آموزش تغییرتصویر پس زمینه صفحه ورود ویندوز ۷

توجه داشته باشید که در حال حاضر نرم افزارهایی برای تغییر تصویر پس زمینه ورودی ویندوز ۷ به بازار آمده اند ؛ اما امروز من با تکیه بر دستورات ریجستری این امکان را به شما خواهم آموخت.حال بپردازیم به آموزش !

از روی کیبرد کلید (ویندوز ) و کلید ( R ) را با هم فشار دهید.

حال برای شما پنجره RUN باز شده است که داخل آن “Regedit ” را تایپ نمایید و ENTER را فشار دهید.

حال در پنجره جدید باز شده ؛ همانند تصویر زیر ؛ از داخل منوی Edit گزینه Find Next را انتخاب فرمایید.( البته میتوانید به جای پیمودن این مسیر ؛ تنها دکمه F3 را از روی کیبرد فشار دهید ! )

سپس در کادر جستجوی باز شده ؛ OEMBackground را تایپ فرمایید و روی Find Next کیلیک کنید.

 

حال مشاهده می فرمایید که پس از گذشت مدت زمانی اندک ؛ فایل مورد نظر یافت شده است.حال روی آن دابل کیلیک ( دوبار کیلیک کنید ) کنید .

سپس به جای عدد ” ۰ ” که به صورت پیش فرض می باشد ؛ عدد ” ۱ ” را در آن کادر تایپ نمایید و OK کنید.

حالا تنظیمات ریجستری با موفقیت به پایان رسیدند.حال باید از داخل My Computer وارد آدرس زیر شوید :

D:\Windows\System32\oobe\info\backgrounds

نکته : دوستان بنده چون ویندوز۷ را داخل درایو D نصب کرده ام وارد این درایو شدم ؛ به طبع اگر شما ویندوز ۷ خود را در درایو های دیگری ؛ نصب نموده اید باید مسیر یاد شده را ؛ از آن درایوی که ویندوز ۷ را در آن نصب دارید طی کنید.

نکته :احتمال دارد که شما دو پوشه ؛ info و backgrounds را به طور پیش فرض در مسیر یاد شده نداشته باشید.جای نگرانی ای نیست ! کافیست خودتان دست به کار شوید و فولدر را ایجاد نمایید.

حال تنها کاری که پیش رو داریم این است که ؛ در میان والپیپرهای مورد علاقه مان ؛ یک والپیپر رزولیشن بالا با حجمی معادل ۲۵۶ کیلو بایت ( از ۲۵۶ کیلو بایت بیش تر نباشد ) را انتخاب نماییم و با نام ”  backgroundDefault.jpg  ” در مسیر یاد شده کپی نماییم.

برای آخرین حرکت در این آموزش و به قولی افتتاح آن ! کافیست یک بار سیستم خود را Log Off نمایید تا از والپیپر دلخواه خود که بر روی صفحه ورودی ویندوز ۷ درج شده است لذت برید !

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه جدید

تبلیغات شما
تبلیغات متنی
دانلود واتساپ اندرویدی /دانلود اینستاگرام اندرویدی / دانلود بازی پابجی موبایل / دانلود بازی کال اف دیوتی موبایل /دانلود بازی فورتنایت /