7 راه برای اینکه باتری اسمارتفون یا تبلتمان را سریعتر شارژ کنیم

در این پست ما به شماچندین راه 100%کارامد درشارژسریع اسمارتفون را معرفی می کنیم.

 

1.مود هواپیما را روشن یا دستگاه را به طور کامل خاموش کنید

 

این روش احتمالا چندان هم جدید نیست و پیش از این از آن شنیده بودیم. می‌دانیم که دستگاه ما حتی در زمان استندبای هم مقداری باتری مصرف می‌کند، ولی زمانی که آن را روی مود هواپیما بگذارید، این مقدار مصرف کمتر شده و زمان شارژ کمی سریعتر می‌شود. از همه بهترخاموش کردن دستگاه است. البته این روش در دستگاه‌های مختلف به طور متفاوت عمل می‌کند.

 

2.از شارژر خود دستگاه استفاده کنید، شارژ را از طریق پورت USB انجام ندهید

 

 

در بیشتر موارد، شارژری که با دستگاه شما عرضه می‌شود، شارژ را در مدت زمان سریعتری نسبت به درگاه USB کامپیوتر انجام می‌دهد، زیرا پورت 2.0 USB جریانی برابر با 0.5 آمپر و USB 3.0 جریان 1 آمپری خروجی می‌دهد. یک شارژر معمولی جریانی برابر با حداقل 1 آمپر و شارژر تبلتها جریانی برابر با 2 آمپر خروجی می‌دهند و هر چه میزان این جریان بیشتر باشد، شارژ دستگاه سریعتر صورت می‌گیرد.

 

3.از شارژری استفاده کنید که جریان بیشتری خروجی می‌دهد

 

 

همانطور که گفتیم شارژر تبلتها جریان حداقل 2 آمپری خروجی می‌دهند، پس اگر اسمارتفون خود را با شارژر تبلت شارژ کنید، دستگاه شما سریعتر شارژ می‌شود. اگر هم تبلتی ندارید، بهتر است به دنبال شارژرهای دیواری باشید. نترسید، اتصال دستگاه به شارژرهای قویتر باعث منفجر شدن آنها نمی‌شود.

 

4.از پورت USB مک استفاده کنید(برای آیفون و آیپد)

 

 

اگر از این شارژرهای دیواری شخص ثالث ندارید، آیفون یا آیپد خود را با پورت USB مک شارژ کنید. مک‌های جدیدتر زمانی که iDevice به آنها متصل می‌شود، جریان را تا 1.1 آمپر افزایش می‌دهند.

 

5.از نرم‌افزار رسمی افزایش خروجی پورت USB کامپیوتر استفاده کنید

 

 

برخی از برندها مثل ایسوس هستند که با برنامه ویندوزی (Ai Charger) جریان خروجی مادربردهای سازگار را افزایش می‌دهند. گیگابایت هم چنین نرم‌افزاری (On/Off Charge) دارد و به شکل یک درایور می‌توان آن را نصب کرد. فقط حتما توجه کنید که نرم‌افزار ی را دانلود کنید که به طور رسمی از برند مربوطه عرضه شده باشد.

 

6.از ChargeDr استفاده کنید

 

 

ChargeDr یک افزایش دهنده جریان پورت USB کامپیوتر است که حتی برای شارژ یک آیپد هم کافیست. این دستگاه با سخت‌افزار داخلی مربوطه ارتباط برقرار می‌کند و از آنها برای افزایش جریان خروجی در خواست می‌کند. البته این دستگاه با برخی از سیستم‌ها بهتر کار می‌کند.

 

7.یکی از اینها را تهیه کنید

 

 

این کابل یک نوع میکرو USB است که همزمان به دو پورت USB متصل می‌شود.

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه جدید

تبلیغات شما
تبلیغات متنی
دانلود واتساپ اندرویدی /دانلود اینستاگرام اندرویدی / دانلود بازی پابجی موبایل / دانلود بازی کال اف دیوتی موبایل /دانلود بازی فورتنایت /