آموزش ثبت نام و ساخت حساب کاربری در اپلیکیشن مدال اندرویدی

آموزش تصویری ثبت نام و ساخت حساب کاربری در اپلیکیشن مدال اندرویدی

ثبت نام در مدال اندرویدی

مدال یک اپلیکیشن کاملا ایرانی می باشد که شما با عضویت در آن قادر خواهید مسابقات ورزشی را پیش بینی کنید و بدون قرعه کشی برنده جایزه نقدی شوید.
در اپلیکیشن ایرانی مدال شما حتی اگر فقط یک پیشبینی درست هم کرده باشید در قرعه کشی هر ماه یک دستگاه خودرو شرکت داده خواهید شد اما هر چه تعداد پیش بینی درست شما بیشتر باشد شانس شما در قرعه کشی ماهانه یک دستگاه خودرو افزایش خواهد یافت.افرادی که قصد پیشبینی مسابقات لیگ های خارجی را داشته باشند باید ابتدا اشتراک طلایی برنامه مدال را داشته باشند که اشتراک طلایی را می توان درون خود اپلیکیشن مدال تهیه نمود.شما در اپلیکیشن مدال می توانید از جدید ترین و به روز ترین اخبار ورزشی مطلع شويد. همچنین در مدال می توانید ویدیو های ورزشی و گل های زده شده در لیگ های مختلف را به صورت آنلاین تماشا کنید.شما برای شرکت در مسابقات پیشبینی اپلیکیشن مدال ابتدا باید در آن عضو شوید.با این پستاز کینگ تو نت با ما همراه باشید تا به شما آموزش دهیم چگونه عضو اپلیکیشن مدال شوید.

 

ابتدا اپلیکیشن مدال را نصب نماید. هنگامی که برای اولین بار وارد مدال می شوید با صفحه زیر مواجه می شوید که امکانات این اپلیکیشن را به شما معرفی می کند. صفحه را به سمت راست بکشید تا به مرحله بعد بروید.

 

ثبت نام در مدال اندرویدی

 

در این قسمت گزینه ورود که در تصویر مشخص شده است را انتخاب کنید.

 

ثبت نام در مدال اندرویدی

 

اکنون گزینه سه خط افقی مشخص شده در تصویر را انتخاب نمایید.

 

ثبت نام در مدال اندرویدی

 

از پنجره زیر گزینه ساخت حساب کاربری را لمس کنید.

 

ثبت نام در مدال اندرویدی

 

اکنون شماره موبایل خود را در کادر مشخص شده وارد نمایید و در انتها آیکون ثبت نام را لمس کنید.

 

ثبت نام در مدال اندرویدی

 

اکنون مدال از شما اجازه دسترسی به SMS های شما را می خواهد. با انتخاب Allow به صورت خودکار مدال کد ارسالی برای شما را وارد برنامه می کند و حساب شما ساخته می شود.

 

ثبت نام در مدال اندرویدی

 

مطالب مشابه

تبلیغات در سایت تبلیغات در سایت
ارسال دیدگاه جدید

دیدگاه کاربران
1
پاسخ قاسم 3 نوامبر 2018

مدال

تبلیغات شما
تبلیغات متنی
تبلیغات متنی شما در اینجا /