آموزش غیرفعال کردن دانلود خودکار در وایبر اندرویدی

آموزش غیرفعال کردن دانلود خودکار فیلم،عکس،آهنگ و…  در وایبر اندرویدی

 

دانلود خودکار وایبر

وایبر یکی از بهترین نرم افزار های پیام رسان در سراسر جهان می باشد.استفاده از تمامی امکانات ارتباطی همچون ارسال پیام، ارسال عکس و همچنین ارسال فیلم در این نرم افزار پیام رسان رایگان می باشد و شما فقط در ازای مواردی خاصی همچون برخی شکلک ها و ارسال بیگ دیتا باید وجه بپردازید. همچنین برقراری تماس صوتی با کیفیت مطلوب در این پیام رسان رایگان می باشد.
در برخی از نرم افزار های پیام رسان امکانی به نام auto download media وجود دارد.این امکان به صورت پیش فرض در تمامی پیام رسان ها فعال می باشد و هنگامی که شما وارد یک گروه یا یک چت می شوید، تمامی عکس ها، فیلم ها و آهنگ های ارسال شده در آن به صورت خودکار شروع به دانلود شدن می نمایند. این امکان به دلایل مختلفی از جلمه سریع تمام شدن حجم اینترنت کاربران و همچنین پر شدن حافظه تلفن همراه آن ها باعث آزار بسیاری از کاربران می شود. شما به راحتی به چند حرکت ساده و در کوتاه ترین زمان ممکن قادر خواهید بود دانلود خودکار وایبر را غیرفعال نمایید. با ما همراه باشید تا به شما آموزش دهیم چگونه دانلود خود در وایبر را غیرفعال نمایید.

 

 

نحوه غیرفعال کردن دانلود خودکار وایبر:

 

برای انجام این کار ابتدا وارد وایبر شوید و گزینه مشخص شده در تصویر زیر را لمس نمایید.

 

دانلود خودکار وایبر

 

اکنون از میان گزینه های نمایش داده شده گزینه settings که در تصویر هم مشخص شده است را لمس نمایید تا به بخش مربوط به تنظیمات وایبر منتقل شوید.

 

دانلود خودکار وایبر

 

حال در قسمت مربوط به تنظیمات وایبر قرار دارد. در این مرحله باید از میان گزینه های نمایش داده شده در این صفحه گزینه media که در عکس زیر نیز مشخص شده است را انتخاب نمایید.

 

دانلود خودکار وایبر

 

اکنون در آخرین مرحله قرار دارید. شما در این مرحله باید تیک موجود در جلوی گزینه های auto download media over mobile network و auto download media when connected to Wi-Fi  که در تصویر هم مشخص شده اند را بردارید.

 

دانلود خودکار وایبر

 

 

مطالب مشابه

تبلیغات در سایت تبلیغات در سایت
ارسال دیدگاه جدید

تبلیغات شما
تبلیغات متنی
تبلیغات متنی شما در اینجا /