اموزش استفاده از سامسونگ گلکسی نوت 4 به صورت یک دستی

همگی می‌دانیم که نوت 4 طبیعتا برای استفاده یک دستی ساخته نشده است. اما خوشبختانه می‌توان کاری انجام داد که با شست یک دست به تمام نقاط صفحه آن‌هم خیلی راحت دسترسی پیدا کرد.

تنها کافی‌ست که به بخش تنظیمات این دستگاه بروید و در قسمت Quick Settings گزینه Display and wallpaper را انتخاب کنید و سپس One-handed operation را برگزینید.

روی Reduce screen size ضربه بزنید و Reduce screen size را فعال کنید. صفحه‌ای برای شما باز می‌شود که می‌توانید در آن طریقه فعال سازی مود یک دستی را ببینید.

در ضمن می‌توانید صفحه را برای دسترسی بهتر تنظیم کنید. 

اگر می‌خواهید که فقط در قسمت صفحه تماس بتوانید با یک دست از گوشی خود استفاده کنید، به این آدرس Settings> Display and wallpaper >Quick Settings> One-handed operation بروید و  One-handed input را فعال کنید. سپس با فلشی که ظاهر می‌شود صفحه کلید را به هر سمتی که می‌خواهید ببرید.

برای فعال کردن Side key panel و میزان شفافیت پنل و Quick minimize به آدرس Settings>Display and wallpaper>Quick Settings> One-handed operation >Side key panel بروید و Side key panel را فعال کنید. از اینجا Manage keys را برای سفارشی کردن دکمه‌هایی که می‌خواهید در side key panel باشند فعال کنید.

برای حرکت side key panel انگشت خود را روی آیکن چهار فلشه نگه دارید و این پنل را به هر سمتی که می‌خواهید ببرید.

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه جدید

تبلیغات شما
تبلیغات متنی
دانلود واتساپ اندرویدی /دانلود اینستاگرام اندرویدی / دانلود بازی پابجی موبایل / دانلود بازی کال اف دیوتی موبایل /دانلود بازی فورتنایت /