آموزش پاک کردن دائم حساب کاربری از سرویس‌های آنلاین | کینگ2نت

.

فیس‌بوک، گوگل و دیگر سرویس‌های آنلاین این اجازه را به کابران خویش نمی‌دهند تا حساب‌های کاربری خود را به آسانی برای همیشه پاک (Delete) کنند. در این مقاله قصد داریم تا روش‌هایی را آموزش دهیم تا کسانی که به هر دلیلی دوست دارند به حضور خود در سرویس‌های آنلاین از قبیل شبکه‌های اجتماعی پایان دهند کمک کنیم تا از شر این حساب‌ها برای همیشه خلاص شوند

Digg:

تنها راهی که می‌توانید برای همیشه از شر حساب کاربری خود در وب‌سایت Digg خلاص شوید تماس مستقیم با شرکت آن است که از اینجا می‌توانید به آن دسترسی پیدا کنید. البته با این کار هم کامنت‌ها و نوشته‌های قبلی‌تان پاک نخواهد شد و در سوابق Digg بایگانی خواهند شد.

 

FaceBook:

چندین راه برای ترک فیس‌بوک وجود دارد؛ نخستین و آسان‌ترین راه مراجعه به قسمت تنظیمات حساب و سپس تب Security است که از آنجا می‌توانید اکانت خود را به صورت موقت غیرفعال کنید. البته همین کار هم به این راحتی‌ها نیست زیرا باید دلیل تصمیم خود برای غیرفعال‌سازی، این که آیا در آینده قصد بازگشت خواهید داشت یا خیر و همچنین تمایل به دریافت ایمیل از طرف فیس‌بوک ضمن غیرفعال بودن را مشخص کنید. اما اگر بخواهید برای همیشه فیس‌بوک را کنار بگذارید چه؟ Deactive کردن با پاک کردن دائم تفاوت‌هایی دارد؛ در حقیقت اکانت‌تان فقط نامریی می‌شود و دوستان‌تان خیال می‌کنند که برای مدتی ناپدید شده‌اید. از سویی هم این شانس را دارید که اگر در آینده نظرتان برگشت بدون از دست دادن هیچ کامنت، عکس و پستی به حالت اولیه بازگردید.

 

پاک کردن کامل اکانت فیس‌بوک تمام نکات ذکر شده در بالا را از بین می‌برد و دیگر هیچ راه بازگشتی هم برای بازیابی آنها وجود ندارد، پس فکرهای‌تان را بکنید که دیگر مجال پشیمانی نیست. اگر قاطعانه تصمیم خود را گرفته‌اید می‌توانید از اینجا به صفحه حذف دائم اکانت فیس‌بوک خود مراجعه کنید و روی گزینه Delete My Account کلیک کنید (اگر این کار را انجام دادید خواهشا ما را نفرین نفرمایید!)

:LinkedIn

 

برای بستن حساب کاربری در این تارنمای اجتماعی بیزینسی و بعضا تخصصی، با نام کاربری‌تان لاگین شوید، سپس بر روی اسم‌تان در گوشه راستی کلیک کنید تا منوی کرکره‌ای بازشونده به سمت پایین ظاهر شود و روی تنظیمات (Settings) کلیک نمایید. تب Accounts را در میان پنجره باز شده پیدا کنید و روی Close Your Account کلیک کنید. علتی را برای بستن حساب ذکر کنید و روی ادامه کلیک کنید تا پروسه رهایی تکمیل شود. متاسفانه اگر چند اکانت مختلف در این سایت داشته باشید نمی‌توانید همه را با هم و یک جا پاک کنید و باید برای هر کدام جداگانه اقدام نمایید. اگر هم اشتباهی حساب‌تان را پاک کردید یا بعد از مدتی (البته مدت کوتاه) پشیمان شدید می‌توانید تا 72 ساعت با تماس به مرکز خدمات مشتریان LinkedIn اکانت خود را دوباره بازیابی کنید.

 

MySpace:

 

برای به هم زدن با شبکه اجتماعی مای‌اسپیس نخست وارد اکانت خود شوید. منوی MyStuff را در بالای صفحه باز کنید و سپس تنظیمات حساب را انتخاب کنید. تقریبا در نیمه پایینی صفحه در سمت چپ، در زیر Account یک لینک Cancel Account وجود دارد. مرحله بعدی نیز دوباره انتخاب چنین کلیدی با همین نام است. ازتان علت پرسیده می‌شود که بعد از آن دوباره باید روی Cancel Account کلیک کنید. سپس ایمیلی تحت همین عنوان در صندوق آدرسی که با آن حساب خود را در این شبکه ایجاد کرده‌اید دریافت خواهید کرد. فراموش نکنید تا روی لینک فعال‌سازی که برایتان ایمیل می‌شود کلیک کنید که دوباره به مای‌اسپیس ارجاع داده می‌شوید و در آنجا می‌توانید آدرس را تایید کنید و البته این شانس را دارید تا در همین جا اگر تصمیم‌تان عوض شد انصراف بدهید. در صورت گرفتن تصمیم نهایی با تایید Cancel Account برای چهارمین بار دیگر برای همیشه خلاص خواهید شد. این نکته را در نظر داشته باشید که پس از تایید دیگر هیچ راه بازیابی در MySpace وجود ندارد.

 

twitter

 

تعجبی ندارد که اگر اکانت توییتر خود را نابود کنید، تمامی توییت‌های‌تان از بین می‌روند. بعلاوه دیگر نمی‌توانید یک حساب کاربری توییتر جدید با ایمیل قبلی‌تان درست کنید و باید یک آدرس جدید وارد کنید. البته یک راه وجود دارد تا این قانون توییتر را دور بزنید. می‌توانید پیش از پاک کردن حساب، ایمیل دیگری را به توییتر بدهید تا ایمیل دلخواه‌تان در لیست سیاه این شرکت قرار نگیرد. توییتر از افراد می‌خواهد که قبل از پاک کردن اکانت خود آگاه باشند: نیازی نیست برای تغییر نام کاربری اکانت‌تان را پاک کنید و دوباره از نو بسازید. توییتر جزو معدود سرویس‌هایی است که به کاربر این اجازه را می‌دهد تا نام کاربری‌اش را همانند پسورد به آسانی تعوض نماید. برای پاک کردن دائمی نیز کافی است تنظیمات را کلیک کنید، سپس Delete My Account را در انتها انتخاب و آن را تایید کنید، همین!

 

google

 

بیشتر سرویس‌های گوگل به یک حساب گره خورده‌اند؛ بنابراین اگر همان یک حساب را پاک کنید تقریبا از دست بقیه نیز راحت می‌شوید. از سویی برخی سرویس‌های گوگل همانند یوتیوب می‌توانند جداگانه غیرفعال شوند. برای کشتن حساب اصلی با نام کاربری‌تان وارد صفحه خانه گوگل شوید و در آن نوار بالا نام خود را انتخاب کنید. از منوی بازشونده Account را کلیک کنید. در صفحه باز شده در انتها Services را بیابید که در زیر آن دو انتخاب دارید. در انتخاب نخست می‌توانید پروفایل و امکانات گوگل پلاس را پاک کنید و در انتخاب دوم می‌توانید تمامی حساب‌ها و سرویس‌های گوگلی خود را یکجا و برای همیشه پاک کنید.

 

skype

 

این امکان وجود ندارد که به صورت کامل از دست حساب اسکایپ خود رها شوید. اما می‌توانید با پاک کردن تمامی اطلاعات پروفایل‌تان کاری کنید که هیچ کس نتواند شما را در اسکایپ پیدا کند. اگر این کار را انجام دهید، نام‌تان از لیست مخاطبان دوستان‌تان خارج نمی‌شود، ولی اگر آنلاین نباشید نمی‌توانند با شما تماس بگیرند. به هر حال پاک کردن اطلاعات حساب اسکایپ به آسانی انجام می‌پذیرد؛ تحت منوی اسکایپ Profile را انتخاب و سپس Edit Your Profile را برگزینید.

 

MSN

 

آی‌دی ویندوز لایو به این معناست که با استفاده از همان یک اکانت می‌توانید به تمامی سرویس‌های مایکروسافت دسترسی داشته باشید؛ از MSN گرفته تا هات‌میل، و مسنجر ویندوز لایو، فروشگاه Zune و حتی سرویس اکس‌باکس لایو. حتی سرویس‌های شخص ثالثی نظیر Expedia نیز از همان یک اکانت استفاده می‌کنند. از بین بردن آی‌دی ویندوز لایو می‌تواند دسترسی به بسیاری از سرویس‌ها و نرم‌افزارهای مایکروسافت را خنثی کند، اما کدامین یک به انتخاب کاربر است. در بالای اکثر پیج‌های ویندوز لایو اسم‌تان را می‌بینید. بر روی آن که کلیک کنید یک منو باز می‌شود که باید Account را انتخاب کنید. این صفحه به شما اجازه می‌دهد تا اطلاعات تماس، پسوردها، سوال‌های امنیتی‌تان و موارد بیشتری را ویرایش کنید. پایین‌تر همان صفحه زیر Additional Options لینک Close Your Account را مشاهده می‌کنید. اگر تا به اینجای کار درست پیش رفته باشید پسوردتان را وارد می‌کنید و کار انجام می‌شود.

 

yahoo

 

یاهو با دقت فراوانی تمامی سرویس‌هایش را به یک اکانت پیوند داده است. کنسل کردن آن رهایی از سرویس میل، مسنجر، هوم پیج، گروه‌ها (Groups) و هر سرویس دیگری را که با آی‌دی یاهو در اختیار دارید تضمین می‌کند. نخست با آی‌دی یاهوتان وارد شوید و صفحه Terminating Yahoo! Account را بیابید. در آنجا اطلاعاتی از اینکه این کار بر چه ویژگی‌هایی از اکانت‌تان تاثیر می‌گذارد را متوجه می‌شوید و همچنین یاهو به شما این اخطار را می‌دهد که درخواست غیرفعال و پاک کردن حساب تا 90 روز باقی مانده و بعد از آن عملی می‌شود. یاهو دلیل این تاخیر 90 روزه را هم برای جلوگیری از کلاهبرداری توسط افراد سواستفاده‌گر بیان کرده است، زیرا با غیرفعال کردن حساب شخص دیگری می‌تواند آی‌دی شما را انتخاب کند. البته هیچ یک از اطلاعات‌تان در اختیار آن شخص احتمالی قرار نمی‌گیرد.

 

Zoosk

 

آیا برای یافتن شخص رویاهای خود در این سایت حساب باز کرده‌اید ولی حال پشیمان شده‌اید؟ یا شاید فرد مورد نظر را پیدا کرده‌اید و دیگر دوست ندارید عضو این سایت باشید! به هر حال هر نیتی دارید می‌توانید به صفحه تنظیمات رفته و لینک Cancel Subscription را کلیک کنید. اما این کار کاملا اکانت‌تان را پاک نمی‌کند. اگر قصد پاک کردن همیشگی را دارید می‌توانید به اینجا هم سری بزنید، البته قبلش تصمیم‌تان را مصمم بگیرید. این را هم بدانید که اگر از اپلیکیشن Zoosk در شبکه‌های اجتماعی مانند فیس‌بوک استفاده می‌کنید با پاک کردن آن حساب کاربری‌تان در این شبکه از بین نمی‌رود.

به اشتراک بگذارید :
فیسبوک گوگل تویتر کلوب فیسنما دیگ یاهو
دیدگاه کاربران 118
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.
  • لطفا مشکلات خود را بصورت کامل بیان و اگر باپیام خطایی مواجه شدید متن کامل خطا را بیان کنیدتاهرچه سریع تر مشکلتون حل بشود.

خريد هاست در یکشنبه , 21 ژانویه 2018 گفته :

مطلب بسیار به درد بخور و خوبی بود
ممنون از نویسنده مطلب

ال سی کالا در چهار شنبه , 17 ژانویه 2018 گفته :

فروشگاه ال سی کالا یکی از بزرگترین فروشگاه ها در زمینه عطر و ادکلن اورجینال می باشد و خرید عطر و خرید ادکلن را با قیمت مناسب و با تضمین اصالت کالا برای شما فراهم اورده است.

مدل لباس در شنبه , 28 اکتبر 2017 گفته :

ممنون از سايت خوبتون

mahshid در شنبه , 28 اکتبر 2017 گفته :

ممنون از سايت خوبتون

آگهی رایگان در پنجشنبه , 26 اکتبر 2017 گفته :

ممنون از آموزش بسیار خوبتون

alireza در پنجشنبه , 7 سپتامبر 2017 گفته :

عالی بود

طراحی سایت کرج در پنجشنبه , 31 آگوست 2017 گفته :

بسیار کاربردی بود ممنون

تلگرام باز در دوشنبه , 28 آگوست 2017 گفته :

ممنون عالی بود .

سیاوش در دوشنبه , 7 آگوست 2017 گفته :

سلام ممنون چه سايت خوبي دارين
در کسب و کارم زیاد استفاده نمودم
با تشکر از وب سایت شما

فرید در شنبه , 22 جولای 2017 گفته :

خیلی مطلب مفیدی بود
تشکر

مدیر سایت در شنبه , 22 جولای 2017 گفته :

درود آقا فرید ممنون

خرید بلیط هواپیما در جمعه , 7 جولای 2017 گفته :

سپاس سایتتون عالیه
موفق باشید

طراحی وب سایت در کرج در یکشنبه , 2 جولای 2017 گفته :

از مطالب مفیدتون استفاده کردیم. سپاس

کوتاه کننده لینک در پنجشنبه , 22 ژوئن 2017 گفته :

سلام ممنون چه سايت خوبي دارين
در کسب و کارم زیاد استفاده نمودم
با تشکر از وب سایت شما

طراحی سایت در کرج در دوشنبه , 19 ژوئن 2017 گفته :

بی نظیر است. ممنون برای به اشتراک گذاری. موفق باشید

باربري در جمعه , 2 ژوئن 2017 گفته :

مرسی از مطالبتون ..

مدیر سایت در جمعه , 2 ژوئن 2017 گفته :

ممنون از شما دوست عزیز!

تور تايلند در جمعه , 2 ژوئن 2017 گفته :

موفق باشید سایت خوبی دارین

مدیر سایت در جمعه , 2 ژوئن 2017 گفته :

ممنون دوست عزیز

دستگاه حضور غياب در شنبه , 20 می 2017 گفته :

ممون خیلی مطلب بدرد بخوری بود
من واسه اکانت توییترن لازم داشتم
سپاس

مدیر سایت در شنبه , 20 می 2017 گفته :

ممنون از شما دوست عزیز
خوشحالم که این پست برای شما کاربردی بوده
موفق باشید

مدیر سایت در سه شنبه , 16 می 2017 گفته :

سلام
ممنون از شما دوست عزیز

طراحی سایت در کرج در جمعه , 21 آوریل 2017 گفته :

مرسی از مطالبتون ..

طراحی سایت در کرج در جمعه , 21 آوریل 2017 گفته :

عالی

خرید گل در شنبه , 15 آوریل 2017 گفته :

میشه طریقه پاک کردن ایمیل یاهو هم توضیح بدید
با تشکر از سایت خوبتون

مدیر سایت در شنبه , 15 آوریل 2017 گفته :
خرید گل در شنبه , 15 آوریل 2017 گفته :

مرسی از مطلب خوبی که به اشتراک گذاشتید

مدیر سایت در شنبه , 15 آوریل 2017 گفته :

ممنون از نظر شما دوست عزیز

سینک در یکشنبه , 19 مارس 2017 گفته :

سلام. سایت شما واقعا خوب و بی نقص هستش . متشکرم.

مدیر سایت در یکشنبه , 19 مارس 2017 گفته :

سلام
ممنون از نظرتون دوست عزیز

طراحی سایت در سه شنبه , 28 فوریه 2017 گفته :

مرسی از سایت بسیار خوبتون

سندباد در شنبه , 11 فوریه 2017 گفته :

ممنون از اطلاعات شما برای کسب و کارم خیلی مفید بود

هاست در سه شنبه , 3 ژانویه 2017 گفته :

ممنون از سایتتون

ربات تلگرام در سه شنبه , 3 ژانویه 2017 گفته :

ممنون از مطالب خوبتون

ماشین ظرفشویی در چهار شنبه , 14 سپتامبر 2016 گفته :

خیلی خوب بود ممنون بابت به اشتراک گذاری
بی صبرانه منتظر مطالب بیشتر هستیم

قاب گوشی در شنبه , 10 سپتامبر 2016 گفته :

مرسیییییییییییییی

طراحی وب سایت در شنبه , 10 سپتامبر 2016 گفته :

ممنون از سایتتون

تاور کرین در پنجشنبه , 8 سپتامبر 2016 گفته :

بسیار عااالی

بانک کتاب در دوشنبه , 1 آگوست 2016 گفته :

ممنون از سایت خوبتون

خرید باغ در دوشنبه , 1 آگوست 2016 گفته :

مرسی از سایت فوق العادتون

فروشگاه اینترنتی لباس در یکشنبه , 24 جولای 2016 گفته :

مرسی از سایت بسیار خوبتون

خرید گل آنلاین در یکشنبه , 24 جولای 2016 گفته :

مرسی از مطالب بسیار خوبی که به اشتراک گذاشتید

موفق باشید

کرم پودر در دوشنبه , 4 جولای 2016 گفته :

برای کار های تبلیغاتی به نظر شما تو شبکه های اجتماعی جواب میده؟ اگه بله کجا ها رو پیشنهاد می کنید؟
ممنون میشم جواب بدید
تشکر

مدیر سایت در دوشنبه , 4 جولای 2016 گفته :

بستگی به موضوع سایتتون و هزینه ای هست که میخواهید برای تبلیغات پرداخت کنیدداره.
بهتون پیشنهاد میکنم تبلیغاتو در سایت هایی قرار بدید که با موضوع سایت تون مربوط باشه
اگر قصد دارید از شبکه هایی اجتماعی استفاده کنید به نظرم بهترین سایت در این زمینه سایت فیس نما هست که ترافیک عالی داره و زودم به نتیجه میرسید
البته از تبلیغات پست ثابتش استفاده کنیدچون پاپ اپ فقط بازدید سایت بطور کاذب افزایش میده

طراحی وب سایت در یکشنبه , 26 ژوئن 2016 گفته :

مطلب جامع و کاملی بود ممنون

هاست در پنجشنبه , 26 می 2016 گفته :

با سپاس و قدردانی فراوان مطلب مفید و ارزنده ای بود موفق و پیروز باشید

مدیر سایت در پنجشنبه , 26 می 2016 گفته :

درود وممنون دوست عزیز

خرید گوشی اندروید ارزان در پنجشنبه , 26 می 2016 گفته :

ممنون خیلی آموزنده بود

درب اتوماتیک شیشه ای در دوشنبه , 23 می 2016 گفته :

باسلام
متشکرم از سایت خوبی که دارید

مدیر سایت در دوشنبه , 23 می 2016 گفته :

درود و ممنون دوست عزیز

فندک حکاکی اسم در شنبه , 14 می 2016 گفته :

سلام بسیار خوب بود

طراحی سایت خودرو در شنبه , 7 می 2016 گفته :

سلام
مطلب مفید و آموزنده ای بود. ممنونم از شما…

مدیر سایت در دوشنبه , 9 می 2016 گفته :

درود
مرسی دوست عزیز

قالیشویی در سه شنبه , 3 می 2016 گفته :

ممنون از سایت خوبی که داری.پستتو دوست داشتم و اولین بار بود میخوندم چنین پستی .میشه اطلاعات مربوط به خودمونم از رو سرچ گوگل پاک کنیم؟
راستی به سایت منم بیا.برای سفارشات قالیشویی آنلاین مون 20% تخفیف داریم

قاليشويي اديب
قاليشويي

مدیر سایت در چهار شنبه , 4 می 2016 گفته :

مرسی
اگر مطلبتون حذف شده باشه خود گوگل حذف میکنه

بازسازی ساختمان در دوشنبه , 2 می 2016 گفته :

سلام
سوال دوستمون (آینه) برای من هم جالب بود
رایگان و پر باخورد داخلی و خارجی
ممنون میشم راهنمایی کنید

آینه کاری در یکشنبه , 1 می 2016 گفته :

سلام دوست عزیز
شبکه های اجتماعی ای مثل فیسبوک که بشه توش خوب تبلیغ کرد رو میشه معرفی کنید
ممنون میشم

مدیر سایت در دوشنبه , 2 می 2016 گفته :

درود دوست عزیز
برای چه نوع تبلیغاتی ؟رایگان یا پولی؟

ویلا شمال در شنبه , 16 آوریل 2016 گفته :

با تشکر از سایت خوبتون
مطالب خوبی بود
موفق و پیروز باشید

طراحی سایت فروشگاهی در چهار شنبه , 13 آوریل 2016 گفته :

سلام
ممنون از سایت خوبتون
امیدوارم موفق باشید

SEO site در سه شنبه , 12 آوریل 2016 گفته :

مطلب بسیار به درد بخور و خوبی بود
ممنون از نویسنده مطلب
خسته نباشید

کاغذ دیواری در سه شنبه , 12 آوریل 2016 گفته :

سلام دوست عزیز
من ثبت نام کردم و تو قسمت submit link هم لینکم رو گذاشتم ولی بازخوردی نداشت
تا الان هم صبر کردم ولی بازهم هیچی
لطفا راهنماییم کنید
تشکر

مدیر سایت در شنبه , 16 آوریل 2016 گفته :

درود دوست عزیز
سایت دیگ برای سایت های فارسی زبان جواب نمیده پس زیادی بهش امیدی نداشته باشید!

طراحی فروشگاه اینترنتی در یکشنبه , 3 آوریل 2016 گفته :

فوق العاده بود.
خيلي متشکرم.
موفق باشيد.

مدیر سایت در دوشنبه , 4 آوریل 2016 گفته :

ممنون دوست عزیز

کاغذ دیواری در شنبه , 2 آوریل 2016 گفته :

ممنون از آموزش عالیتون
چطوری از دیگ میشه لستفاده کرد؟

مدیر سایت در دوشنبه , 4 آوریل 2016 گفته :

درود
شما اول در سایت ثبت نام میکنید.و مطلبتون منتشر میکنید.
بازدیدکنندگان سایت همهٔ لینک‌های تازه را می‌توانند در صفحه اخبار و لینک‌های تازه ببینند. هنگامی که یک لینک به اندازه کافی رای جمع کند به صفحه آغازین سایت منتقل می‌شود.
بدون ثبت نام در سایت هم می‌توان از لینک‌های آن استفاده کرد ولی برای کامنت گذاشتن ٬اضافه کردن لینک و امتیازدهی به لینک‌های دیگر٬ثبت نام ضروری است.سایت دیگ همچنین این امکان را فراهم آورده است که وقتی یک کاربر به لینکی امتیاز می‌دهد آن خبر به صورت خودکار به وبلاگش ارسال شود.

آموزش asp.net در جمعه , 1 آوریل 2016 گفته :

با سلام و تشکر از سایت فوق العاده شما.سایت شمارو به همه دوستان معرفی کردم.

مدیر سایت در دوشنبه , 4 آوریل 2016 گفته :

درود
ممنون دوست عزیز

طراحی سایت در دوشنبه , 28 مارس 2016 گفته :

مطلب خیلی عالی و مفیدی بود تشکر از شما دوست عزیز.

مدیر سایت در دوشنبه , 28 مارس 2016 گفته :

ممنون دوست عزیز خوشحال که این پست براتون مفید بوده

آینه در دوشنبه , 21 مارس 2016 گفته :

سلام جان اسنو
سایت خیلی خوبی داری خسته نباشی

مدیر سایت در سه شنبه , 22 مارس 2016 گفته :

سلام
ممنون دوست عزیز

آموزش طراحی سایت در دوشنبه , 29 فوریه 2016 گفته :

من که به شدت به سایتتون علاقه مند شدم.هرچند تازه با سایت شما آشنا شدم اما کار شما بی نظیره واقعا.مرسی از سایت عالیتون.

مدیر سایت در دوشنبه , 29 فوریه 2016 گفته :

ممنون دوست عزیز

طراحی سایت در دوشنبه , 8 فوریه 2016 گفته :

»رسی از سایت خوبتون با مطالبی که قرار میدهید. ممنون

پنل اس ام اس در دوشنبه , 1 فوریه 2016 گفته :

خیلی جالب بود، ممنون

باربری در چهار شنبه , 27 ژانویه 2016 گفته :

با سپاس و قدردانی فراوان مطلب مفید و ارزنده ای بود موفق و پیروز باشید

مدیر سایت در چهار شنبه , 27 ژانویه 2016 گفته :

ممنو دوست عزیز خوشحالم که این پست برای شما مفید بوده
موفق باشید

طراحی سایت در پنجشنبه , 7 ژانویه 2016 گفته :

سلام واقعا سایت خوبی دارید خسته نباشید موفق و پیروز باشید….

مدیر سایت در پنجشنبه , 7 ژانویه 2016 گفته :

درود و ممنون

تور آفریقای جنوبی در شنبه , 12 دسامبر 2015 گفته :

مرسی از آموزش خوبتون

مدیر سایت در شنبه , 12 دسامبر 2015 گفته :

ممنون خوشحالم که این پست براتون مفید بوده

خرید بک لینک در چهار شنبه , 18 نوامبر 2015 گفته :

عالی بود
ممنون

نرم افزار آندروید در سه شنبه , 20 اکتبر 2015 گفته :

سلام. برای حذف دائم اکتنت فیسبوکم ، گزینه ی Delete My Account رو پیدا نمی کنم. کجاست؟؟

مدیر سایت در چهار شنبه , 21 اکتبر 2015 گفته :

درود
ابتدا به حساب کاربری خود در فیـسبوک وارد شوید.
1بخش تنظیمات اکانت خود بروید
2. بخش امنیت ( Security ) مراجعه نمایید
3.به لینک ” حسابتان را غیر فعال کنید ” ( Deactivate your account ) بروید
4.در این دلیل ترک فیس بوک را بیان کنید و تیک گزینه ی ” انصراف از دریافت ایمیل ”بزنید تا دیگه ایمیل از فیس بوک دریافت نکنید
5.در همین صفحه : از شما زمان حذف اکانت را میپرسد که میتوانید با تیک دار کردن ان زمان بندی حذف اکانت رو بدید که مثلا بعد چند روز دیگر اکانت حذف شود.یا تیک نزنید
6.حالا با کلیک برروی Deactivate ممکن است در همان حال اکانت شما حذف شودیا ممکن صفحه جدید باز شود از شما رمز فعلی و کد کیچا را وارد کنید واکی کنید

طراحی سایت در دوشنبه , 21 سپتامبر 2015 گفته :

عالی و مفید خسته نباشید ممنون

مدیر سایت در دوشنبه , 21 سپتامبر 2015 گفته :

ممنون دوست عزیز

طراحی سایت در چهار شنبه , 9 سپتامبر 2015 گفته :

ممنون از مطالب خوبتون

نصر در چهار شنبه , 9 سپتامبر 2015 گفته :

بسیار مفید بود

طراحی وبسایت در چهار شنبه , 2 سپتامبر 2015 گفته :

بسیار عالی بود مرسی

طراحی سایت در سه شنبه , 1 سپتامبر 2015 گفته :

آموزش بسیار مفید بود متشکرم

دوربین مدار بسته در سه شنبه , 25 آگوست 2015 گفته :
سئو سایت در چهار شنبه , 19 آگوست 2015 گفته :

آموزش تون عالی بود .

لوازم ارایشی وبهداشتی در سه شنبه , 4 آگوست 2015 گفته :

ممنون بابت اطلاعات خوب و کاملتون

مدیر سایت در چهار شنبه , 5 آگوست 2015 گفته :

مرسی

طراحی سایت در دوشنبه , 3 آگوست 2015 گفته :

سایت و محتوای عالی دارید خسته نباشید

مدیر سایت در دوشنبه , 3 آگوست 2015 گفته :

ممنون

پنل اس ام اس در چهار شنبه , 29 جولای 2015 گفته :

پست جالبی بود ، ممنون از سایت خوبتون

مدیر سایت در پنجشنبه , 30 جولای 2015 گفته :

مرسی

طراحی سایت در چهار شنبه , 29 جولای 2015 گفته :

سایت عالی و مفید دارید، خسته نباشید

مدیر سایت در چهار شنبه , 29 جولای 2015 گفته :

ممنون

طراحی سایت در دوشنبه , 27 جولای 2015 گفته :

با سلام
ممنون از سایت خوبتون.

مدیر سایت در دوشنبه , 27 جولای 2015 گفته :

درود
مرسی

هتل سی نور در چهار شنبه , 1 جولای 2015 گفته :

مرسی از سایت خوبتون

طراحی سایت در شنبه , 6 ژوئن 2015 گفته :

بسیار سپاس و سایت خیلی خیلی خوبی دارید

طراحی سایت در شنبه , 6 ژوئن 2015 گفته :

خیلی عالی بود واقعا استفاده کردم

طراحی سایت در شنبه , 6 ژوئن 2015 گفته :

سلام و خسته نباشید از اینکه با سایت شما اشنا شدم خوشحالم

مدیر سایت در شنبه , 6 ژوئن 2015 گفته :

درود ممنون

سئو سایت در دوشنبه , 1 ژوئن 2015 گفته :

سلام و خسته نباشید از اینکه با سایت شما اشنا شدم خوشحالم

مدیر سایت در سه شنبه , 2 ژوئن 2015 گفته :

درود
ممنون نظر لطفتونه

طراحی سایت در دوشنبه , 1 ژوئن 2015 گفته :

موفق باشین سایت خوبی دارین مرسی

مدیر سایت در سه شنبه , 2 ژوئن 2015 گفته :

ممنون

مونوپاد در جمعه , 22 می 2015 گفته :

ممنونم از سایت خوب و مفیدتون مرسی

شرکت طراحی سایت در سه شنبه , 9 سپتامبر 2014 گفته :

خیلی عالیه
کارتون حرف نداره ممنون بابت مطالب مفیدی که میذارید

مدیر سایت در سه شنبه , 9 سپتامبر 2014 گفته :

ممنون!

طراحی سایت در یکشنبه , 3 آگوست 2014 گفته :

سایت خیلی خوبی دارین موفق باشین

abolfazl در یکشنبه , 3 آگوست 2014 گفته :

ممنون:)