اموزش کامل بازیابی اکانت اینستاگرام هک شده | کینگ2نت

.

با استفاه از این پست آموزشی می توانند اکانت هک شده خود را بازیابی کنند و مجدد استفاده کنندباید بگم که حساب اینستاگرام قابل هک نیست و دوستانی که حساب خود را از دست داده اند بیشتر به خاطر سادگی خودشون بوده که از برنامه های ناشناس یا از صفحه های ناشناس جهت ورود به حساب خود استفاده کرده اند و اطلاعات آنها برای شخصی که برنامه یا صفحه را ایجاد کرده ارسال شده است.

توجه:در موارد زیراکانت شما قابل بازگشت نیست!

اگر ایمیل ثبت نام را نمیدانید.

اگر شما صاحب هیچکدام از تصاویر داخل اکانت نیستید (همه تصاویر از اینترنت جمع‌آوری شده‌اند.)

اگر اکانت شما تصویری ندارد.

نکات کلی:

 اول: شما درست در همان لحظه‌ای که هک شده‌اید متوجه شده‌اید

در ابتدا ساده‌ترین راه این است که با مراجعه به وبسایت اینستاگرام و بخش فراموش رمز اقدام به بازیابی رمز عبور کنید.

دوم: اکانت اینستاگرام شما هک شده، ولی شما متوجه نشده‌اید و همچنان به اکانت خود دسترسی دارید

در این حالت هکر پس از نفوذ به اکانت شما رمز عبور شما را تغییر نداده و از اکانت شما به همان صورت استفاده می‌کند. در اکثر مواقع در این سناریو شما متوجه می‌شوید که اکانت شما بدون اجازه شما اقدام به دنبال کردن برخی صفحه‌ها کرده است. بهترین مقابله تعویض سریع رمز عبور اینستاگرام و ایمیل شما می‌باشد.

 سوم: شما دیر متوجه هک شدن اینستاگرام خود شده‌اید و هکر ایمیل موجود در اکانت شما را با ایمیل خود جابجا کرده است

در این حالت دیگر نمی‌توان از روش بالا استفاده کرد، چرا که ایمیل شما دیگر به اکانت اینستاگرام شما متصل نیست. در این حالت با مراجعه به لینک https://help.instagram.com/368191326593075 می‌توانید اقدام به بازیابی اکانت اینستاگرام خود کنید.

 

آموزش بازیابی اکانت اینستاگرام:

 

با ورود به لینک https://help.instagram.com/368191326593075 صفحه‌ی زیر برای شما باز می‌شود:

 

 

مرحله دوم: 

 

 

 

  1. بخش شماره یک مربوط به سناریوی شماره دو می‌باشد که به شما توصیه می‌کند تا رمز عبور اکانت اینستاگرام و ایمیل خود را تغییر دهید.
  2. بخش شماره دو مربوط به روند بازیابی اکانت اینستاگرام هک شده شما می‌باشد. با کلیک بر روی این گزینه متن زیر ظاهر می‌شود:

    If you think your account has been hacked and you’re no longer able to log in, please let us know.

    همینجا و یا در وبسایت اینستاگرام روی گزینه‌ی “let us know.” کلیک کنید.

 

با کلیک بر روی لینک بالا صفحه زیر در پنجره جدیدی باز می‌شود:

 

 

در این بخش نیز دو گزینه وجود دارد، گزینه اول از شما می‌پرسد که آیا اکانت اینستاگرام شخصی شما هک شده است؟ و گزینه دوم میپرسد که آیا اکانت اینستاگرام شخص دیگری هک شده و شما از طرف او اقدام به پر کردن این فرم خواهید کرد؟

در هر حالت تنها گزینه نخست را انتخاب کنید چرا که گزینه دوم به شما اعلام می‌کند که تنها صاحب اکانت می‌تواند اقدام به بازیابی اکانت هک شده خود کند.

پس از انتخاب گزینه نخست منوی زیر باز می‌شود:

 

 

در این مرحله از شما پرسیده می‌شود که آیا به ایمیلی که به اکانت اینستاگرام شما متصل بوده/هست دسترسی دارید؟
اگر گزینه “Yes”‌را انتخاب کنید. اینستاگرام به شما اعلام می‌دارد که با درخواست تغییر رمز عبور به همان شکلی که در سناریوی اول توضیح داده شد اقدام به جایگزینی رمز عبور خود کنید. البته این راه حل در صورتی کاربرد دارد که هکر اقدام به تغییر ایمیل اکانت اینستاگرام شما نکرده باشد.

در آخر با انتخاب گزینه “No” فرم زیر باز می‌شود:

در بخش اول زیر متن “(Email address where we can reach you (and that only you have access to” اینستاگرام از شما درخواست آدرس ایمیل جدیدی می‌کند که از طریق آن بتواند با شما ارتباط برقرار کند.

در بخش دوم ID اکانت اینستاگرام خود را وارد کنید.

در بخش سوم ایمیلی که با آن در اینستاگرام خود ثبت نام کرده بودید را وارد کنید.

در پایان سوالی با سه گزینه وجود دارد که از شما نوع اکانت اینستاگرامتان که هک شده را می‌پرسد، گزینه‌ها به ترتیب زیرند: (روی هرکدام برای دیدن زیرمجموعه کلیک کنید)

 

THIS ACCOUNT REPRESENTS MY COMPANY OR BRAND. | این اکانت متعلق به یک برند، و یا شرکت است.

با انتخاب این گزینه سوال دیگری نمایش داده می‌شود:

DID YOU OR SOMEONE YOU WORK WITH CREATE THIS ACCOUNT? | شما یا یکی از همکارانتان این اکانت را ساخته‌اید؟

THIS ACCOUNT INCLUDES PICTURES OF ME | این اکانت شامل تصاویری از من است

THIS ACCOUNT CONTAINS PICTURES THAT I’VE CREATED OR PRODUCED, BUT I’M NOT IN THEM | این اکانت شامل تصاویر یا محصولاتیست که من تولید کرده‌ام، اما خودم در تصاویر حضور ندارم

به اشتراک بگذارید :
فیسبوک گوگل تویتر کلوب فیسنما دیگ یاهو
منبع: securitexperts.com
دیدگاه کاربران 2
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.
  • لطفا مشکلات خود را بصورت کامل بیان و اگر باپیام خطایی مواجه شدید متن کامل خطا را بیان کنیدتاهرچه سریع تر مشکلتون حل بشود.

A در دوشنبه , 12 سپتامبر 2016 گفته :

سلام.اینستاگرامم هک شده.پسوردمو عوض کردم و حذف موقت کردم.آیا هکر تونسته به شماره تلفن و ایمیلم دسترسی داشته باشه؟چطوری میتونم حذف دائم بشم؟

مدیر سایت در دوشنبه , 12 سپتامبر 2016 گفته :

سلام
اول یک نکته مهم بیان کنم:
در اکثر مواقع هک اینستاگرام وفیس بوک و سایر شبکه هایی که امنیت بالایی دارند بوسیله دوستان و کسانی که به اطلاعات شما دسترسی دارند انجام می شود!چون این شبکه های دارای امنیت بالایی هستند و هکرها هم بیشتر از طریق ایجاد صفحات فیک و بدست اوردن اطلاعات شما اقدام به هک میکنند و معمولا قدرت هک خود سرور های همچین سایت هایی را ندارند.
پس همیشه مراقب افراد سود جو اطرافتان باشید و اطلاعاتتان را در اختیار کسی قرار ندهید و گوشی یا سیستمی که بوسیله ان وارد شبکه ها می شوید را از دسترس انها خارج کنید.
در مورد سوال اولتون:برای هک دو روش وجود داره یکی دسترسی مستقیم به پسورد اینستا. روش دوم دسترسی به ایمیل یا شماره موبایل برای بازیابی پسورد پس بستگی به روش هک داره و نمی شه گفت دقیقا کدام روش بوده
سوال دوم:برای حذف دائم این پست را مطالع فرمایید