چگونه یک عکس خوب از خودمان بگیریم؟

عکس سلفی چیست؟ به عکسی که از خودتان توسط دوربین‌ جلویی نه چندان خوب گوشی‌های همراه‌تان می‌گیرید، عکس سلفی می‌گویند. این عکس‌ها معمولا در شرایط خاصی که فرد احساس می‌کند در شرایط خوبی قرار دارد، گرفته می‌شوند.برخی کارشناسان این مدل عکس گرفتن را پسرفت بشریت می‌دانند! این نظریه شاید به این دلیل باشد که کمی از حس اجتماعی بودن خارج می‌شویم.خب در این مطلب ما سعی در ارایه یک راه حل بسیار ساده و البته مفید در جهت گرفتن عکس‌های سلفی به شما داریم. روش‌هایی که شاید به مشهور شدن شما کمک شایانی کند و البته باعث شود تا عکسی که به وسیله دوربین جلویی تلفن همراهتان می‌گیرید، کمی زیباتر به نظر برسد!

 

ساده‌ترین راه گرفتن یک عکس زیبا و خوب با دوربین جلویی، دانلود آخرین نرم‌افزار دوربین گوگل (Google Camera) و انتخاب گزینه Lens Blur است. احتمال دارد که شما قبلا در مورد این گزینه مطالبی را شنیده باشید. با انتخاب این گزینه یک پس زمینه تار برای خود انتخاب می‌کنید، اما آیا می‌دانید که این آپشن چگونه کار می‌کند؟

 

این نرم‌افزار باعث می‌شود شما به طور کامل برای تهیه یک عکس سِلفی آماده شوید. این روش سبب خواهد شد تا افرادی که در پس زمینه عکس شما در حال انجام حرکات غیرعادی هستند ناپدید شده و یا بسیار تار شوند. البته باید در این حالت حتما فوکوس دوربین را بر روی صورت خود تنظیم کنید.

 

تمام!

راستی اینم لینک دانلود: دانلود با لینک مستقیم

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه جدید

تبلیغات شما
تبلیغات متنی
دانلود واتساپ اندرویدی /دانلود اینستاگرام اندرویدی / دانلود بازی پابجی موبایل / دانلود بازی کال اف دیوتی موبایل /دانلود بازی فورتنایت /