دانلود Avval Market 7.0.6 اپلیکیشن رسمی اول مارکت همراه اول اندرویدی + اردیبهشت 98

دانلودجدیدترین نسخه اول مارکت Avval Market برای اندروید

 

دانلود Avval Market 7.0.6 اپلیکیشن رسمی اول مارکت همراه اول اندرویدی + اردیبهشت 98

Avval Market_اول مارکت یکی از محبوب ترین فروشگاهای اپلیکیشن های اندرویدی در بین کاربران پارسی زبان است.این مارکت دارای هزاران برنامه و بازی ایرانی و خارجی است که شما می توانید براحتی برنامه و بازی موردنظر خود را با سرعت بالا و لینک مستقیم دانلود کنید.همچنین شما می توانید با پرداخت درون برنامه بعضی از بازی ها و برنامه های پارسی زبان که توسط طراحان ایرانی ساخت شده است را در محیطی امن خریداری و بروی دستگاه اندرویدی خود نصب کنید یا اینکه اگر شما هم قصد دارید کسب درامد کنید می توانید با طراحی برنامه ،کتاب ،بازی و… ان را در این مارکت برای فروش قرار دهیدو یا حتی قبل از خرید می توانید با خواندن نظرات کاربران و امتیاز برنامه از کیفیت ان مطلع شوید و بعد اقدام به خرید کنید.این مارکت با دسته بندی اپلیکیشن ها دسترسی شما به برنامه مورد نظر را راحت تر کرده است.

 

برخی ویژگی های اول مارکت:

دسترسی به جدیدترین برنامه و بازی های اندرویدی با لینک مستقیم ورایگان

سرعت بالای دانلود بدلیل قرار داشتن سرور مارکت در ایران

امکان خرید و فروش برنامه و بازی اندرویدی 

بروز ترین مارکت اندرویدی پارسی زبان

قابلیت درج نظر برای اپلیکیشن ها

قابلیت جستجوی اسان و قدرتمند

قابلیت خرید درون برنامه ای امن 

دسترسی به کتاب های صوتی

 

اموزش بدست اوردن شارژ 100 هزار تومانی اول مارکت:

ابتدا شما باید عدد 1 را به 3080 ارسال کنید.در صورتی که مشترک دائمی همراه اول باشید مبلغ 10هزار تومان به قبض تلفن همراه شما اضافه می شود و اگر مشترک اعتباری باشید مبلغ 10هزارتومان از شارژ شما کم می شود و سپس مبلغ 100 هزار تومان اعتبار خرید اپلیکیشن در اول مارکت به شما تعلق می گیرد که شما میتوانید از این اعتبار برای خرید برنامه و بازی های پولی درون برنامه استفاده کنید.و در قرعه کشی اول مارکت نیز شرکت داده می شوید.

 

نکته:در صورتی که کد قرعه کشی را دریافت نکرده اند عدد 8 را به 3080 ارسال کنند تا کد قرعه کشی برای شمامجدد ارسال شود.

 

پیشنهاد:

اگر قصد دارید منابع بازی و برنامه های (سکه،ستاره،پول،لول و…) اول مارکت را بصورت رایگان به بی نهایت افزایش دهید به شما پیشنهاد میکنم این صفحه را مطالعه کنید.

لغو اول مارکت:

برای فعال سازی برنامه و دریافت اعتبار باید عدد 1 را به شماره 30703 ارسال نمایید. با این کار مبلغ 10 هزار تومان از حساب شما کسر شده ولی در عوض حساب شما در اول مارکت 100 هزار تومان شارژ خواهد شد. در صورت عدم موجودی کافی به صورت اقساطی از شارژ شما کسر خواهد شد. برای لغو سرویس اول مارکت نیز می‌توانید عبارت 1off را به شماره 30703 ارسال نمایید.

 

تبلیغات در سایت تبلیغات در سایت
حالا وقت دانلود هست...
دانلود فایل نصبی
راهنمای دانلود

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Ea nostrum, a deserunt commodi aliquam, nihil error illo quo, odit dolorum ab quod harum earum saepe obcaecati, et consectetur minima eveniet!

مطالب مشابه

تبلیغات در سایت تبلیغات در سایت
ارسال دیدگاه جدید

تبلیغات شما
تبلیغات متنی
تبلیغات متنی شما در اینجا /