آموزش تبدیل تصویر gif به ویدئو در فتوشاپ

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که به دنبال تبدیل فرمت تصویری GIF به یک فرمت ویدئویی باشید. در این هنگام نرم افزارها و انتخاب های گوناگونی در مسیر شما قرار می گیرند. یکی از بهترین نرم افزارها و انتخاب ها در این زمینه، نرم افزار فتوشاپ Photoshop است؛ بنابراین ما نیز امروز و در این پست ترفند چگونگی تبدیل تصاویر با فرمت gif. به یک فایل ویدئویی را به شما آموزش می دهیم .

 

این کار بسیار ساده است :

۱- ابتدا نرم افزار فتوشاپ را باز کنید و از منوی File گزینه ی Open را انتخاب کنید و بعد تصویر GIF مورد نظر را انتخاب کنید .

 

 

آموزش تبدیل تصویر gif به ویدئو در فتوشاپ

 

۲- اکنون از منوی window گزینه ی timeline را انتخاب کنید .

 

 

 

آموزش تبدیل تصویر gif به ویدئو در فتوشاپ

 

۳- اکنون خواهید دید که یک پنجره ی کوچک باز می شود که در بالای سمت چپ آن نوشته شده timeline که به این پنجره های کوچک در فتوشاپ پنل ( Panel ) گفته می شود. در اینجا می توانید هر تغییری مربوط به تصاویر متحرک را که می خواهید، انجام دهید. در این پنل از پایین سمت چپ گزینه ای که در تصویر زیر علامت زده شده را انتخاب کنید .

 

 

 

آموزش تبدیل تصویر gif به ویدئو در فتوشاپ

 

۴- با اینکار کمی شکل پنل شما تغییر می کند. حالا باید گزینه ی Render video را از منویی که در بالا سمت راست این پنل وجود دارد انتخاب کنید.

 

 

 

آموزش تبدیل تصویر gif به ویدئو در فتوشاپ

 

 

۵- کمی صبر کنید تا پنجره ی جدید باز شود.

۶- در پنجره ی باز شده در بالاترین کادر نامی برای ویدیوی خود انتخاب کنید و بعد با استفاده از Select folder پوشه ای که می خواهید ویدیو در آن ساخته شود را انتخاب کنید.

از منوی Preset می توانید تنظیمات مخصوص به دستگاه های مختلف را انتخاب کنید مثلا اندروید یا اگر می خواهید آن را در یوتیوب آپلود کنید از می توانید از گزینه های مربوط به آن استفاده کنید؛ اگر هم که مقصد خاصی ندارید و فقط می خواهید یک ویدیوی معمولی بدون هیچ تنظیمات خاصی باشد می توانید بسته به کیفیتی که می خواهید ویدیو داشته باشد، از گزینه های High Quality و Medium و Low استفاده کنید .

از قسمت Size می توانید اندازه ی ویدیو را تغییر دهید .

از قسمت Frame rate می توانید سرعت فریم بر ثانیه ی ویدیو را تغییر دهید .

توجه کنید که تمام تنظیمات در قسمت ۶ دلخواه می باشند و شما حتی می توانید اصلا دست به آن ها نزنید !!!

 

 

 

آموزش تبدیل تصویر gif به ویدئو در فتوشاپ

 

 

۷- در پایان گزینه ی Render را انتخاب کنید و کمی صبر کنید تا ویدیوی شما آماده شود .

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه جدید

تبلیغات شما
تبلیغات متنی
دانلود واتساپ اندرویدی /دانلود اینستاگرام اندرویدی / دانلود بازی پابجی موبایل / دانلود بازی کال اف دیوتی موبایل /دانلود بازی فورتنایت /