ترفند ضبط کردن مشکلات ویندوز در عرض چند ثانیه

در این پست ترفندی بدون نیاز به نرم افزار را به شما معرفی میکنیم که میتوانید در عرض چند ثانیه از مشکلاتی که در ویندوز با آنها مواجه میشوید اطلاعات و اسکرین شاتهای قدم به قدم و کاملی تهیه کنید و آنرا در اختیار افراد متخصص قرار دهید.

ابتدا کلید ترکیبی Win+R را نگه دارید و عبارت psr را تایپ و Enter کنید.

برنامه  Problem Steps Recorder ویندوز نمایش داده میشود،رابط کاربری این برنامه بسیار ساده میباشد و فقط دارای دکمه Start Record،Stop Record و Add comment میباشد.

برای شروع ثبت مشکل بر روی دکمه قرمز رنگ (Start Record) کلیک کنید.حال برنامه در حال ظبط کردن مشکلات شما میباشد،برای مشخص کردن قسمتهایی که در آنها به مشکل برخورده اید فقط کافیست کلیک کنید(یک دایره قرمز رنگ به شما نشان میدهد که بر روی چه نقطه ای از صفحه کلیک کردید)،با هر کلیک شما برنامه یک اسکرین شات از محیط مورد نظر به همراه اطلاعات مورد نیاز را در حافظه خود ثبت میکند.

همچنین میتوانید با کلیک برای روی دکمه Add comment توضیحاتی خود را به قسمتی از اسکرین شات اضافه کنید.

برای توقف و پایان داند به روند ثبت مشکل بر روی دکمه Stop Record کلیک کنید،برنامه پنجراه برای ذخیره سازی فایل Zip نمایش میدهد که باید برای فایل Zip نامی تعیین و بر روی دکمه Save کلیک کنید.

حالا اگر فایل زیپ رو باز کنید یک فایل mht مشاهده میکنید که با اجرای آن در مرورگر خود میتوانید اطلاعات کامل به همراه اسکرین شات های ایجاد شده را مشاهده کنید.

ارسال فایل Zip به مایکروسافت و یا افراد متخصص میتواند به حل مشکل شما کمک کند.

مطالب مشابه

تبلیغات در سایت تبلیغات در سایت
ارسال دیدگاه جدید

تبلیغات شما
تبلیغات متنی
تبلیغات متنی شما در اینجا /