آموزش تصویری ساخت حساب کاربری و ثبت نام در بیسفون پلاس اندرویدی

کامل ترین آموزش تصویری ساخت حساب کاربری و ثبت نام در بیسفون پلاس اندرویدی

 

ثبت نام در روبیکا

پس از فیلتر شدن تلگرام بسیاری از پیام رسان های ایرانی دوباره روی کار آمدند و افرادی زیادی به علت ناتوانی در استفاده از تلگرام جذب این پیام رسان ها شدند. بیسفون را می توان یکی از بهترین پیام رسان های ایرانی نامید زیرا تمام امکانات موجود در پیام رسان های خارجی از قبیل گفت و گوی دو نفره، ساخت گروه، ساخت کانال و ارسال فیلم و عکس را در خود جای داده است. علاوه بر اين شما می توانید به وسیله امکان out call که در ابن پیام رسان وجود دارد با دوستان خود تماس صوتی برقرار کنید. فرقی ندارد که دوست شما عضو بیسفون باشید یا نه شما می توانید با تمام افراد تماس صوتی برقرار نمایید و هزینه کمتری را نسبت به دیگر اوپراتور ها پرداخت کنید. برای استفاده از امکانات بیسفون ابتدا باید در آن عضو شوید.در این پست از کینگ تو نت با ما همراه باشید تا به شما آموزش دهیم چگونه در پیام رسان ایرانی بیسفون عضو شوید و از امکانات فراوان آن استفاده نمایید.

 

نکته: در صورت نیاز می توانید جدیدترین نسخه اپلیکیشن بیسفون پلاس برای دستگاه اندرویدی را از این صفحه دانلود کنید.

 

 آموزش تصویری ساخت حساب کاربری و ثبت نام در بیسفون پلاس اندرویدی:

ابتدا بیسفون را نصب کنید و سپس وارد آن شوید. هنگامی که برای اولین بار وارد بیسفون می شوید صفحه زیر برای شما نمایش داده می شود و شما باید شماره موبایل خود را وارد کادر مشخص شده نمایید و حتما تیک گزینهI accept terms  بزنید و سپس آیکون تیک که در قسمت بالا سمت راست تصویر قرار دارد را لمس کنید.

نکته:شماره  تلفن همراه خود را بدون صفر وارد کنید.مثال:

9123456789

ثبت نام در روبیکا

 

در این قسمت بیسفون از شما سوال می پرسد آیا شماره ای که وارد کرده اید صحیح است؟ اگر شماره صحیح بود OK را انتخاب کنید در غیر این صورت edit را لمس کنید و شماره وارد شده را تغییر دهید.

 

ثبت نام در روبیکا

 

پس از مدت کوتاهی یک کد 4 رقمی از طریق SMS برای شما ارسال می شود و شما باید آن کد را در کادر مشخص وارد نمایید.

 

ثبت نام در روبیکا

 

اکنون باید یک نام مستعار و همچنین یک آیدی برای خود انتخاب نمایید. ابتدا نام مستعار را در کادر اول وارد کنید و سپس آیدی را در کادر دوم و در پایان آیکون تیک که در قسمت بالا گوشه چپ تصویر قرار دارد را لمس نمایید. به این نکته توجه داشته باشد که نام مستعار باید حداقل از 5 کلمه تشکیل شده باشد.

 

ثبت نام در روبیکا

 

ثبت نام در روبیکا

 

مطالب مشابه

تبلیغات در سایت تبلیغات در سایت
ارسال دیدگاه جدید

تبلیغات شما
تبلیغات متنی
تبلیغات متنی شما در اینجا /