حل مشکل انتقال بازی clash of clans به Bluestacks در کامپیوتر

برای دوستداران بازی محبوب Clash Of clans ممکن است پیش امده باشد که بخواهند بازی کلش خود از دیوایس خود به کامپیوتر انتقال دهند که با مشکل نادرست بودن کد و اعم از این مشکلات روبرو می شوند که ما در این اموزش می خواهیم به طور تصویری طریقه ی حل این مشکل را یاد دهیم، هم اکنون می توانید با مراجعه به ادامه ی مطلب از این اموزش استفاده نمایید.

توجه : ابتدا اخرین نسخه ی Google Play Store – Google Play services – Google Play Games را در گوشی و بلو استکس خود نصب نمایید.

اموزش :

خب ممکن است هنگام انتقال بازی با مشکل ” Code linking Not available ” زیر روبرو شوید.

 

 

 

 

خب ، الان شما باید به بلواستکس رفته و بازی کلش خود را باز نمایید.

تذکر مهم : توجه داشته باشید که در بلواستکس کلا تمامی اکانت های جیمیل که برای ساین کردن کلش ثبت کرده اید غیرفعال و حذف کنید.

حالا شما وارد کلش در بلواستکس شوید.

 

 

 

می بینید که Google+ sing-in دیسکانکت شده است.روی Disconnected کلیک کنید تا ساین شود. حال از شما یک اکانت جیمیل می خواهد. که شما اکانت جیمیلی که به کلش خود در گوشی داده اید به کلش بلواستکس دهید.

حالا اطلاعات کلش گوشی شما در صفحه ظاهر می شود .

 

 

 

 

روی Load کلیک کنید.

حالا با تایپ کردن کلمه ی CONFRIM با حروف بزرگ  و زدن تیک ، بازی ریستارت خواهد کرد و اکانت کلش گوشی شما به کامپیوتر منتقل خواهد شد.

 

 

 

 

از این به بعد فقط با کامپیوتر خود به بازی بروید.اگر با گوشی اکانت را باز کنید هیچ کدام ( نه کلش بلواستکس و نه کلش گوشی ) باز نمی شوند.

مطالب مشابه

تبلیغات در سایت تبلیغات در سایت
ارسال دیدگاه جدید

تبلیغات شما
تبلیغات متنی
تبلیغات متنی شما در اینجا /