روشی برای دانلود نسخه‌های پیشین اپلیکیشن‌های اپ‌استور

طرز کار اپ‌استور به گونه‌ای است که همواره فقط آخرین نسخه‌ی اپلیکیشن‌ها از آن قابل دانلود هستند. البته پس از آمدن آی‌اواس ۷، از یک جهت عدم پشتیبانی برخی گوشی‌های اپل از این سیستم‌عامل و از جهت دیگر سازگاری آپدیت‌های جدید اپلیکیشن‌ها تنها با آی‌اواس ۷ موجب شد که اپل سیاست خود را از “آخرین نسخه‌ی اپلیکیشن” به “آخرین نسخه‌ی قابل پشتیبانی اپلیکیشن” تغییر داد و کسانی که نسخه‌ی سیستم‌عامل آن‌ها پایین‌تر از ۷ بود قادر شدند تا همواره آخرین نسخه‌ی سازگار اپلیکیشن با دستگاه خود را از اپ‌استور دریافت کنند.

سایت‌های ارائه‌دهنده‌ی اپلیکیشن‌های کرک‌شده همواره لینک‌های چند نسخه‌ی قبل برنامه‌ها را بر روی سایت خود نمایش می‌دهند. اما اگر دستگاه جیلبریک نباشد چاره‌ی کار چیست؟ این امکان در سرویس تانگبو فراهم شده است که نسخه‌های قبلی آرشیوشده‌ی اپلیکیشین‌ها از داخل برنامه قابل دریافت باشند.

برای این کار ابتدا برنامه‌ی تانگبو را دانلود و نصب کنید. پس از اجرای برنامه به برگه‌ی Apps بروید. نام اپلیکیشن را در کادر جست‌وجو وارد کرده و بر روی دکمه‌ی آبی‌رنگ در مقابل آن کلیک کنید.

1 ap

در صفحه‌ی نتایج بر روی آیکون اپلیکیشن مورد نظر کلیک کنید.

2ap

در صفحه‌ای که باز می‌شود بر روی سربرگ مشخص‌شده در تصویر زیر کلیک کنید.

3ap

نسخه‌های موجود از اپلیکیشن بر روی سرورهای تانگبو لیست می‌شود. با کلیک بر روی عبارت آبی‌رنگ جلوی هر نسخه دانلود شروع می‌شود.

4a

و

5a

پس از اتمام دانلود گوشی خود را به کامپیوتر وصل کرده و به بخش Apps بروید. با کیک بر رو دکمه‌ی Install اپلیکیشن بر روی گوشیتان نصب می‌شود.

6a

 توجه کنید که اگر اپلیکیشن هنگام اجرا کرش کرده یا اپل آی‌دی درخواست کرد، دستگاهتان را به کامپیوتر وصل کرده و تانگبو را باز کنید. در صفحه‌ی نخست بر روی Genuine App کلیک کنید.

7a

در پنجره‌ی باز شده بر روی Fix کلیک کنید.

 8a

صبر کنید تا پیغام زیر نمایش داده شود.

9a

اپل ایس

 

 

مطالب مشابه

تبلیغات در سایت تبلیغات در سایت
ارسال دیدگاه جدید

تبلیغات شما
تبلیغات متنی
تبلیغات متنی شما در اینجا /