۶ دلیل برای داشتن ویندور فون

با اینکه زمان زیادی از به وجود آمدن و تغییرات ویندوزفون می گذرد، اما همچنان افراد زیادی آنرا سیستم عامل ناکار آمد و ضعیف می دانند، اما سایت رسمی ویندوفون مقاله‌ای را تحت عنوان ( ۶ دلیل برای داشتن ویندوزفون) منتشرکرده.

که دلایل آن به شرح زیر می باشد:

۱)کورتانا ( شخصی ترین دستیار تلفنهای هوشمند) کورتانا ساخته‌شده‌ی شرکت Bing به مرور زمان با خلق و خوی شما آشنا می‌شود، از علایق شما سردر می ‌آورد و نزدیک ترین شخص به شما می شود.

۲)شخصی سازی ( شخصی ترین گوشی جهان) : ویندوزفون کاشیهای زنده‌ای دارد که شما به خواست خود می ‌توانید آنها را تنظیم کنید و اندازه ی آنها را تغییر دهید. می توانید دوستان خود را در صفحه‌ استارت گوشی بچسبانید تا همیشه و همه جا با آنها در ارتباط باشید. علاوه بر این می توانید صفحات وب، برنامه‌ها، موسیقی و یا هر چیز که بدون آن زندگی برایتان سخت می شود را در صفحه استارت خود قرار دهید.

۳)دوربین ( بهترین عکست را بگیر) : همه با ویندوزفون می توانند یک عکاس حرفه‌ای باشند، هم تصاویر با کیفیت ۴۱ مگا پیکسلی و هم بهترین ویدئو را با ویندوزفون بگیرید، ویرایش کنید و پخش کنید.

۴)اتصال دستگاه‌‌ها: ما به خواست خود اطلاعات موردنظرتان را به باقی دستگاه هایتان می فرستیم تا همیشه وهمه جا به آنها دسترسی داشته باشید.

۵)بازیها و برنامه‌ها ( دنیایی از برنامه‌ها): برنامه‌ها و بازیهایی که دوست دارید پیدا کنید، نصب کنید و از روی کاشی‌های زنده اعلا نهایش را دریافت کنید.

۶)کارایی ( با ویندوز فون کارهای بیشتر انجام دهید) : ویندوز موبایل برای کمک به شما بهینه سازی شده است ، شما یک صفحه کلیدمجازی هوشمند، یک حافظه هوشمند و یک باتری با طول عمر بالا دارید.

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه جدید

تبلیغات شما
تبلیغات متنی
دانلود واتساپ اندرویدی /دانلود اینستاگرام اندرویدی / دانلود بازی پابجی موبایل / دانلود بازی کال اف دیوتی موبایل /دانلود بازی فورتنایت /