اموزش کامل باشگاه پوکمون(Pokémon Go Gyms)_حمله،تصاحب،ارتقا باشگاه

یکی از دلایلی که هیجان و محبوبیت بازی پوکمون گو دوچندان کرده ،باشگاهای بازی است.شما در این باشگاها پوکمون های خودرا تمرین میدیدو سپس با حمله به سایر باشگاها ،انها را تصاحب و رهبر ان می شوید.در این پست از کینگ2نت سعی کرده ایم تمام نکات باشگاه را خدمت شما همراهان عزیز و طرفداران پوکمون بیان کنیم.

 قبلا اموزش کامل بازی پوکمون گو را خدمت شما بیان کردیم. درا ین پست نیز قصد داریم بطور اختصاصی فقط به برسی کامل باشگاه بپردازیم.پس در ادامه با ما همراه باشید.

 

null

 

شرایط و نحوه پیدا کردن و عضو شدن در باشگاه

در ابتدا و اولین اصل برای اینکه شما بتوانید عضو یک باشگاه بشوید باید  لول خود را به 5 برسانید،تا بتوانید عضو باشگاه ها بشوید.پس از اینکه لول شما به پنج رسید میتوانید عضو باشگاه بشوید.

در مرحله بعد شما باید یک باشگاه پیدا کنید و عضو ان بشوید.

بطور کلی در این بازی سه تیم وجود دارد که هر سه تیم با هم مبارزه میکنند.که که این سه تیم عبارت اند از:Team Valor ، Team Mystic و Team Instinct البته تیم ها علاوه بر اسم براساس رنگ هم دسته بندی می شوند که شامل: سبز،زردوقرمز

برای اینکه شما عضو یکی از این تیم ها بشوید ابتدا باید شروع به قدم زدن کنید و یک باشگاه پیدا کنید تا عضو ان بشوید

نکته:هنگام انتخاب باشگاه به رنگ ان توجه کنید چون پس از اینکه عضو یک باشگاه شدید دیگه نمی تونید تیم تون عوض کنید.

مثلا:شما یک باشگاه پیدا کردید به رنگ قرمز اگر شما عضو این باشگاه بشوید ،شما از این به بعد عضو تیم قرمز هستید و باید با باشگاهای سبز و زرد بجنگید.

اگر قصد دارید با دوستاتون هم تیمی بشویدباید در یک تیم باشید(باشگاه هم رنگ)

شرایط باشگاه:

پس از اینکه شما باشگاه مورد نظرتون پیدا کردید ،برای اینکه شما عضو ان باشگاه بشوید باید یک پوکمون به باشگاه بفرستید.

نکته:زمانی که شما یک پوکمون به باشگاه میفرستید،از اون به بعد از دسترس شما خارج می شود و تا زمانی که عضو باشگاه باشد شما نمی توانید اونو تقویت و لول اونو بالا ببریدیا از ان در نبردها استفاده کنید.زمانی پوکمون به شما پس داده میشود که از باشگاه حذف شود یعنی به باشگاه حمله شودو پوکمون شما شکست بخورد.

پس بهتره پوگمون متوسط خود را درون باشگاه قرار بدید وپوگمون های قوی را نگهدارید.

شما فقط میتوانید در هر باشگاه یک پوکمون قراربدید و به ازای هر لول که باشگاه بالاتر میرود شما میتوانید یک پوکمون به باشگاه اضافه کنید.مثلا اگر لول باشگاه شما 6 است شما در اون باشگاه 6تا پوکمون میتونید قرار بدید.

حداکثر لول هر باشگاه 10 است پس شما در یک باشگاه نهایتا میتونید 10 تا پوگمون قرار بدید.

هر باشگاه دارای یک اعتبار است(Prestige ).لول هر باشگاه به این اعتبار بستگی داردیعنی هرچه اعتبار باشگاه بیشتر شود لول اونم افزایش پیدا کنید.حداکثر اعتبار یک باشگاه  50.000 که همان لول 10است.

این اعتبار از طریق مبارزه بدست میاد.اگر شما بتوانید یک باشگاه را شکست بدهید اعتبار بدست می اورید واگرم شکست بخورید به مقدار مشخصی اعتبار ازتون کم میشه.

عضویت در باشگاه چه فایده داره؟

به ازای هر 21 ساعتی که شما در باشگاه عضو باشید به شما 500 Stardust و10 تا سکه بازی میده که میتونید برای دریافت ان به قسمت فروشگاه بازی بروید و از انجا بردارید.

نحوه جنگیدن با باشگاه های دشمن وتصاحب کردن ان

 

null

 

پس از اینکه شما باشگاه دشمن را پیدا کردید و قصد داشتید به ان حمله کنید باید یکسری نکات را در نظر بگیرید.

1-شما فقط با 6تا پوگمون میتوانید به باشگاه مورد نظر حمله کنید

2-برای تصاحب راحتر باشگاه مورد نظر باید با هم باشگاهی های خود هماهنگ کنید تا در یک زمان مشخص با هم به باشگاه مورد نظر حمله کنید تا راحت تر باشگاه دشمن را تصاحب کنید.

قبل از حمله به باشگاه ابتدا باشگاه مورد نظر را لمس کنید تا اطلاعات باشگاه برای شما نمایش داده شود.شما قادر هستید درجه باشگاه و مشخصات پوگمون های دشمن را مشاهده کنید.

اگر پوگمون های دشمن قویتر و اعتبار ان بیشتر از شما بود و اگر نمی توانید اونو شکست بدید بهتر از حمله  منصرف بشوید چون اگر شکست بخورید امتیاز از دست میدید.

نحوه حمله به باشگاه:

 

null

 

اگر باشگاه مورد نظر برای حمله را پیدا کردید و قصد داشتید به اون حمله کنید.ابتدا از سمت راست و پایین ایکون مربوطه را انتخاب کنید تا صفحه مربط به انتخاب نیرو برای شما باز بشه شما از بین پوگمون های باشگاه میتوانید 6 تا پوگمون انتخاب کنیدوسپس گزینه GO انتخاب کنید

شما به دو صورت میتونید به باشگاه حمله کنید:

حمله معمولی:شما فقط باید بروی صفحه ضربه بزنید،تا پشت سرهم به حریف حمله کنی.

حمله مخصوص:هنگامی که نوارهای ابی(زیر نوار مربوط به سلامت پوگمونتون قرار داره) پرشد،صفحه گوشیتونو را برای چند ثانیه لمس کنید،تا حمله مخصوص انجام بشه.

همچنین شما باید در مقابل حمله های دشمن جاخالی هم بدید.زمانی که نوار زرد نمایش داده میشه یعنی دشمن میخواد حمله کنه که بهترین زمان برای جا خالی دادن که شما باید به سمت چپ یا راست برید.

وقتی شما یک پوگمون شکست  دادید ،مجددا باید با پوگمون بعدی مبارزه کنید و این نبرد تا زمانی ادامه دارد که شما تمام پوگمون های باشگاه دشمن را شکست بدید .البته ممکن برعکس هم اتفاق بیفته و شما شکست بخورید.

وقتی شما یک باشگاه را شکست دادید تمام (Experience Points) و  (Prestige)  باشگاه دشمن به شما تعلق میگیره.

نکته:زمانی شما صاحب یک باشگاه میشوید که،اعتبار اون باشگاه را به صفر برسانید.ممکن برای اینکه اعتبار یک باشگاه را به صفر برسونید باید چندبار اون باشگاه را  شکست بدهید تا اعتبار ان به صفر برسد.هر چه لول باشگاه بالاتر باشه ،اعتبارش هم بالاتره و شکست دادنش سخت تر!

در نهایت وقتی که اعتبار اون باشگاه را صفر کردید یک پوگمون درون اون باشگاه قرار بدید تا اون باشگاه را تصاحب کنید.

پس از اینکه نبرد تمام شد شما باید پوکمون هاتون با استفاده از (Revives) و  (Potions)  مجددا احیا کنید.

نکته:اگر به باشگاه شما حمله شود وقتی پوکمون شما شکست بخورد حذف می شود وبه شما بازگردانده می شود.

حالا برای اینکه بفهمید باشگاه شما شکست خورده یا اینکه مقاومت کرده  دو راه وجود داره:

1-به باشگاه مراجعه کنید

2-زمانی که پوگمون شکست خورده برمیگرده ،اگر کنار پوگمون یک ارم کوچک(همون ارمی که به شما مشخصات پوگمون نشان میده)بود. پس هنوز باشگاه متعلق به شماست ولی اگر نداشت پس باشگاه بدست دشمن افتاده.

ارتقا لول باشگاه

همانطور که قبلا هم توضیح دادم لول هر باشگاه به امتیاز ان بستگی دارد .وبرای اینکه شما لولتون افزایش بدید باید امتیاز بدست اورید که در اینجا چند روش را خدمت شما  عرض میکنیم.

1-حمله به باشگاه دشمن:اگر شما به باشگاه های دیگه حمله کنید و بتونید باشگاه را شکست بدید،اعتبار تعیین شده به شما تعلق میگیره(این مقدار امتیاز بستگی به لول باشگاه دشمن ،تعداد پوکمون وقدرت پوکمون داره هرچی باشگاه دشمن قوی تر باشه امتیاز بیشتری به شما میده)

2-دفاع در برابر حملات دشمن به باشگاه شما:اگر زمانی که باشگاه دشمن به باشگاه شما حمله کنه و شکست بخوره از امتیاز دشمن کم وبه شما اضافه میشود ولی اگر دشمن باشکاه شما را شکست بده از امتیاز شما کم میشه.

3-حمله  ساختگی: حمله به باشگاه خودمان!

یکی دیگه از روش ها برای بدست اورد ن امتیاز حمله به باشگاه خودمان است تا  امتیاز بدست بیاوریم

البته نگران نباشید با حمله به باشگاه خودی با شکست ان بازم باشگاه  در تصاحب شماست وپوگمون های شما پس از شکست خوردن برای بازگشت به سلامتی نیازی به Revived ندارند.فقط با حمله به باشگاه خودتان امتیاز کمتری کسب میکنید.

در این پست سعی کردیم بصورت کامل  باشگاه پوگمون گو رای برای شما توضیح دهیم اگر نکته ای فراموش کرد ه ایم در قسمت دیدگاه همین مطلب بیان کنید تا هم ما وهمهمراهان عزیز سایت استفاده کنند.

مطالب مشابه

تبلیغات در سایت تبلیغات در سایت
ارسال دیدگاه جدید

دیدگاه کاربران
10
پاسخ محمد مهدی 1 مارس 2018

پوک استوپ تو شهر زنجان وجود داره؟؟؟

پاسخ مدیر سایت 3 مارس 2018

در مورد شهر زنجان اطلاع ندارم ولی تا جایی که میدونم در تمام شهر ها هست

پاسخ محمد مهدی 1 مارس 2018

عالی بود مرسی

پاسخ مدیر سایت 3 مارس 2018

زنده باشید

پاسخ عباس 18 دسامبر 2017

بسیار عالیه بود ممنون از رهنمایی خوب شما

پاسخ مدیر سایت 19 دسامبر 2017

قربان شما
موفق باشید

پاسخ Mamad 23 جولای 2017

میشه یه توضیح کامل از عضو شدن از سرور اصلی پکمون گو بدین

پاسخ طراحی سايت 16 آگوست 2016

جالب بود ممنون بابت اطلاع رسانی و سایت خوبتون

پاسخ مدیر سایت 16 آگوست 2016

ممنون از شما که نظر شما باعث دلگرمی ما میشه

تبلیغات شما
تبلیغات متنی
تبلیغات متنی شما در اینجا /