برنامه کامل بازی های جام حذفی ۹۳ – ۹۴

به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، قرعه‌کشی جام حذفی فوتبال کشور با حضور مسئولان سازمان لیگ و نمایندگان باشگاه ها روز گذشته در محل آکادمی فوتبال برگزار شد.

برنامه مسابقات از مرحله اول تا پنجم به شرح زیر است:

مرحله اول

۱- قهرمان کرمان – قهرمان ایلام

۲- قهرمان آذربایجان‌شرقی – قهرمان گیلان

۳-قهرمان توابع تهران – قهرمان البرز

۴-قهرمان بوشهر – قهرمان کردستان

۵-قهرمان فارس – قهرمان مرکزی

۶-قهرمان آذربایجان‌غربی – قهرمان لرستان

۷-قهرمان کهگیلویه‌وبویراحمد – قهرمان خراسان جنوبی

۸-نماینده خرمشهر – قهرمان خراسان رضوی

۹- قهرمان کیش – قهرمان زنجان

۱۰-قهرمان قم – قهرمان گلستان

۱۱-قهرمان قزوین – قهرمان اصفهان

۱۲- قهرمان یزد – قهرمان هرمزگان

۱۳-قهرمان خوزستان – قهرمان مازندران

۱۴- قهرمان چهارمحال‌وبختیاری – قهرمان همدان

مرحله دوم

۱۵- قهرمان اردبیل با برنده دیدار اول

۱۶- برنده دیدارهای دوم و سوم

۱۷-قهرمان تهران با برنده دیدار چهارم

۱۸-قهرمان سیستان‌وبلوچستان – برنده دیدار پنجم

۱۹-قهرمان سمنان – برنده دیدار ششم

۲۰-قهرمان کرمانشاه – برنده دیدار هفتم

۲۱-برنده دیدارهای هشتم و نهم

۲۲- قهرمان خراسان شمالی – برنده دیدار دهم

۲۳-برنده دیدارهای یازدهم و دوازدهم

۲۴-برنده دیدارهای سیزدهم و چهاردهم

مرحله سوم

۲۵- برنده دیدار پانزدهم با فولاد نوین اهواز

۲۶-گیتی پسند اصفهان – پارسه تهران

۲۷-گاز فجر جم بوشهر – کاسپین قزوین

۲۸-فجر سپاسی شیراز با برنده دیدار شانزدهم

۲۹-ملی حفاری اهواز – ایرانجوان بوشهر

۳۰-داماش گیلان – البدر بندر کنگ

۳۱- اتکای گلستان – برنده دیدار هفدهم

۳۲-نساجی مازندران – برنده دیدار هجدهم

۳۳- الوند همدان -گل گهر سیرجان

۳۴- آلومینیوم هرمزگان – نیروی زمینی تهران

۳۵- فولاد یزد – شهرداری جویبار

۳۶- مس رفسنجان – خلخال دشت اردبیل

۳۷-کارگر بنه گز بوشهر – شهرداری دزفول

۳۸-ذوب‌آهن نوین اصفهان – پاس همدان

۳۹-بعثت کرمانشاه – برنده دیدار نوزدهم

۴۰- راهیان کرمانشاه – برنده دیدار بیستم

۴۱-استقلال اهواز – ایرانجوان بوشهر

۴۲-گهر دورود – استقلال آبی تهران

۴۳-شهرداری اردبیل – یزد لوله

۴۴-صنعت ساری – مس سونگون ورزقان

۴۵-شهرداری بندرعباس – ابومسلم خراسان

۴۶-پرسپولیس گناوه – شهرداری تبریز

۴۷-بهمن شیراز – برنده دیدار بیست‌ویکم

۴۸- صنعت نفت نوین آبادان – برنده دیدار بیست‌ودوم

۴۹-خونه‌به‌خونه بابل – مس کرمان

۵۰-نفت‌وگاز گچساران – صنعت نفت آبادان

۵۱- شهرداری یاسوج – برنده دیدار بیست‌وسوم

۵۲-پرسپولیس شمال – سیاه جامگان مشهد

۵۳- کاروان اهواز – ماشین سازی تبریز

۵۴-شهرداری لنگرود – برنده دیدار بیست‌وچهارم

مرحله چهارم

۵۵- پیام وحدت مشهد – برنده دیدار بیست‌وپنجم

۵۶-برنده دیدارهای بیست‌وششم و بیست‌وهفتم

۵۷ برنده دیدارهای بیست‌وهشتم و بیست‌ونهم

۵۸-برنده دیدارهای سی و سی‌ویکم

۵۹-برنده دیدارهای سی‌ودوم و سی‌وسوم

۶۰-برنده دیدارهای سی‌وچهارم و سی‌وپنجم

۶۱-برنده دیدارهای سی‌وششم و سی‌وهفتم

۶۲-برنده دیدارهای سی‌وهشتم و سی‌ونهم

۶۳-برنده دیدارهای چهلم و چهل‌ویکم

۶۴- برنده دیدارهای چهل‌ودوم  و چهل‌وسوم

۶۵-برنده دیدارهای چهل‌وچهارم  و چهل‌وپنجم

۶۶- برنده دیدارهای چهل‌وششم و چهل‌وهفتم

۶۷-برنده دیدارهای چهل‌وهشتم و چهل‌ونهم

۶۸- برنده دیدارهای پنجاهم و پنجاه‌ویکم

۶۹-برنده دیدارهای پنجاه‌ودوم و پنجاه‌وسوم

۷۰-نفت امیدیه – برنده دیدار پنجاه‌وچهارم

مرحله پنجم

۷۱-استقلال تهران – برنده دیدار پنجاه‌وپنجم

۷۲- فولاد خوزستان – برنده دیدار پنجاه‌وششم

۷۳-استقلال خوزستان – برنده دیدار پنجاه‌وهفتم

۷۴-ذوب‌آهن اصفهان – برنده دیدار پنجاه‌وهشتم

۷۵-فولاد مبارکه سپاهان – برنده دیدار پنجاه‌ونهم

۷۶-نفت مسجد سلیمان – برنده دیدار شصتم

۷۷-پرسپولیس تهران – برنده دیدار شصت‌ویکم

۷۸-راه‌آهن تهران – برنده دیدار شصت‌ودوم

۷۹-نفت تهران – برنده دیدار شصت‌وسوم

۸۰-صبای قم – برنده دیدار شصت‌وچهارم

۸۱-ملوان بندرانزلی – برنده دیدار شصت‌وپنجم

۸۲-پیکان تهران – برنده دیدار شصت‌وششم

۸۳-پدیده مشهد – برنده دیدار شصت‌وهفتم

۸۴-گسترش فولاد تبریز – برنده دیدار شصت‌وهشتم

۸۵-تراکتورسازی تبریز – برنده دیدار شصت‌ونهم

۸۶-سایپای البرز – برنده دیدار هفتادم

مطالب مشابه

تبلیغات در سایت تبلیغات در سایت
ارسال دیدگاه جدید

تبلیغات شما
تبلیغات متنی
تبلیغات متنی شما در اینجا /