نحوه دریافت شارژ رایگان همراه اول به مناسبت عید نوروز 1398

نحوه دریافت شارژ رایگان همراه اول به مناسبت عید نوروز 1398 برای تمام مشترکین دائمی و اعتباری

 

نحوه دریافت شارژ رایگان همراه اول به مناسبت عید نوروز 1398

همراه اول همانند سال گذشته، نوروز ۱۳۹۸ نیز به کلیه مشترکین دائمی و اعتباری خود عیدی می دهد. کلیه مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول می توانند از اول فروردین تا پایان روز ۱۳ فروردین سال ۱۳۹۸، به صورت تصادفی از یکی از پنج مبلغ عیدی در نظر گرفته شده (۱۰،۰۰۰ ریال، ۲۰،۰۰۰ ریال، ۵۰،۰۰۰ ریال، ۱۰۰،۰۰۰ ریال و ۵۰۰،۰۰۰ ریال)، بهره مند گردند. در نوروز ۹۸ ، همراه اول علاوه بر اعتبار هدیه  برای برخی از مشترکین و بر اساس رفتار مصرفی ایشان، علاوه بر بسته های اعتبار، یک گیگابایت اینترنت رایگان نیز در نظر گرفته است.

 

این طرح برای چه کسانی قابل استفاده است؟
كليه مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول می توانند در بازه زمانی اعلام شده در این طرح به صورت رایگان ثبت نام نمایند و از عیدی همراه اول که بصورت اعتبار داخل شبکه همراه اول است، بهره مند گردند.

 

شرايط طرح:
این عیدی بصورت اعتبار داخل شبکه بوده و مشترک می تواند برای مکالمه (داخل شبکه همراه اول)، پیامک (داخل شبکه) و اینترنت از آن استفاده نماید.
خرید سایر بسته ها و یا استفاده از سرویس خدمات مبتنی بر محتوا، تماس های رومینگ و خارجه و تلفن ثابت با این اعتبار امکانپذیر نیست.

 

نحوه ثبت نام در طرح:
ثبت نام به صورت رایگان از طریق شماره گیری کد دستوری  *۹۸# و یا سرشماره پیامکی ۸۰۷۵ فراهم است.
مهلت استفاده از بسته عیدی از زمان فعالسازی تا پایان روز ۱۳ فروردین است.
ثبت نام و دریافت بسته تنها برای یک بار و در طول بازه زمانی اعلام شده امکانپذیر است.

 

نحوه دریافت شارژ رایگان همراه اول به مناسبت عید نوروز 1398

 

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه جدید

تبلیغات شما
تبلیغات متنی
دانلود واتساپ اندرویدی /دانلود اینستاگرام اندرویدی / دانلود بازی پابجی موبایل / دانلود بازی کال اف دیوتی موبایل /دانلود بازی فورتنایت /