آموزش تصویری اجرای چتیمیتی در کامپیوتر

برنامه چتیمیتی برای کامپیوتر فعلا منتشر نشده.در این پست ما قصد داریم به شما نحوهاستفاده از نسخه وب را اموزش دهیم که با استفاده از ان  میتوانید وارد چت روم شوید و با دوستان خود چت کیند. با ما در ادامه همراه باشید.

معرفی برنامه:

با افراد تازه آشنا شوید. دوستان تازه پیدا کنید.
این برنامه اتاق‌های گفتگوی سالم ارائه می‌دهد، که در آن افراد می‌توانند همدیگر را ملاقات کنند. صحبت‌های طولانی و تمیز تشویق می‌شوند و نادرست‌ها جریمه.
در برنامه چتی میتی Chatimity شما میتوانید در قسمت پروفایل خود اطلاعاتی در مورد خود بنویسید . همچنین شما با حضور در برنامه و گفتگو در روم ها میتوانید امتیاز کسب کنید این امتیاز با add شدن توسط دیگران افزایش پیدا میکند و با block شدن توسط دیگران – flag شدن نوشته توسط کاربر ها – استفاده از کلمات ناشایست کاسته میشود با توجه به موقعیت جغراقیایی شما , شما را در روم های مختلف قرار می دهد. به عنوان مثال اگه ساکن تهران باشید شما به روم های جهان – ایران و تهران دسترسی دارید.

 

اموزش اجرای چتیمیتی در کامپیوتر:

 

 

ابتدا باید وارد ادرس زیر شوید یا آن راکپی کنید داخل مرورگر خود .

https://www.chatimity.com/l/chat-online

در صفحه باز شده گزینه Login را از بالای صفحه انتخاب کنید

 
آموزش تصویری اجرای چتیمیتی در کامپیوتر
 

در کادر باز شده شما باید ایمیل خود را وارد کرده ایدی در صورتی که در موبایل اکانت دارید میتوانید ایمیل خود را وارد کنید و وارد همان اکانت شوید بعد از وارد کردن ایمیل گزینه Next را انتخاب کنید .

 
آموزش تصویری اجرای چتیمیتی در کامپیوتر
 

در صورتی که قبلا با ایمیل اکانت ساخته باشید باید رمز را وارد کنید ولی در صورتی که برای اولین بار هست باید یک نام کاربری برای خود انتخاب کنید که قبلا توسط کسی ساخته نشده باشد و سپس رمز را وارد کنید و گزینه Singup را انتخاب کنید

 
آموزش تصویری اجرای چتیمیتی در کامپیوتر
 

به همین راحتی وارد شدید و میتوانید با دیگران چت کنید (البته چت روم ایرانی کم پیدا میشه نسبت به نسخه موبایل)

 
آموزش تصویری اجرای چتیمیتی در کامپیوتر
 

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه جدید

تبلیغات شما
تبلیغات متنی
دانلود واتساپ اندرویدی /دانلود اینستاگرام اندرویدی / دانلود بازی پابجی موبایل / دانلود بازی کال اف دیوتی موبایل /دانلود بازی فورتنایت /