آموزش تصویری ثبت نام و ساخت حساب کاربری در مسنجر گپ اندرویدی

آموزش تصویری ثبت نام و ساخت حساب کاربری در مسنجر  گپ اندرویدی

 

مسنجر گپ

طی سال های اخیر و همه گیر شدن گوشی های هوشمند و استفاده بسیار زیاد افراد از اینترنت شبکه های اجتماعی و پیام رسان های بسیاری به وجود آمده اند و مورد استقبال بسیار زیاد مردم قرار گرفته اند. یکی از این پیام رسان ها که به صورت 100 درصد و کامل ساخت ایران می باشد پیام رسان گپ است.این پیام رسان ایرانی امکانات بسیاری همچون گفت وگوی دو نفره، ساخت گروه، ساخت کانال و… را به همراه دارد. همچنین شما در این پیام رسان قادر خواهيد بود که برای افراد ناشناس رمز ورود قرار دهید و پوسته مورد علاقه خود را انتخاب نمایید.گپ یکی از محبوب ترین و پر طرفدار ترین پیام رسان های ایرانی می باشد و هم اکنون این پیام رسان حدود 2/5 میلیون کاربر ایرانی فعال دارد.شما برای استفاده رایگان از امکانات این پیام رسان بومی باید در آن حساب کاربری بسازید. با این پست از کینگ تو نت با ما همراه باشید تا به شما آموزش دهیم چگونه در پیام رسان ایرانی گپ حساب کاربری بسازید.

نکته: در صورت نیاز می توانید جدیدترین نسخه مسنجر گپ برای دستگاه اندرویدی را از این صفحه دانلود کنید.

 

آموزش تصویری ثبت نام و ساخت حساب کاربری در مسنجر  گپ اندرویدی:

 

ابتدا پیام رسان گپ را نصب نمایید و وارد آن شوید. هنگامی که برای اولین بار وارد گپ می شوید با صفحه زیر مواجه می شوید که در آن امکانات این پیام رسان به شما معرفی می شوند.
برای عبور از این قسمت باید گزینه ورود را مطابق  عکس زیر را انتخاب نمایید.

 

مسنجر گپ

 

اکنون گپ از شما می خواهد اجازه دسترسی به SMS های خود را به آن بدهید تا این پیام رسان بتواند کد تایید را به صورت خودکار وارد برنامه نماید.
شما برای اجازه دادن به نرم افزار باید مانند تصویر گزینه ALLOW  را لمس نمایید.

 

مسنجر گپ

 

در این مرحله شماره موبایل خود را وارد کنید و سپس گزینه ادامه را انتخاب کنید.

نکته: شماره خود را بدون صفر در کادر وارد کنید.

 

مسنجر گپ

 

اکنون شماره موبایل وارد شده نمایش داده می شود اگر شماره ای که نمایش داده می شود صحیح است تایید را لمس کنید در غیر این صورت ویرایش را انتخاب کرده و شماره را تغییر دهید.

 

مسنجر گپ

 

حال باید نام خود را وارد کادر اول کنید و سپس اگر خواستید می توانید آیدی برای خود بسازید و آن را وارد کادر دوم کنید و در انتها گزینه تایید را انتخاب کنید.

 

مسنجر گپ

 

هنگامی که صفحه زیر نمایش داده شد به این معنی می باشد که اکنون شما عضو گپ هستید و می توانید از امکانات این پیام رسان ایرانی استفاده کنید.

 

مسنجر گپ

 

مطالب مشابه

تبلیغات در سایت تبلیغات در سایت
ارسال دیدگاه جدید

تبلیغات شما
تبلیغات متنی
تبلیغات متنی شما در اینجا /