آموزش افزایش سرعت دانلود در دانلود منیجر

آموزش افزایش سرعت دانلود در دانلود منیجربا این روش میتوانید حدود 10 کیلو بیت بر سرعت دانلود افزوده کنید.البته مربوط به میزبان اینترنت شما بستگی دارد.

IDM یک نرم افزار کاربردی برای برنامه ریزی دانلود ها می باشد. همچنین این نرم افزار سبب بهینه سازی سرعت دانلود می شود. این برنامه قادر است دانلود های قطع شده و یا ناقص را که ممکن است به دلیل از دست رفتن اتصال ، خاموش شدن ناگهانی رایانه و مسائل مربوط به شبکه رخ داده باشد از سر بگیرد. اگر چه IDM می تواند سرعت دانلود را تا پنج برابر افزایش دهد، اما هنوز باید ترفند های دیگر را برای افزایش بیشتر سرعت دانلود بکار بگیرید.

IDM را با رفتن به ” Start > All Programs. ” اجرا کنید.

بر روی ” Downloads ” در منو کلیک کنید. به قسمت ” Options ” بروید.

با کلیک بر روی تب ” Connection ” شما گزینه ی ” Max. connection ” را مشاهده می کنید.

مقدار آن را از ” ۸ ” به ” ۱۶ ” تغییر دهید. همچنین نوع اتصال را در قسمت ” Connection type ” به ” LAN 100MB/s ” تغییر دهید. بر روی ” OK ” کلیک کنید و پس از آن شاهد بهبود سرعت دریافت خواهید بود. ترفند های دیگر اطمینان حاصل کنید که از آخرین نسخه IDM استفاده می کنید.

می توانید با یک لینک در وبسایت IDM آن را دانلود کنید. آخرین نسخه این اطمینان را خواهد داد که از سرعت دانلود مطلوبی استفاده خواهید کرد. سعی کنید تنها یک فایل در یک زمان را با استفاده از IDM دانلود کنید.

دانلود بیش از یک فایل، پهنای باند اینترنتتان را توزیع می کند که در نتیجه، سرعت دانلود تمام آیتم های موجود در صف، آهسته تر خواهد شد. هنگام دانلود فایل، از وبگردی و دیدن سایت بر روی اینترنت خودداری کنید. وبگردی بر روی سرعت دانلود تأثیر می گذارد. صبر کنید تا IDM فعالیتش را متوقف کند قبل از این که به کارتان در اینترنت مشغول شوید.

اطمینان حاصل کنید که اتصال به اینترنت شما با مشکل مواجه نباشد. اگر با اینترنت خود سرعت بسیار آهسته ای دارید، از ارائه دهنتده خدمات خود کمک بخواهید.

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه جدید

دیدگاه کاربران
2
پاسخ zahra 9 فوریه 2015

من دانلود منیحرم شماره سریال میخواد میشه کمکم کنید

پاسخ مدیر سایت 10 فوریه 2015

چون دانلود منیجر شما کرک نشده شماره سریال میخواد اگه کرک همین نسخه ای که استفاده می کنید رو دارید کرکش کنید یا از لینک زیر IDM CRAKER TOOL را دانلود کنید که قابلیت کرک کردنرتمام نسخه های دانلود منیحر را دارد
برای دانلود کلیک کنید

تبلیغات شما
تبلیغات متنی
دانلود واتساپ اندرویدی /دانلود اینستاگرام اندرویدی / دانلود بازی پابجی موبایل / دانلود بازی کال اف دیوتی موبایل /دانلود بازی فورتنایت /