نحوه غیرفعال کردن قابلیت Personal Search از حالت پیشفرض نمایش نتایج جستجو گوگل | کینگ2نت

.

 اگر از آن دسته کاربرانی هستید که دوست دارید حالت پیشفرض نمایش نتایج جستجو شما در گوگل به حالت قبل بازگردد و به نوعی همان گوگل قدیمی خود را در اختیار داشته باشید در ادامه یک روش بسیار آسان و ساده را برای انجام اینکار معرفی میکنیم.

خوشبختانه خود سرویس گوگل امکان غیر فعال کردن و برداشتن قابلیت Personal Search از حالت پیش فرض نمایش نتایج جستجو را فراهم کرده است.برای اینکار وارد صفحه اصلی گوگل شوید و در بالای صفحه بر روی دکمه چرخ دنده کلیک و سپس گزینه Search Settings را انتخاب کنید.

سپس در قسمت Personal results گزینه Do not use personal results را انتخاب و بر روی دکمه Save پایین صفحه کلیک کنید.

خب به همین راحتی این قابلیت غیر فعال شد و حالا اگر کلمه یا جمله ای برای جستجو تایپ نمایید مشاهد میکنید که گزینه Hide personal results برای نمایش پیشفرض نتایج جستجو انتخاب شده است.

پینوشت:شما میتوانید در صفحه Search Settings و در قسمت Google Instant predictions قابلیت Google Instant (این قابلیت باعث میشود تا پس از تایپ کلمه در کادر جستجو بلافاصله نتایج مرتبط با آن نمایش داده شوند) را نیز غیر فعال کنید.

به اشتراک بگذارید :
فیسبوک گوگل تویتر کلوب فیسنما دیگ یاهو
منبع: Anzalweb.ir/1390/11/05/چگونه-personal-search-را-از-حالت-پیشفرض-نمایش-نتایج/
دیدگاه کاربران 0
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.
  • لطفا مشکلات خود را بصورت کامل بیان و اگر باپیام خطایی مواجه شدید متن کامل خطا را بیان کنیدتاهرچه سریع تر مشکلتون حل بشود.