خاموش شدن کامپیوتر پس از وارد نمودن چند رمز اشتباه

قفل صفحه معمولا زمانی که شما پشت سیستم خود نیستید و نمیخواهید شخص دیگری نیز به کامپیوتر دسترسی داشته باشد یک ابزار و ویژگی بسیار کاربردی هستند.فعال کردن صفحه لوگین ویندوز (Win+L) یکی از قابلیت هایی است که کاربران در اینجور مواقع از آن استفاده میکنند،اما این ویژگی ویندوز دارای امکانات محدودی میباشد.در ادامه برنامه کم حجم و رایگان که یک صفحه ورود با تنظیمات فراوان را به شما ارائه میدهد معرفی میکنیم.

Smart PC Locker Pro یک نرم افزار پرتابل کاربردی میباشد که به شما قابلیت هایی همچون :قفل کردن کامپیوتر با با یک کلید فوری (hot key)،تعیین نمودن رمز عبور دلخواه،قفل کردن خودکار کامپیوتر،خاموش کردن سیستم پس از وارد نمودن چند رمز اشتباه،استفاده از یک تصویر زمینه برای صفحه قفل،قفل کردن داریوهای CD-ROM و قفل کردن task manager در حالی که کامپیوتر قفل است را میدهد.

 
خاموش شدن کامپیوتر پس از وارد نمودن چند رمز اشتباه
 

این نرم افزار در حالت خفا (Stealth Mode) اجرا میشود که این بدین معناست که شما هیچ اثری از اجرای آن در Taskbar و System tray ویندوز مشاهده نخواهید کرد.زمانی که نرم افزار را دانلود و برای بار اول اجرا میکنید باید در تب Locker یک پسورد دلخواه برای برنامه و صفحه قفل خود تعیین کنید.همچنین با زدن دکمه Lock PC این تب سیستم به حالت قفل در می آید.

 
خاموش شدن کامپیوتر پس از وارد نمودن چند رمز اشتباه
 

اما قبل از زدن این دکمه میتوانید از تب Settings و HotKeys تنظیمات پیشترفته دیگری را که در ابتدا پست نیز به برخی از آنها اشاره کردیم را بر روی صفحه قفل اعمال کنید.

این نرم افزار را رایگان برای ویندوز ۳۲-bit و ۶۴-bit از اینجا دریافت کنید.

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه جدید

تبلیغات شما
تبلیغات متنی
دانلود واتساپ اندرویدی /دانلود اینستاگرام اندرویدی / دانلود بازی پابجی موبایل / دانلود بازی کال اف دیوتی موبایل /دانلود بازی فورتنایت /