کتاب های خود را در Google Play Book آپلود کنید

با ظهور کتاب های الکترونیکی و پیشرفت های حاصل شده در این زمینه اکثر افراد ترجیح می دهند تا از این طریق به مطالعه کتاب های مورد علاقه خود بپردازند و این به این دلیل می باشد که کتاب های الکترونیکی مزایای خیلی زیادی نسبت به کتاب های سنتی دارند که می توان به حمل اسان و در دسترس بودن همیشگی  و قابلیت به اشتراک گذاری آنها اشاره کرد. به همین دلیل گوگل اعلام کرده است که در بخش Google Play  خود بخشی به عنوان آپلود کتاب قرار داده است.

از ویژگی های موجود برای این وب سایت دارا بودن کتاب برای سیستم عامل های اندروید و IOS  می باشد. و می توانید اکثر خواسته های خودتان را از قبیل فرهنگ لغت یا یادداشت ها مفید و غیره بدست آورید . این سیستم از همگام سازی ابری هم پشتیبانی میکند که به راحتی می توانید دستگاه های مختلف خود را به راحتی با یک دیگر مرتبط کنید و از کتاب ها بهره ببرید.  در این سایت از دونوع فرمت کتاب پشتیبانی می شود که PDF  و EPUB  می باشند. آپلود کتاب ها از طریق سایت Google Play  قابل اجرا  است. بعد از آپلود کتاب برای همه در دسترس خواهد بود.علاوه بر این ویژگی ها چند قابلیت جدید در این سیستم قرار داده شده است که می توان به روز رسانی کتاب ها و بهینه سازی  فهرست مطالب اشاره کرد.

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه جدید

تبلیغات شما
تبلیغات متنی
دانلود واتساپ اندرویدی /دانلود اینستاگرام اندرویدی / دانلود بازی پابجی موبایل / دانلود بازی کال اف دیوتی موبایل /دانلود بازی فورتنایت /