اموزش امکان امنیتی فیسبوک به نام Trusted Contacts

آخرین امکان فیسبوک برای یاد آوری پسورد خود توسط این شرکت بزرگ راه اندازی شد. این امکان که به شما اجازه میدهد که تعداد کمی از دوستانتان را به عنوان دوستان قابل اعتماد معرفی کنید که به شما کمک میکند تا در صورتی که نتوانستید با پسورد خود به فیسبوک دسترسی پیدا کنید مشکل خود را از این طریق حل کنید.

اگر شما “دوستان قابل اعتماد ” را در قسمت کاربری خود فعال کنید ، قادر خواهید بود که تعداد کمی از دوستان خود را انتخاب کنید ، تا موقعی که این گزینه را فعال کردید به آن ها اجازه دهد که اکانت شما را از حالت قفل خارج کنند.

شما میتوانید این امکان را از قسمت ناحیه کاربری در قسمت “Security Setting” با انتخاب سه یا تعداد بیشتر از دوستان خود فعال کنید.
اولین باری که این افراد انتخاب میشوند فیسبوک یک رویداد برای آنها ارسال میکند که به آن ها میگوید که هرگاه اکانت شما قفل شد آنها میتوانند درخواست یک رمز امنیتی کنند. وقتی شما ۳ رمز امنیتی را داشته باشید قادر به بازگشایی پروفایل خود در فیسبوک میشوید.

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه جدید

تبلیغات شما
تبلیغات متنی
دانلود واتساپ اندرویدی /دانلود اینستاگرام اندرویدی / دانلود بازی پابجی موبایل / دانلود بازی کال اف دیوتی موبایل /دانلود بازی فورتنایت /