آموزش بلاک و آنبلاک کردن افراد در وایبر اندرویدی

کامل ترین آموزش تصویری بلاک و آنبلاک کردن افراد در وایبر اندرویدی

 

آموزش بلاک و آنبلاک کردن افراد در وایبر اندرویدی

وایبر یکی از بهترین پیام رسان ها در سطح جهان می باشد. اولین نسخه این پیام رسان ابتدا در سال 2010 روانه بازار شد و پس از 3 سال تعداد کاربران فعال خود را به حدود 200 میلیون نفر رساند.
در سال 2014 این پیام رسان به صورت کامل به یک فرد ژاپنی فروخته شد.همیشه و همه جا افراد مزاحمی وجود دارند که باعث رنجش برخی افراد می شوند. شاید برای شما هم پیش آمده باشد که شخص در یک شبکه اجتماعی برای شما مزاحمت ایجاد کرده باشد یا اینکه به دلایل مختلفی نخواهید آن فرد برای شما پیام ارسال نماید.شما در وایبر می توانید این گونه افراد را بلاک نمایید.بلاک کردن باعث می شود آن فرد دیگر نتواند برای شما پیام ارسال نماید.بلاک کردن در وایبر بسیار راحت می باشد و در کوتاه ترین زمان می توانید افراد مورد نظر خود را در وایبر بلاک کنید.با ما همراه باشید تا به شما آموزش دهیم چگونه در پیام رسان وایبر افراد را بلاک نمایید.

 

 

وقتی یک شخص را در وایبر بلاک می کنید چه اتفاقی می افتد؟!

1.قادر نیست به شما پیام بدهد یا اینکه با شما تماس بگیرید.

2.قادر نیست شما را به گروه دعوت کند.

3.قادر نیست وضعیت انلاین بودن شما را مشاهده کند.

4.قادر نیست تغییرات پروفایل شما را مشاهده کند.

ولی اگر شما هر دو در یک گروه عضو باشید اگر شما یک پیام ارسال کنید،شخص هم می تواند مشاهده کند.

 

 

نحوه بلاک کردن افراد در وایبر اندرویدی:

ابتدا وارد وایبر شوید و شخص مورد نظر خود را از میان مخاطبان خود بیابید و پروفایل آن شخص را لمس کنید تا صفحه زیر برای شما نمایش داده شود.

 

آموزش بلاک و آنبلاک کردن افراد در وایبر اندرویدی سپس آیکون سه نقطه افقی را مشخص شده که در بالای تصویر وجود دارد را انتخاب نمایید.

 

آموزش بلاک و آنبلاک کردن افراد در وایبر اندرویدی

 

اکنون از میان گزینه های نمایش داده شده در این قسمت کافی ست گزینه block که در تصویر مشخص شده است را لمس نمایید تا شخص مورد نظر بلاک شود.

 

آموزش بلاک و آنبلاک کردن افراد در وایبر اندرویدی

 

اکنون فرد مورد نطر بلاک شده است و دیگر قادر به ارسال پیام برای شما نمی باشد.

 

آموزش بلاک و آنبلاک کردن افراد در وایبر اندرویدی

نحوه آنبلاک کردن شخص بلاک شده در وایبر:

برخی مواقع ممکن است بخواهید آن فرد را از حالت بلاک بودن خارج کنید. به این کار در اصطلاح آنبلاک کردن می گویند. برای انجام این کار باید تمامی مراحل بالا را طی نمایید و در آخرین مرحله گزینه unblock که در تصویر مشخص شده است را انتخاب کنید.

 

 

آموزش بلاک و آنبلاک کردن افراد در وایبر اندرویدی

 

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه جدید

تبلیغات شما
تبلیغات متنی
دانلود واتساپ اندرویدی /دانلود اینستاگرام اندرویدی / دانلود بازی پابجی موبایل / دانلود بازی کال اف دیوتی موبایل /دانلود بازی فورتنایت /