آموزش تصویری ثبت نام و ساخت حساب کاربری در وایبر اندرویدی

کامل ترین آموزش تصویری ثبت نام و ساخت حساب کاربری در مسنجر وایبر اندرویدی

 

نحوه ثبت نام در وایبر

وایبر یکی از 100 ها پیام رسان فعال در سراسر جهان می باشد. هنگامی که وی چت در ایران فیلتر شد به یک باره تعداد کاربران ایرانی این پیام رسان بسیار افزایش یافت. حدودا  پیام رسان وایبر پر کاربرد ترین پیام رسان در کشور ما بود که با روی کار آمدن تلگرام تعداد کاربران این پبام رسان به شکل چشمگیری کاهش یافت.شما با استفاده از این پیام رسان می توانید با دوستان خود چت کنید، گروه های مختلف بسازید و همچنین عکس و فیلم های مورد علاقه خود را برای دوستان خود ارسال نمایید.برای استفاده از وایبر ابتدا باید عضو این پیام رسان شوید.با ما همراه باشید تا به شما آموزش دهیم چگونه حساب کاربری خود در پیام رسان وایبر را بسازید.

 

 

آموزش تصویری ثبت نام و ساخت حساب کاربری در مسنجر وایبر اندرویدی

 

ابتدا جدید ترین نسخه پیام رسان وایبر را دانلود نمایید و سپس آن را روی تلفن همراه خود نصب کنید.در صورت نیاز می توانید از این صفحه دانلود کنید.

 

هنگامی که برای اولین بار وارد اپلیکیشن وایبر می شوید صفحه زیر برای شما نمایش داده می شود. این صفحه، صفحه خوش آمد گویی می باشید و توضیح بسیار مختصری در مورد وایبر به شما ارائه می شود. شما در این صفحه باید آیکون Continue که در عکس زیر نیز مشخص شده است را انتخاب نمایید.

 

نحوه ثبت نام در وایبر

 

اکنون در این عکس باید شماره موبایل خود را در کادر مشخص شده وارد نمایید و سپس آیکون Continue را لمس نمایید.

توجه داشته باشید باید شماره موبایل خود را بدون صفر وارد کادر نمایید و پیش شماره ایران(98+)انتخاب کنید.

 

نحوه ثبت نام در وایبر

 

اگر شماره تلفن خود را صحیح وارد کرده اید باید در این قسمت YES را انتخاب کنید در غیر این صورت EDIT را لمس نمایید و سپس شماره صحیح را وارد کنید.

 

نحوه ثبت نام در وایبر

 

اکنون باید اجازه دسترسی به مخاطبان و همچنین برقراری تماس صوتی و ارسال SMS را به وایبر بدهید. برای انجام این کار گزینه Allow را انتخاب نمایید.

 

نحوه ثبت نام در وایبر

 

نحوه ثبت نام در وایبر

 

اکنون کد تایید 6 رقمی برای شما ارسال خواهد شد و این کد به صورت خودکار در کادر وارد می شود و شما به مرحله بعد منتقل خواهید شد.

 

نحوه ثبت نام در وایبر

 

حال در این قسمت باید نام خود را در کادر مشخص شده وارد کنید و در انتها آیکون Continue که در تصویر مشخص شده است را لمس نمایید.

 

نحوه ثبت نام در وایبر

 

مطالب مشابه

تبلیغات در سایت تبلیغات در سایت
ارسال دیدگاه جدید

تبلیغات شما
تبلیغات متنی
تبلیغات متنی شما در اینجا /