نحوه بلاک و آنبلاک کردن افراد در اپلیکیشن Waplog

کامل ترین آموزش تصویری نحوه بلاک و آنبلاک کردن افراد در اپلیکیشن Waplog اندرویدی

 

نحوه بلاک و آنبلاک کردن افراد در اپلیکیشن Waplog

اپلیکیشن waplog در واقع یک نرم افزار پیام رسان می باشد که شما از طریق آن می توانید با دوستان خود در ارتباط باشید و برای آن ها عکس و فیلم های مورد نظر خود را ارسال نمایید.از دیگر ویژگی های این اپلیکیشن می توان به قابلیت دوست یابی اشاره نمود.شما می توانید با استفاده از فیلتر های متفاوتی که در قسمت دوست یابی این اپلیکیشن قرار دارد ویژگی های فردی که می خواهید با آن دوست شوید را وارد نمایید سپس اپلیکیشن طبق آن ویژگی ها فرد مورد نظر را برای شما می باید.شما با استفاده از این فیلتر های می توانید ویژگی هایی همچون سن، محل زندگی، جنسیت و… فرد مورد نظر را تعیین کنید.گاهی اوقات ممکن است برخی افراد در این پیام رسان برای شما مزاحمت ایجاد نمایند یا به دلایل مختلف شما دیگر نخواهید آن فرد برای شما پیامی ارسال نماید.شما با استفاده از قابلیت بلاک کردن می توانید از ارسال پیام از سوی آن شخص جلوگیری نمایید و همچنین هنگامی که یک فرد را بلاک می کنید دیگر آن فرد قادر به مشاهده پروفایل شما نمی باشد.با ما همراه باشید تا به شما آموزش دهیم چگونه در waplog یک نفر را بلاک کنید.

 

نحوه بلاک و آنبلاک در برنامه Waplog:

برای بلاک نمودن یک شخص در اپلیکیشن waplog ابتدا باید وارد برنامه شوید و در صفحه نخست می توانید فرد مورد نظر را بیابید.

هنگامی که شخص مورد نظر را یافتید باید پروفایل آن را انتخاب نمایید تا صفحه زیر برای شما نمایش داده شود.

 

نحوه بلاک و آنبلاک کردن افراد در اپلیکیشن Waplog

 

اکنون برای بلاک نمودن این شخص ابتدا باید آیکون مثلث که در بالای تصویر قرار دارد را لمس نمایید تا قسمت ریپورت و بلاک مربوط به شخص مورد نظر برای شما نمایش داده شود.

 

نحوه بلاک و آنبلاک کردن افراد در اپلیکیشن Waplog

 

اکنون شما در این قسمت می توانید با تیک دار نمودن آیکون Block user شخص مورد نظر را بلاک کنید و در انتها باید آیکون SEND که در تصویر مشخص شده است را لمس کنید تا فرد مورد نظر بلاک شود.

 

نحوه بلاک و آنبلاک کردن افراد در اپلیکیشن Waplog

 

همچنین شما می توانید برای خارج نمودن یک فرد از حالت بلاکی تمامی مراحل بالا را دنبال کنید و در انتها تیک آیکون Block user را بردارید.

 

 

مطالب پیشنهادی

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه جدید

تبلیغات شما
تبلیغات متنی
دانلود واتساپ اندرویدی /دانلود اینستاگرام اندرویدی / دانلود بازی پابجی موبایل / دانلود بازی کال اف دیوتی موبایل /دانلود بازی فورتنایت /