دانلود دیسکورد Discord 123.4 برنامه چت اختصاصی گیمرها برای اندروید + آیفون

دانلود دیسکورد Discord برنامه چت اختصاصی گیمرها برای اندروید و آیفون

نسخه Discord 123.4 قرار گرفت

 

Discord – دیسکورد یک نرم افزار پیام رسان مخصوص گیمر ها میباشد که گیمر به راحتی با استفاده از Discord می توانند وارد تمامی کانال ها شوند، با هم تیمی های خود به صورت گروهی یا تکی چت کنند و همچنین می توانند عکس ها و فیلم های خود را با هم تیمی های خود به اشتراک بگذارند.یکی از ویژگی های این اپلیکیشن، نمایش پیام ها در هنگام انجام بازی می باشد و هنگامی که شما در حال انجام بازی می باشید، این اپلیکیشن پیام ها را در بالای صفحه گوشی نمایش می دهد و شما نیز به سرعت می توانید پیام را مشاهده نموده و پاسخ آن را بدهید بدون اینکه هیچگونه مشکلی در هنگام اجرا بازی برای کاربر پیش بیاید.

 

دانلود دیسکورد Discord 123.4 برنامه چت اختصاصی گیمرها برای اندروید + آیفون

 

یکی از بهترین قابلیت های این اپلیکیشن که سبب محبوبیت آن شده است، امکان نمایش افراد آنلاین است و کاربر از این طریق می تواند سایر کاربران آنلاین را مشاهده نماید و با آن ها وارد بازی شود. 

برخی از ویژگی های دانلود دیسکورد Discord اندرویدی:

🔴 امکان چت با هم تیمی ها به صورت تکی و گروهی

🔴 امکان انجام چت صوتی با هم تیمی ها

🔴 امکان اشتراک گذاری عکس و فیلم با سایر هم تیمی ها

🔴 وجود سرور های پر قدرت و متعدد

🔴 نمایش پیام های ارسال شده در هنگام انجام بازی

🔴 دعوت از افراد حاضر در پیام رسان ها مختلف

 

امروزه بازار بازی های آنلاین گروهی بسیار داغ می باشد و شما کمتر گیمری را می توانید پیدا کنید که بازی آنلاین انجام ندهد.بازی های آنلاین اغلب به صورت گروهی می باشند و شما با عده ای از بازیکنان در یک تیم قرار دارید.

یکی از مهم ترین عواملی که سبب کسب پیروزی در این گونه بازی ها می شود، هماهنگ بودن تمامی اعضای تیم با یک دیگر است.سازندگان این گونه بازی ها برای راحتی بازیکنان قابلیت چت و گفتگو میان بازیکنان را در بازی خود قرار داده اند اما بسیاری از کاربران هنگام استفاده از این قابلیت در بازی ها دچار مشکل در اجرا بازی می شوند و سرعت بازی کاهش می یابد. هم اکنون برای رفع این مشکل نرم افزاری به نام Discord طراحی و ساخته شده است که کاربران با استفاده از آن می توانند با دوستان و هم تیمی های خود در ارتباط باشند و از این طریق با هم هماهنگ شوند.

راهنمای دانلود

✓ دانلود از سایت کینگ تو نت در تمام سرویس دهنده های اینترنت در ایران بصورت تعرفه ترافیک اینترنت نیم بها محاسبه میشود!

✓ برای دانلود فایل ها حتما از برنامه مدیریت دانلود استفاده نمایید.پیشنهاد ما برنامه ADM می باشد.

✓ برای نصب بازی های دیتا دار، آموزش نصب بازی های دیتا دار را مطالعه کنید.

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه جدید

تبلیغات شما
تبلیغات متنی
دانلود واتساپ اندرویدی /دانلود اینستاگرام اندرویدی / دانلود بازی پابجی موبایل / دانلود بازی کال اف دیوتی موبایل /دانلود بازی فورتنایت /