اجرای نرم افزار های iPad و iPhone بر روی کامپیوتر

در این پست نرم افزاری فوق العاده برای اجرای نرم افزارهای سیستم عامل IOS بر روی کامپیوتر معرفی میکنیم.

iPadian یک نرم افزار کاربردی،پرتابل و رایگان است که بدون ایجاد هیچ تغییری در ساختار کامپیوتر شما نرم افرارهای iPad بر روی کامپیوتر اجرا میکند،App بسادگی بدون ایجاد هیچ مشکلی به طور full screen توسط iPadian اجرا میشوند.

این نرم افزار دارای قابلیتهایی مانند:app store سفارشی،تعدادی نرم افزار پیشفرض که از قبل نصب شده اند،پشتیانی کامل از full-screen و دسترسی به منابع رایگان مثل آهنگ گوش کردن،تماشای ویدیو و تصاویر،فیس بوک،اتصال به اینترنت و .. است.همچنین نیازی به نصب نرم افزار نیست و فقط کافیست پس از دانلود،آنرا از حالت زیپ خارج کنید و فایل iPadian.exe را اجرا نمایید.پس از اجرا مشاهده خواهید کرد که یک برنامه جایگزین بر روی دسکتاپ ظاهر میشود که در سمت راست آن نرم افزارهای (App) پیشفرض و در سمت چپ امکاناتی از قبیل:browser،دسترسی به فیس بوک و.. قرار  دارند.

اجرای نرم افزار های iPad و iPhone بر روی کامپیوتر

لازم به ذکر است که هیچ شبیه سازی قدرت سیستم عامل و اجرا کننده اصلی را ندارد اما iPadian یک شبیه ساز خوب و بهینه است که میتوانید آن را امتحان کنید.

این نرم افزار را رایگان از اینجا دریافت کنید.

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه جدید

دیدگاه کاربران
1
پاسخ مجله سلامتی 8 فوریه 2016

ممنون از مطالب خوب و سایت عالیتون

تبلیغات شما
تبلیغات متنی
دانلود واتساپ اندرویدی /دانلود اینستاگرام اندرویدی / دانلود بازی پابجی موبایل / دانلود بازی کال اف دیوتی موبایل /دانلود بازی فورتنایت /