نحوه تعویض رابط کاربری تاچ‌ویز در گلکسی‌ اس‌ 5

سامسونگ با رابط کاربری خود که نام تاچ‌ویز را برای آن انتخاب کرده است، هنوز نتوانسته است دل کاربرانش را به دست بیاورد.اکثر کاربران گوشی‌های سامسونگ از سنگین بودن، لگ زدن و طراحی کارتونی آیکن‌های این رابط کاربری گله‌دارند. به همین دلیل این کاربران پس از خرید گوشی اقدام به نصب لانچر و یا کاستوم رام می‌کنند.اما همان‌گونه که می‌دانیم لانچرها نمی‌توانند به‌طور کامل جای رابط کاربری پیش‌فرض گوشی را بگیرند و اکثرا دارای مشکلات خاصی هستند.

 

اما بهترین راه چیست؟ اینکه تاچ‌ویز را با رابط کاربری دیگری که اقدام به دانلود آن کرده‌ایم تعویض کنیم؟ آیا این موضوع بدون نصب لانچر امکان‌پذیر است؟

 

خب ابتدا از Google Play رابط کاربری دلخواه خود را دانلود کنید. این کار را به‌راحتی می‌توانید انجام دهید. پس از دریافت فایل مورد‌نظر، آن را بر روی گوشی نصب کنید.

 

برای تعویض تاچ‌ویز مراحل زیر را طی کنید.

 

 1- بعد از دانلود و نصب رابط کاربری دلخواه، به منوی Setting بروید.

 

 

2- گزینه default Applications را لمس کنید.

 

 

3- در منوی بعد، گزینه Home را انتخاب کنید.

 

 

4- به منوی اصلی رسیدیم، در اینجا لیستی از رابط‌ های نصب شده دیده می شود، گزینه‌ای را که مایلید به جای تاچ‌ویز از آن استفاده کنید انتخاب کنید.

 

5- خسته نباشید! شما از دست تاچ‌ویز راحت شدید.

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه جدید

تبلیغات شما
تبلیغات متنی
دانلود واتساپ اندرویدی /دانلود اینستاگرام اندرویدی / دانلود بازی پابجی موبایل / دانلود بازی کال اف دیوتی موبایل /دانلود بازی فورتنایت /