آموزش حذف بوکمارک های اضافی در مرورگر فایر فاکس | کینگ2نت

.

در این اموزش به شما نحوه حذف بوکمارک در فایرفاکس را به همراه افزونه مورد نظر اموزشس می دهیم

  پس از نصب  افزونه زیربرروی “Tools menu” کیلیک کرده و با ورود به منوی ابزار قابل دسترسی خواهد بود.

 

 لینک دریافت افزونه

 

این برنامه بلافاصه به صورت که “جعبه پاپ آپ” (pop up a box) ، نمایان می شود که محتوی دو ستون می باشد. ستون سمت چپی نشان دهنده لینک های تکراری ایست که پیدا شده است و با کیلیک بر روی هرکدام از آن ها ، آنها را به ستون سمت راستی منتقل سازید. در پایین صفحه نمایش به شما گزینه ای پیشنهاد می دهد که می توانید بوکمارک ها را باز کنید.با دوبار کیلیک بر روی آن ها حالت مراقب “care” خود را از دست می دهند.به هر حال ؛ دکمه “حذف” احتمالا همان چیزی است که شما آن را می خواهید و قصد دارید با یک کیلیک خودتان را از شر بوکمارک های اضافی خلاص سازید!

 

 

 

این پروسه ؛ پروسه ای کاملا ساده می باشد ولی اگر سیستم شما به صورت خودکار بسیاری از موارد مشابه را پیدا کند ممکن است عملیات حذف آن ها کمی زمان بر تر باشد.به هر حال ؛ این بهترین راهیست که برای پاکسازی بوکمارک های مزاحم وجود دارد.حال اگر شما به دنبال حل همین مشگل در مرورگر “گوگل کروم” هستید ؛ باید “SuperSorter” را بررسی و جستجو نمایید تا چیزی شبیه به این افزونه را برای “مرورگر گوگل کروم” پیدا کنید

به اشتراک بگذارید :
فیسبوک گوگل تویتر کلوب فیسنما دیگ یاهو
دیدگاه کاربران 0
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.
  • لطفا مشکلات خود را بصورت کامل بیان و اگر باپیام خطایی مواجه شدید متن کامل خطا را بیان کنیدتاهرچه سریع تر مشکلتون حل بشود.