نحوه تغییر آیدی اینستاگرام اندرویدی

کامل ترین آموزش تصویری تغییر نام کاربری اینستاگرام اندرویدی

تغییر آیدی اینستاگرام

 

نحوه تغییر آیدی اینستاگرام اندرویدی

 

اینستاگرام محبوب ترین شبکه اجتماعی در کشور ایران می باشد که کاربران بسیار زیادی را در سطح جهان نیز جذب خود نموده است.شما با استفاده از این شبکه اجتماعی قادر خواهید بود عکس و فیلم های مورد علاقه خود را با دوستانتان به اشتراک بگذارید و دوستان شما نیز قادر خواهند بود عکس و فیلم های شما را لایک کنند و نظر خود را در مورد آن پست برای شما بنویسند.از دیگر امکانات اینستاگرام می توان به استوری، لایو و همچنین تماس تصویری گروهی اشاره نموده.همچنین یکی از بهترین قابلیت های اینستاگرام امکان جستجوی آن می باشد.شما با استفاده از این قابلیت می توانید آیدی فرد مورد نطر خود را سرچ کنید و صفحه مربوط به آن فرد را در اینستاگرام بیابید.آیدی هر فرد در اینستاگرام شناسنامه آن شخص می باشد و افراد از طریق آن آیدی می توانند یک دیگر را بیابند.گاهی اوقات ممکن است شما به دلایل مختلف قصد داشته باشید آیدی اینستاگرام خود را تغییر بدهید.با ما همراه باشید تا به شما آموزش دهیم چگونه آیدی اینستاگرام خود را تغییر دهید.

 

 

آموزش تغییر نام کاربری اینستاگرام

 

برای تغییر آیدی اینستاگرام شما ابتدا باید وارد اپلیکیشن اینستاگرام شوید سپس در صفحه ابتدایی آیکون پروفایل که در پایین صفحه قرار دارد و در تصویر مشخص شده است را لمس نمایید تا قسمت پروفایل برای شما نمایش داده شود.

 

نحوه تغییر آیدی اینستاگرام اندرویدی

 

اکنون شما در قسمت پروفایل اینستاگرام قرار دارید.

به منظور تغییر آیدی اینستاگرام شما باید آیکون Edit Profile که در بالای صفحه قرار دارد و در تصویر مشخص شده است را لمس نمایید.

 

نحوه تغییر آیدی اینستاگرام اندرویدی

 

اکنون کافی ست شما آیدی مورد نظر خود را در کادر مشخص شده وارد نمایید و در انتها جهت ذخیره تغییرات ایجاد شده آیکون تیک که در بالای صفحه مشخص شده است را لمس نمایید.

نکته مهم: آیدی که شما انتخاب می کنید، نباید قبلا کسی انتخاب کرده باشد و باید یک آیدی جدید باشد تا اینستاگرام آیدی جدید شما را قبول کند! (آیدی شما می تواند ترکیبی از عدد،حروف،فاصله و… باشد).

نحوه تغییر آیدی اینستاگرام اندرویدی

 

مطالب پیشنهادی

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه جدید

تبلیغات شما
تبلیغات متنی
دانلود واتساپ اندرویدی /دانلود اینستاگرام اندرویدی / دانلود بازی پابجی موبایل / دانلود بازی کال اف دیوتی موبایل /دانلود بازی فورتنایت /