آموزش حذف اکانت اسکایپ Delete Skype Account

کامل ترین آموزش تصویری حذف حساب کاربری اسکایپ اندرویدی

دیلیت اکانت اسکایپ

دیلیت اکانت اسکایپ

اسکایپ یکی از پر طرفدار ترین نرم افزار ها در سراسر جهان می باشد.این نرم افزار محبوب ابتدا در سال 2003 روانه بازار شد و پس از گذشت 2 سال به صورت کامل به شرکت eBay فروخته شده. شرکت eBay با افزودن امکانات متنوع توانست کاربران بسیار زیادی را جذب این نرم افزار نماید.پس از گذشت 3 سال تمامی سهام این نرم افزار توسط شرکت مایکروسافت خریداری شد.شما با استفاده از این نرم افزار می توانید با دوستان خود که عضو اسکایپ می باشند به صورت کاملا رایگان تماس صوتی و تصویری برقرار نمایید.همچنین شما می توانید با پرداخت یک مبلغ ثابت در هر ماه با افرادی که عضو اسکایپ نمی باشند هم تماس صوتی با کیفیت بسیار بالا برقرار نمایید.یکی از دیگر امکانات اسکایپ، امکان ارسال و در یافت پیام به صورت رایگان می باشد.هنچنین شما می توانید با استفاده از اسکایپ تا سقف 21 نفر به صورت همزمان تماس تصویری برقرار کنید.با همه این تفاسیر گاهی اوقات ممکن است شما بخواهید حساب کاربری خود در اسکایپ را حذف نمایید.با ما همراه باشید تا به شما آموزش دهیم چگونه حساب کاربری خود در اسکایپ را حذف نمایید.

 

نحوه حذف حساب اسکایپ (دیلیت اکانت):

برای حذف حساب کاربری در اسکایپ ابتدا باید وارد اپلیکیشن اسکایپ شوید و آیکون مشخص شده در تصویر را لمس نمایید.

 

دیلیت اکانت اسکایپ

 

حال در این قسمت باید آیکون چرخدنده مشخص شده در بالای تصویر را لمس نمایید تا به قسمت تنظیمات مربوط به اسکایپ منتقل شوید.

 

دیلیت اکانت اسکایپ

 

اکنون در قسمت تنظیمات قرار دارید. در این مرحله باید از میان تمام گزینه های نمایش داده شده در صفحه زیر باید آیکون Account & Profile را لمس نمایید.

 

دیلیت اکانت اسکایپ

 

حال در این صفحه باید آیکون Close your account را لمس نمایید تا سایت اسکایپ و قسمت مربوط به حذف حساب کاربری برای شما نمایش داده شود.

 

دیلیت اکانت اسکایپ

 

اکنون در این قسمت باید مشخص کنید از چه طریق می خواهید کد تایید برای شما ارسال شود.
با انتخاب Text کد تایید از طریق SMS برای شما ارسال خواهد شد.
در صورتی که شما آیکون Call را انتخاب کنید کد تایید از طریق تماس صوتی به شما اطلاع داده می شود.

 

دیلیت اکانت اسکایپ

 

هنگامی که کد تایید را دریافت نمودید باید آن را وارد کادر مشخص شده نمایید و در انتها آیکون Sign in مشخص شده در تصویر را لمس نمایید.

 

دیلیت اکانت اسکایپ

 

اکنون در این مرحله رمزی را برای خود انتخاب کنید و آن را در کادر اول و دوم وارد نمایید و در انتها آیکون Next را لمس نمایید.

 

دیلیت اکانت اسکایپ

 

حال در این مرحله تیک کنار گزینه ها را بزنید و از کادر مشخص شده دلیل حذف اکانت خود را مشخص کنید و در انتها آیکون Mark account for closure را لمس نمایید

 

دیلیت اکانت اسکایپ

 

 

مطالب مشابه

تبلیغات در سایت تبلیغات در سایت
ارسال دیدگاه جدید

تبلیغات شما
تبلیغات متنی
تبلیغات متنی شما در اینجا /