افزودن موارد دلخواه به صفحه قفل اندروید

دوست دارید بدون باز کردن قفل گوشی و رفتن به منوی برنامه‌ها به آیکون‌های بیشتر و اعلانات و اخطارهایی که پیش از این متوجه آنها نبودید دسترسی داشته باشید؟ با این برنامه کارایی صفحه قفل شما بالاتر می‌رود.

از طریق برنامه Quick Launch به صفحه قفل گوشی خود، میانبر اضافه کنید


افزودن موارد دلخواه به صفحه قفل اندروید

پیش از هر کاری توجه داشته باشید که این برنامه با نسخه‌های 2.1 و بالاتر اندروید سازگاراست. در صورتی که از نسخه اندروید گوشی خود مطمئن نیستید از مسیر زیر می‌توانید به اطلاعات مربوطه دسترسی داشته باشید:Setting>About phone> Android Version یا شاید هم به نام Software Version باشد. حالا پس از مطمئن شدن از نسخه اندروید خود زمان کپی کردن یک نسخه از برنامه Quick Launch به گوشی‌تان است.البته باید متذکر شوم که نگران ویژگی‌های امنیتی مثل پین کد یا الگوهای منتخب‌تان برای باز کردن گوشی نباشید چون خوشبختانه این ویژگی‌ها پیش از اینکه صفحه قفل شما در اختیار برنامه‌ها یا تنظیمات دیگری قرار بگیرد قابل استفاده هستند.

مرحله نصب و تنظیمات


افزودن موارد دلخواه به صفحه قفل اندروید
Quick Launch قابلیت مفید و کارایی دسترسی به برنامه‌ها را از طریق اضافه کردن میانبر‌ها به صفحه قفل گوشی در اختیارتان قرار می‌دهد. این میانبرها می‌توانند هر کدام از برنامه‌های گوشی‌تان باشند. مثل میانبرهای Twitter client ,Google Music controls یا حتی Facebook. همه چیز بسته به سلیقه شما دارد. حتی این برنامه از طریق تب دوم بخش تنظیمات، امکان تغییر عکس پس زمینه صفحه قفل را نیز می‌دهد و از این طریق به شما اجازه می‌دهد که این صفحه را هر چه بیشتر شخصی کنید. با تغییر عکس پس زمینه میانبرها روی عکس جدید قرار می‌گیرند.


افزودن موارد دلخواه به صفحه قفل اندروید

در همان صفحه چهار گروه از میانبرها روی یک دایره به نمایش در می‌آیند. اولین میانبر مربوط به قسمت تماس‌های گوشی شما است که با لمس آن به طور مستقیم به قسمت تماس‌ها رجوع داده می‌شوید. دومی میانبری به برنامه‌هایتان است و دو گروه دیگر مربوط به بخش جستجو و دوربین می‌شود. خارج از دایره اسلایدری برای کنترل صدای زنگ وجود دارد که می‌توان با کمک آن گوشی را در حالت‌های زنگ، سکوت یا لرزه قرار داد. اما خب باید گفت که با تمام این ویژگی‌های مفید، چیزی که در حال حاضر کمبودش حس می‌شود این است که فعلا در این نسخه امکان تغییر این گروه‌ها وجود ندارد.


افزودن موارد دلخواه به صفحه قفل اندروید

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه جدید

تبلیغات شما
تبلیغات متنی
دانلود واتساپ اندرویدی /دانلود اینستاگرام اندرویدی / دانلود بازی پابجی موبایل / دانلود بازی کال اف دیوتی موبایل /دانلود بازی فورتنایت /