اموزش تصویری نصب بازی های دیتادار اندرویدی

کامل ترین آموزش تصویری نصب بازی های دیتادار اندرویدی

 

نحوه نصب بازی های دیتا دار اندرویدی

پس از روی کار آمدن گوشی های هوشمند افرادی بسیار از این گوشی ها به عنوان یک وسیله برای بازی کردن استفاده می کردند. پس از مدتی انتظارت کاربران از این گوشی ها و بازی های آن بالا رفت. کاربران انتظار داشتند بازی های با کیفیت بالاتر و تعداد مراحل بیشتر داشته باشند. افزایش کیفیت بازی ها باعث می شد تا حجم فایل نصبی بازی بسیار افزایش بیابد و گوشی هایی که ضعیف بودند نمی توانستند این بازی ها با حجم بسیار بالا را نصب نمایند و در هنگام نصب بازی گوشی هنگ می کرد و خاموش می شد. سازندگان بازی ها به این نتیجه رسیدند که بازی های خود را به 2 فایل تقسیم کنند. پس از آن هر بازی شامل 2 فایل می شد. یک فایل نصبی بازی که حجم کمی داشت و یک فایل دیتای بازی که حجم آن نسبتا بالا بود.نصب بازی های دیتا دار کمی با بازی های معمولی متفاوت است و به همین علت بسیاری از افراد هنگام نصب این نوع بازی ها به مشکل بر می خورند.با ما در این پست از کینگ تونت همراه باشید تا به شما آموزش دهیم چگونه باید بازی های دیتا دار در اندروید را نصب کنید.

 

آموزش تصویری نصب بازی های دیتا دار اندرویدی:

 

ابتدا بايد فایل نصبی و همچنین دیتای بازی مورد نظر را دانلود نمایید. سپس فایل نصبی بازی را نصب کنید. پس از نصب فایل بازی به قسمت مدیریت فایل گوشی خود بروید و فایل دیتایی که دانلود نموده اید را بیابید. فایل دیتا به حالت زیپ می باشد و شما باید آن را از حالت زیپ خارج نمایید. برای انجام این کار ابتدا فایل دیتا را انتخاب کنید. برنامه هایی برای خارج کردن فایل از حالت زیپ به شما پیشنهاد داده می شوند که بهترین آن ها برنامه rar می باشد. در این قسمت گزینه مشخص شده در تصویر را انتخاب نمایید.

در صورت نیاز می توانید برنامه RAR را از این صفحه دانلود کنید.

نحوه نصب بازی های دیتا دار اندرویدی

 

اکنون پوشه ای که قصد دارید آن را از حالت فشرده خارج نمایید را تیک دار کنید و سپس گزینه مشخص شده در بالای صفحه را لمس کنید.

 

نحوه نصب بازی های دیتا دار اندرویدی

 

شما می توانید محل استخراج فایل را در کادر مشخص شده تغییر دهید و سپس گزینه OK که در پایین صفحه قرار دارد را انتخاب کنید.

 

نحوه نصب بازی های دیتا دار اندرویدی

 

اکنون به محلی که فایل دیتا را استخراج کرده اید بروید و پوشه ای که  دیتا در آن وجود دارد را کپی کنید.

 

نحوه نصب بازی های دیتا دار اندرویدی

 

حال در این قسمت باید پوشه android که در تصویر هم مشخص شده است را بیابید و وارد آن شوید.

 

نحوه نصب بازی های دیتا دار اندرویدی

 

حال باید وارد پوشه obb شوید.

 

نحوه نصب بازی های دیتا دار اندرویدی

 

اکنون فایل دیتا را با لمس آیکون paste که در پایین صفحه قرار دارد، در این قسمت paste کنید و سپس بازی را اجرا نمایید.

 

نحوه نصب بازی های دیتا دار اندرویدی

 

نکته مهم: بعضی از بازی های دیتا دار،علاوه بر دار بودن فایل obb دارای یک فایل دیتای دیگر بنام data هستند که شما باید مطابق همین اموزش ،پوشه data را هم بصورت مجزا درون پوشه data که در تصویر بالا هم مشخص هست قرار دهید.

مطالب مشابه

تبلیغات در سایت تبلیغات در سایت
ارسال دیدگاه جدید

تبلیغات شما
تبلیغات متنی
تبلیغات متنی شما در اینجا /