ، بالا صفحه بر روی آیکون چرخدنده Edite Settings(ویرایش تنظیمات) کلیک کنید.

نحوه جلوگیری از ارسال ایمیل ها آزاردهنده گروه ها در فیس بوک

در پنجره ظاهر شده در قسمت Notify Me When (زمانی برای من آگاهی بفرست که) میتوانید تعیین در چه مواقعی فیس بوک رخداد های گروه را به شما اعلان کند،همچنین با بر داشتن تیک گزینه Also send an email to: (هم‌چنین یک رایانامه بفرست به:)دیگر ایمیلی از رخدادهای گروه برای شما ارسال نمیشود.از طریق Send me group chat messages (پیغام​های گپ گروهی را برای من بفرست.) نیز میتوانید تعیین کنید که آیا پیغام های چت اعضای گروه برای شما نمایش داده شود یا خیر.

نحوه جلوگیری از ارسال ایمیل ها آزاردهنده گروه ها در فیس بوک

پس از انجام تغییرات بر روی روی گزینه Save Changes (ذخیره تغییرات)کلیک کنید.

علاوه برا این میتوانید پس از ورود به notifications (تنظیمات اطلاع رسان)حساب کاربری خود،در قسمت Groups (گروه ها) با کلیک بر روی دکمه Edit (ویرایش) تنظیمات نمایش کلی اعلان و اخطار ها گروه ها را تعیین نمایید.

نحوه جلوگیری از ارسال ایمیل ها آزاردهنده گروه ها در فیس بوک

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه جدید

تبلیغات شما
تبلیغات متنی
دانلود واتساپ اندرویدی /دانلود اینستاگرام اندرویدی / دانلود بازی پابجی موبایل / دانلود بازی کال اف دیوتی موبایل /دانلود بازی فورتنایت /