اموزش دانلود مستقیم از سایت ۴shared

اگر اهل دانلود فایل باشید حتمأ با وب سایت ۴shared.com آشنایی دارید. ۴shared یکی از قدیمی ترین و قدرتمندترین سایت های آپلود رایگان است که در ایران نیز به خصوص در میان سایت های موزیک طرفدار زیادی دارد، به طوریکه اکثر فایل های موزیک پس از انتشار بر روی ۴shared آپلود میشود. شما میتوانید کلیه فایل های خود اعم از موزیک، فیلم، برنامه و… را در ۴shared آپلود کرده و سپس لینک دانلود آن را در اختیار دیگران قرار دهید تا فایل شما را دانلود کنند.

اگر تاکنونی فایلی را از ۴shared دانلود کرده باشید حتمأ میدانید دانلود از آن به شکل مستقیم نیست و غیر مستقیم است. یعنی شما نمیتوانید پس از وارد نمودن لینک دانلود در مرورگر یا دانلود منیجر آن را دانلود کنید؛ بلکه به صفحه دیگری روانه میشوید و پس از کلیک بر روی Download Now و سپس انتظار جهت صفر شدن تایمر ۱۰ ثانیه ای میتوانید فایل را دریافت کنید.

طبعأ این موضوع زمانی هر چند اندک را از شما میگیرد. هم اکنون قصد داریم ترفندی بسیار ساده را برای شما بازگو کنیم که با بهره گیری از آن میتوانید لینک های دانلود ۴shared را کاملأ مستقیم کنید و دیگر دو مرحله از دانلود را طی نکنید! این ترفند بر روی کلیه فایل های موزیک مانند mp3 قابل اجراست و همچنین برای اکثر فایل های دیگر نیز امکان پذیر است.

اگر اندکی دقت کنید خواهید دید در آدرس دانلود فایل های ۴shared قسمتی به شکل /file/ وجود دارد.
شما کافی است این عبارت را به /download/ تغییر دهید، سپس لینک دانلود را در مرورگر یا دانلود منیجر وارد کنید تا بلافاصله دانلود فایل شروع شود!

به همین سادگی لینک شما از حالت غیر مستقیم به مستقیم تبدیل شده است.

به عنوان مثال فرض کنید رمان شلوارهای وصله دار با این لینک داریم:

 
http://www.۴shared.com/file/۳۵۶۰۹۰۹۷/۶۹ba۲۸۴c/shalvarha-۲.html

اگر وارد این لینک شوید خواهید دید که یک لینک دانلود غیر مستقیم است و برای دانلود آن بایستی دو مرحله دیگر را نیز طی کنید.
اما اکنون همانطور که گفته شد در آدرس لینک دانلود، به جای file عبارت download را درج کنید. بدین شکل:

 
http://www.۴shared.com/download/۳۵۶۰۹۰۹۷/۶۹ba۲۸۴c/shalvarha-۲.html

حال اگر این لینک را تست کنید خواهید دید که یک لینک مستقیم است و پس از کپی نمودن در نوار آدرس مرورگر یا دانلود منیجر اتوماتیک دانلود میشود.
بدون اینکه مجبور باشید دو مرحله اضافی و یک تایمر ۱۰ ثانیه ای را تحمل کنید!

جهت کپی نمودن لینک دانلود نیز در مرورگر Internet Explorer بر روی لینک راست کلیک کرده و Properties را انتخاب نمایید. آدرس لینک در جلوی عبارت Address درج شده است که میتوانید آن را Copy کنید.
در مرورگر فایرفاکس نیز میتوانید با راست کلیک بر روی لینک و انتخاب Copy Link Location آن را کپی کنید.

همانطور که ذکر شد این ترفند بر روی کلیه فایل های MP3 آپلود شده قابل اجراست. بر روی سایر فایل ها نیز کم و بیش امکان پذیر است.
البته روشن است این ترفند به منزله فعال سازی قابلیت Resume یا توقف به هنگام دانلود نیست بلکه شما میتوانید فایل ها را مستقیمأ دانلود کنید.

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه جدید

تبلیغات شما
تبلیغات متنی
دانلود واتساپ اندرویدی /دانلود اینستاگرام اندرویدی / دانلود بازی پابجی موبایل / دانلود بازی کال اف دیوتی موبایل /دانلود بازی فورتنایت /