دانلود Talking Clock 10.5 اپلیکیشن ساعت ساعتگو اندرویدی

دانلود برنامه ایرانی ساعت سخن گو ساعتگو  Talking Clock برای اندروید

SayClock4.jpg

ساعتگو را نصب کن تا همیشه ساعت را بهت یادآوری کنه…ساعتگو برنامه ای برای اعلام ساعت به زبان شیرین فارسی راس ساعت یا دربازه زمانی های متناوب یا هر موقع که گوشی را تکون بدی! برنامه ای برای اعلام ساعت راس بازه زمانی تعیین شده و اعلام ساعت با تکان دادن گوشی بدون نیاز به نگاه کردن به صفحه یا مواقعی که در حین بازی یا کار دیگه ای هستی شما قادر هستیددر این اپلکیشن ساعت دلخواه خود را مشخص کنید تا نرم افزار با هشدار صدا زمان مورد نظر را برای شما اعلام کنند و از آن زمان مطلع شوید.

 

تغییرات نسخه جدیدبرنامه:

رفع مشکل انتخاب محدوده زمانی برای برخی گوشی ها

امکانات برنامه
– امکان تنظیم بازه زمانی اعلام ساعت به صورت 5، 10، 15، 20، 30 و 60 دقیقه
– امکان انتخاب صدای گوینده با چهار گوینده متفاوت (نسخه طلایی)
– امکان تنظیم محدوده زمانی فعال بودن عملکرد برنامه
– قطع خودکار عملکرد برنامه در هنگام برقراری تماس
– انتخاب برای اعلام یا عدم اعلام ساعت در حالت سکوت
– امکان تنظیم خودکار صدای گوینده
– امکان انتخاب عملکرد در روزهای هفته
– هشدار صوتی قبل از اعلام ساعت (نسخه طلایی)
– هشدار لرزشی راس زمان تعیین شده (نسخه طلایی)
– اعلام ساعت هنگام تکان دادن دستگاه با تنظیمات پیشرفته (نسخه طلایی)

توجه: در نسخه رایگان امکان استفاده از یک گوینده و امکانات اصلی فعال است ولی با ارتقا به نسخه طلایی میتوانید گوینده و سایر تنظیمات پیشرفته را به دلخواه انتخاب نمایید.

تذکر مهم: در برخي گوشي ها، حالتی برای صرفه جویی در مصرف باتری وجود دارد که عملکرد کلیه برنامه ها را در حالت خاموش بودن صفحه، غیرفعال می نماید، لذا در صورت فعال بودن این حالت، این برنامه در زمان خاموش بودن صفحه به صورت صحیح کار نخواهد کرد. لذا برای عملکرد صحیح برنامه می توانید به منوی «تنظیمات» دستگاه خود رفته بسته به نوع گوشی تنظیمات زیر را انجام دهید:

در گوشي هاي مدل سوني: 

setting (تنظيمات) ◄ Power Management (مديريت نيرو) ◄ stamina را خاموش نموده يا برنامه ساعتگو را به استثنائات آن اضافه كنيد. 

در گوشي هاي مدل هواوي (قديمي): 

setting (تنظيمات) ◄ PowerManager (مديريت نيرو) ◄Background Manager  در ليست مشاهده شده، برنامه ساعتگو بايد تيک خورده باشد. 

در گوشي هاي مدل هواوي (جديد): 

setting (تنظيمات) ◄ PowerSaving (ذخيره نيرو) ◄ Protected Apps 
در ليست مشاهده شده، برنامه ساعتگو بايد تيک خورده باشد.و يا با گزينه ي Manualy addاضافه شود. 

در گوشي هاي مدل سامسونگ: 

setting (تنظيمات) ◄ Battrey (باتري)◄ در اين بخش گزينه ي ذخيره نيرو (PowerSaving) غير فعال باشد و همچنين در بخش باتري گزينه اي به نام جزئيات يا Detail وجود دارد که وارد شده و گزينه ي بهينه سازي را خاموش کنيد. 

در ساير گوشي ها روش خاصي وجود نداشته و بسته به نوع گوشي متغيير است. 

توجه داشته باشيد برنامه هاي مديريت مصرف باتري و مديريت رم جانبي نيز در عملکرد برنامه تاثير گذارند و می توانند عملکرد برنامه را متوقف کنند برنامه هایی مانند cleanmaster – 360 security – amc security – DU Battery و … در جهت کاهش مصرف باتری برنامه های پس زمینه را غیرفعال میکنند که باعث عدم عملکرد برنامه بعد از مدتی میشوند و باید برنامه ساعتگو را به فهرست استثنائات آنها بیافزایید.

 

برای قرار دادن ویجت فعال/غیرفعالسازی سریع ساعتگو روی صفحه باید بر روی یک نقطه خالی از صفحه هوم اسکرین گوشی خود لمس طولانی کنید و از منوی باز شده گزینه ویجت ها را انتخاب کنید. سپس از لیست ویجتهای گوشی گزینه “ساعتگو” را پیدا کرده و بر روی صفحه اصلی بکشید. در برخی از گوشی ها نیز ویجت ها (ابزارکها) بعد از لیست برنامه ها قرار دارند که باید ویجت مورد نظر را پیدا کرده و بر روی صفحه بکشید.

 

تبلیغات در سایت تبلیغات در سایت
حالا وقت دانلود هست...
دانلود فایل نصبی
راهنمای دانلود

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Ea nostrum, a deserunt commodi aliquam, nihil error illo quo, odit dolorum ab quod harum earum saepe obcaecati, et consectetur minima eveniet!

مطالب مشابه

تبلیغات در سایت تبلیغات در سایت
ارسال دیدگاه جدید

تبلیغات شما
تبلیغات متنی
تبلیغات متنی شما در اینجا /