آموزش تصویری ارسال عکس و فیلم بصورت آلبوم (مجموعه ای) در تلگرام

کامل ترین آموزش تصویری ارسال عکس و فیلم بصورت آلبوم و دسته جمعی در تلگرام

تگرام نرم افزار پیام رسانی است که اولین بار در سال 2013 توسط دو برادر با نام‌های پاول دورف و نیکلای دورف برای سیستم عامل ios روانه بازار شد.امروزه تلگرام پیشرفت بسیار زیادی داشته است به صورتی که هم اکنون تلگرام در ایران بیش از 22 میلیون کاربر دارد.این نرم افزار مدام در حال بروز رسانی و تغییر و تحول است و همواره در نسخه های جدید خود امکانات جذابی را برای کاربران فراهم می کند.تلگرام در جدیدترین  آپدیت نخود، قابلیت ارسال عکس ها به صورت مجموعه ای را برای کاربران خود فراهم کرده است.با ما همراه باشید تا نحوه استفاده از این قابلیت را به شما آموزش دهیم.

 

نکته: برای استفاده از این قابلیت حتما باید از جدیدترین نسخه تلگرام استفاده کنید.در صورت نیاز می توانید جدیدترین نسخه تلگرام اندرویدی را از این صفحه دانلود کنید.

 

آموزش ارسال عکس و فیلم بصورت آلبوم ( مجموعه ) در تلگرام

 

1.ابتدا برنامه تلگرام را اجرا کنید و وارد صفحه چت با شخص مورد نظر یا گروه و کانال مورد نظر که قصد دارید برای او عکس یا فیلم بصورت مجموع ای ارسال کنید بروید سپس از پایین صفحه  مطابق شکل، گزینه مشخص شده را انتخاب کنید تا پنجره انتخاب فایل باز شود.

 

 

2.بعد از نمایان شدن صفحه مورد نظر آیکون Gallery را انتخاب کنید تا عکس های دلخواه را از گالری گوشی خود علامت گذاری کنید.

 

 

3.در این مرحله برای این که همه عکس ها به صورت مجموعه ای ارسال شوند مطابق عکس گزینه مشخص شده را انتخاب کنید تا رنگ گزینه پایین صفحه آبی شود.

 

 

4.اکنون عکس های مورد نظر را انتخاب کنید.همچنین شما میتوانید ترتیب نمایش عکس های انتخابی را نیز مشخص کنید تا عکس ها به ترتیب دلخواه شما ارسال شوند و در انتها گزینه send را انتخاب کنید.

 

 

5.عکس هایی که به صورت مجموعه ای انتخاب کرده اید با قالب زیر برای فرد مورد نظر ارسال می شود.

 

6.شما میتوانید برای این که همه عکس ها را ببینید ابتدا یکی از عکس ها را انتخاب کنید سپس در پایین صفحه بقیه عکس ها با سایز کوچک ظاهر می شوند و  میتوانید با انتخاب عکس مورد نظر از پایین صفحه آن را با سایز بزرگ ببینید.

 

پایان آموزش!

پست های مشابه:

آموزش ذخیره خودکار عکس و فیلم های دانلود شده تلگرام در گالری

نحوه اطلاع از تعداد کاربران تلگرامی که شماره مخاطب مورد نظر شما را ذخیره دارند

آموزش اضافه کردن استیکر به لیست مورد علاقه ( Favorites) در تلگرام

آموزش تصویری ربات دوستیابی هم صحبت تلگرام

 

 

مطالب مشابه

تبلیغات در سایت تبلیغات در سایت
ارسال دیدگاه جدید

تبلیغات شما
تبلیغات متنی
تبلیغات متنی شما در اینجا /