آموزش قوی‏ ترین نرم‏ افزار مدیریت کافی‏ نت و گیم‏ نت

یکی از مواردی که صاحبان کافی‏ نت‏ها و گیم ‏نت‏ها با آن رو در رو هستند، کنترل و مدیریت سیستم‏های تحت شبکه است. بدین منظور نرم‏ افزارهای متعددی جهت مدیریت کافی‏ نت و گیم ‏نت عرضه شده است. اما هر یک از این نرم‏ افزارها دارای مشکلات و نقص‏های مربوط به خود هستند. غیر اتوماتیک بودن نرم‏ افزار، امکانات کم، عدم سازگاری با کلیه ویندوزها، مصرف بالای رم و اشغال فضای زیاد CPU، پیچیدگی کار با نرم‏ افزار، فارسی نبودن محیط برنامه، نمونه‏ هایی از این مشکلات است که چه در نرم‏ افزارهای ساخت داخل و چه در نمونه‏ های خارجی وجود دارد. اما در این ترفند قصد داریم به معرفی و بررسی نرم‏ افزاری بپردازیم که می‏توان آن را به جرئت بهترین، کامل‏ترین و قوی‏ترین نرم ‏افزار مدیریت کافی‏ نت و گیم‏ نت در جهان دانست. کاربرد آسان و سادگی، ظاهر زیبا و جذاب، سیستم کاملا اتوماتیک، محافظ و آنتی تروجان، محدود سازی پهنای باند، محیط چند زبانه و پشتیبانی کامل از زبان فارسی، اعمال انواع محدودیت‏های نرم‏افزاری، سیستم حسابرسی پیشرفته، راهنمای هوشمند به زبان فارسی و… نمونه‏ هایی از امکانات منحصر به فرد Turbo Net Manager است.


آموزش قوی‏ ترین نرم‏ افزار مدیریت کافی‏ نت و گیم‏ نت

 

در ابتدا به بررسی ویژگی‏های این نرم ‏افزار به صورت تفصیلی می‏پردازیم:

کاربرد آسان و سادگی: اولین و شاخص ‏ترین مسئله‏ای که این نرم‏ افزار را از نرم ‏افزارهای مشابه مجزا می‏سازد سادگی کار با آن می‏باشد. قسمت‏هایی که روزانه به صورت خیلی زیاد با آن سر و کار دارید جلوی روی شما قرار دارند و در عین حال به بخش‏هایی که موجب قدرت این نرم‏ افزار شده به سادگی می‏توانید دسترسی داشته باشید. بعد از کار با نرم‏ افزار خود متوجه User Friendly بودن آن خواهید شد.

ظاهری بسیار زیبا و جذاب: این نرم‏افزار با متدهای استاندارد برنامه‏ نویسی طراحی شده که باعث زیبایی و راحتی کار با آن گشته است.

سیستم کاملا اتوماتیک: در نرم‏ افزارهای مشابه، شما برای محاسبه قیمت یا باید سیستم‏ها را در ابتدای کار باز و در انتها قفل نمایید یا مجبورید برای کاربران شناسه جدا تعریف کنید. Turbo Net Manager هر دو این قابلیت‏ها را دارد اما سیستم اتوماتیک این نرم‏ افزار نیاز شما را به این دو روش برطرف می‏کند. به محض استفاده کاربران از سیستم مورد نظر، زمان شروع کار آنها تنظیم می‏گردد. پس شما با خیال راحت می‏توانید به کار خود برسید و در هنگام خروج کاربران ،مبلغ را از آنها دریافت نمایید. در کنار این سیستم سایر روش‏ها مانند قفل نمودن سیستم‏ها، سیستم اکانتینگ و… نیز مهیا می‏باشد.

سیستم آنتی تروجان: این نرم‏ افزار با اسکن کردن درگاه‏های ویندوز و مشاهده رفتار غیر مجاز نرم‏ افزارهای هک آنها را ردیابی نموده و از کار انداخته و به طور کامل سیستم را پاک‏سازی می‏نماید. در ضمن پیامی به شما مبنی بر آلوده شدن سیستم ارسال می‏گردد.

محدود کردن سرعت دانلود (پهنای باند): به کمک این نرم ‏افزار می‏توانید سرعت دانلود در هر سیستم را محدود کنید و مشترکین با سرعت دانلود متفاوت بسازید.

محدودیت دانلود برمبنای حجم: در نرم‏ افزار Turbo Net Manager این امکانات نیز در اختیار شما خواهد بود: محدود کردن حجم دریافتی برای کاربران، امکان ساخت مشترکین بر مبنای حجم دانلودی، اعمال محدودیت دانلود بر اساس حجم، مشاهده پهنای باند استفاده شده توسط هر سیستم، قفل نمودن سیستم‏ها پس از مصرف حجم تعیین شده به صورت خودکار و امکان تعریف قیمت برای هر مگ حجم اضافی دانلود شده توسط کاربر. همچنین برخلاف نرم‏افزارهای کاهنده پهنای باند، این نرم ‏افزار سرعت دانلود و بارگذاری صفحات را کاهش نمی‏دهد، بلکه بر روی حجم دریافتی کنترل دارد.

بستن اتوماتیک: با این نرم‏ افزار می‏توانید مانع دسترسی کاربران به بخش‏های مختلف ویندوز شوید. هر بخشی از ویندوز که حتی مایکروسافت هم برای بستن آن راهکاری ارائه نکرده باشد با این نرم‏ افزار بسته می‏شود. این نرم‏ افزار از الگوی منحصر به فردی برای ایجاد محدودیت استفاده می‏کند که باعث شده روش‏های مختلف دسترسی به یک بخش به طور مثال ویرایشگر رجیستری ویندوز بی‏نتیجه باشد. شما به کمک این ویژگی می‏توانید حتی پروفایل‏های یاهو را نیز مسدود کنید!

محافظ: این نرم‏ افزار دارای سیستم محافظ می‏باشد که مانع هک خود نرم‏ افزار توسط هکرها می‏گردد. و با وجود این محافظ نمی‏توان کلاینت برنامه را از کار انداخت.

پایداری: قطع برق، اختلال در شبکه، ریست نمودن، نرم ‏افزارهای تنظیم کلاک CPU و هیچ چیز دیگر نمی‏تواند موجب اختلال در محاسبه قیمت برای کاربران شود.

راهنمای هوشمند و فارسی: راهنمای هوشمند برنامه به طور خودکار راهنمایی‏ های لازم برای استفاده از برنامه را به شما ارائه می‏دهد.

اعمال محدودیت برای اپراتورها: شما به کمک این نرم‏ افزار می‏توانید بخش‏های مختلف نرم‏افزار را دسته‏ بندی نموده و اجازه دسترسی به بخش‏های خاصی از نرم‏ افزار را برای اپراتورهای خود تعریف کنید.

گفتگو با کاربران: با این نرم‏ افزار می‏توانید هرگاه که لازم باشد با کاربران گفتگو یا چت نمایید. در این گفتگو امکان استفاده از شکلک‏های یاهو نیز فراهم آمده است.

امکان استفاده در انواع شبکه‏ ها: می‏توانید این نرم‏ افزار را برروی شبکه‏های Work Group و Domain چه به صورت کابلی و چه به صورت وایرلس نصب نمایید.

دو زبانه بودن محیط برنامه: نرم ‏افزار Turbo Net Manager دو محیط کاملا فارسی و یا کاملا انگلیسی را برای شما فراهم می‏سازد.

تاریخ شمسی: در محیط این نرم‏ افزار امکان استفاده از تاریخ شمسی نیز وجود دارد.

سیستم اکانتینگ (حسابرسی): در کنار امکان استفاده از سیستم اتوماتیک برنامه، می‏توان از سیستم اکانتینگ نیز استفاده نمود. حتی می‏توان سیستم‏ها را به حالت فقط اکانتینگ تنظیم کرد. نرخ پایه متفاوت برای کاربران مختلف، ثبت پرداختی کل برای کاربران و امکانات جستجو و محدودیت تعداد روز برای اکانت‏ها در حالت اکانتینگ فراهم می‏باشد. این نرم ‏افزار دارای دو نوع مختلف اکانت (حساب) می‏باشد: اکانت‏ هایی که کاربران در ابتدا هزینه اکانت را می‏پردازند (مانند کارت‏های اینترنتی) و اکانت‏ هایی که کاربران پس از استفاده و به طور مثال به طور ماهانه حساب خود را می‏پردازند (برای شبکه‏ های اداری و دانشگاهی). شما می‏توانید برای اکانت‏ها محدودیت حجمی اتخاذ نمایید. بدین صورت که هر کاربر حق استفاده از چقدر حجم برای دانلود در ساعت یا در روز و یا در کل داشته باشد. همچنین می‏توان با ساخت گروه‏های مشترکین آنها را دسته بندی کرد و خصوصیاتی مانند حق استفاده از سیستم‏های خاص یا ساعات خاص و… را برای هر گروه تعریف نمود. به طور مثال این قابلیت در مراکز دانشگاهی برای تفکیک مقاطع تحصیلی مفید می‏باشد. همچنین برای شارژ اکانت‏ها به صورت گروهی و یا تخصیص سایر ویژگی‏های مشترکین به صورت عمده و گروه‏بندی شده می‏توان از این قابلیت بهره برد.

انتقال کاربر: می‏توانید کاربری را از یک سیستم به یک سیستم دیگر منتقل کنید، آن هم به سادگی یک کلیک کردن!

ثبت شناسه بدون نیاز به ایجاد کاربر: می‏توانید برای کاربران عمومی (کسانی که اکانت ندارند) نام و نام خانوادگی وارد نمایید تا در گزارش‏ گیری‏ ها نمایش داده شود.

گزارش‏گیری به فرمت‏های Html ،Text و Access: می‏توانید گزارش روزانه، گزارش کارکرد کل و یا در بازه زمانی خاص را در قالب‏های نرم‏ افزاری Access یا Html بایگانی نمایید.

تعیین حداکثر مدت زمان یا حداکثر مبلغ: به طور مثال می‏توانید تعیین کنید که یک کاربر یک ساعت یا مثلا هزار تومان از هر سیستم استفاده نماید.

بهینه‏ سازی Registry: این نرم ‏افزار در صورت نیاز می‏تواند با بهینه‏سازی رجیستری ویندوز بخش‏های غیر ضروری و خطرناک ویندوز را ببندد و در واقع سیستم را Restrict نماید.

نمایش میزان کارکرد: Turbo Net Manager امکان نمایش میزان کارکرد یا میزان بالانس کاربران برای آنها در سیستمی که نشسته اند را نیز فراهم می‏سازد.

ارسال پیام برای کاربران یا کاربران خاص: با این نرم افزار می‏توانید یک پیغام را برای همه کاربران و یا یک کاربر خاص را که می‏تواند حاوی یک تذکر یا اخطار باشد را ارسال نمایید.

مانیتورینگ: با این نرم‏ افزار می‏توانید تک تک سیستم‏ها را مانیتورینگ کنید، با توانایی‏ هایی نظیر مشاهده صفحه نمایش کاربر و کنترل کامل هر سیستم با داشتن قابلیت‏های تایپ و استفاده از ماوس به صورتی که انگار واقعا در پشت سیستم کاربر حضور دارید.

کی لاگینگ: مشاهده کلیدهای فشرده شده توسط کاربران از دیگر ویژگی‏های این نرم ‏افزار است.

دسترسی کامل به MyComputer سیستم‏ها: در واقع با این نرم‏ افزار می‏توان به تمامی درایو‏های سیستم کاربر از طریق سیستم سرور دسترسی پیدا کرد  و امکاناتی از جمله حذف، کپی و انتقال را بر روی آنها انجام داد. یا به طور مثال فایل‏های ذخیره شده در سیستم را دریافت نمود و یا عکس‏های ذخیره شده را مشاهده نمود. در هنگام مشاهده فایل‏های کلاینت توسط مدیر در سیستم خود با دو بار کلیک بر روی هر فایل، آن فایل در سیستم کاربر توسط نرم‏ افزار مربوطه باز می‏شود. به طور مثال با دو بار کلیک بر روی فایل با پسوند doc آن فایل توسط نرم ‏افزار Word برای کاربر باز می‏شود. یا با دو بار کلیک بر روی فایل‏های اجرایی آن فایل و برنامه برای کاربر اجرا می‏گردد. این قابلیت به اصطلاح Remote File Manager نام دارد.

قفل کردن سیستم‏ها: می‏توان سیستمی یا سیستم‏هایی را به طور دلخواه قفل نمود. سیستم‏هایی را به حالت فقط اکانتی برد و سیستم‏هایی را به حالت استفاده آزاد (سیستم اتوماتیک) قرار داد.

امکان ایجاد میانبر برای دستورات پر کاربرد: به طور مثال اگه مرتبا مجبورید که وب سایتی را برای کاربران باز کنید می‏توانید برای این دستور میانبری ایجاد نمایید تا در استفاده‏ های بعدی از این میانبر استفاده کنید.

خاموش نمودن و یا Log Off نمودن سیستم‏ها: به صورت تایمر که این تایمر برای کاربران ارسال می‏شود و آنها متوجه می‏شوند که به طور مثال تا پنج دقیقه دیگر کافی‏ نت تعطیل می‏شود.

امکان پسوردگذاری بر روی برنامه مدیر: در صورتی که امکان استفاده دیگران از کامپیوتری که شما استفاده می‏کنید فراهم می‏باشد و می‏خواهید مانع دسترسی آنها به بخش مدیریت برنامه شوید، می‏توانید پسورد را برای بخش‏های مختلف برنامه فعال نمایید.

امکان تعریف بی‏شمار نرم‏ افزار مدیر: اگر کافی‏ نت شما توسط دو یا چند سیستم مدیریت می‏شود می‏توانید بر روی هر دو یا چند سیستم، کافی‏ نت خود را مدیریت کنید.

امکان تعریف بی‏شمار گروه نرم‏ افزار کاربر: در صورتی که کافی‏ نت شما از دو یا چند بخش مجزا تشکیل شده و می‏خواهید این بخش‏ها را نیز به صورت مجزا مدیریت کنید TurboNetManager این قابلیت را دارا می‏باشد.

سایر ویژگی‏ها:
– روشن نمودن، خاموش کردن و Log Off نمودن سیستم‏ها.
– ارسال فایل برای کاربران و ارسال آپدیت برنامه به صورت Direct.
– تنظیم ساعت و تاریخ سیستم‏ها.
– خالی نمودن سطل زباله سیستم‏ها.
– اجرای نرم‏ افزار برای هر سیستم.
– باز نمودن وب ‏سایت خاص در هر لحظه برای کاربران.
– تایپ نمودن به جای کاربران.
– بستن برنامه خاص در هر لحظه.
– امکان باز و بسته نمودن درایو CD-Romها، اگر می‏خواهید ببینید که در درایوها ‍CD جا نمانده باشد.
– سیستم تهیه پشتیبان از اطلاعات

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه جدید

تبلیغات شما
تبلیغات متنی
دانلود واتساپ اندرویدی /دانلود اینستاگرام اندرویدی / دانلود بازی پابجی موبایل / دانلود بازی کال اف دیوتی موبایل /دانلود بازی فورتنایت /