آموزش اضافه کردن استیکر به لیست مورد علاقه ( Favorites) در تلگرام

کامل ترین آموزش تصویری اضافه کردن استیکر به لیست مورد علاقه (Favorites) برای دسترسی سریع تر در تلگرام

اضافه کردن استیکر به لیست مورد علاقه ( Favorites)

یکی از قابلیت منحصر بفرد و بسیار محبوب تلگرام ،قابلیت پشتیبانی از استیکرها میباشد.اگر شما هم از کاربران تلگرام باشیدبه احتمال زیاد تعداد زیادی استیکر در برنامه تلگرام خود دارید که روزانه از آنها در چت های خود استفاده می کنید ولی یکی از مشکلاتی که اکثر کاربران دارند مشکل جستجو و پیدا کردن استیکر مورد نظر از میان انبوه استیکرهاست!بطور حتم شماهم از یکسری استیکرها نسبت به سایر استیکرها استفاده بیشتری می کنید ولی اگر تعداد زیادی استیکر داشته باشید،مجبور هستید از بین استیکرها بدنبال استیکر مورد نظرتان بگردید.در نسخه جدید تلگرام قابلیت Favorites(مورد علاقه ) به بخش استیکرها اضافه شده است، که به شما این امکان را میدهد استیکرهای محبوب و پرکاربردتان را به این قسمت اضافه کنید تا این استیکرها از سایر استیکرها جدا شود و براحتی بتوانید به آنها دسترسی داشته باشید.در ادامه این پست از کینگ تو نت همراه ما باشید.

 

نکته:برای استفاده از این قابلیت حتما باید از جدیدترین نسخه تلگرام استفاده کنید.در صورت نیاز می توانید جدیدترین نسخه تلگرام اندرویدی را از این صفحه دانلود کنید.

 

آموزش اضافه کردن استیکرهای دلخواه تلگرام به لیست مورد علاقه ( Favorites):

شما به دو روش می توانید استیکر مورد نظر را به بخش مورد علاقه( Favorites) استیکرهاتون اضافه کنید که در ادامه هر دو روش را خدمت شما آموزش می دهیم.

  • روش اول:اضافه کردن استیکری که در صفحه چت باشه
  • روش دوم:اضافه کردن استیکر از پنل استیکرها

برای اضافه کردن استیکر به لیست مورد علاقه هاتون از قسمت پنل استیکرها ، شماباید به قسمت پنل استیکرهاتون بروید.برای رفتن به پنل استیکر،ابتدا باید به صفحه چت با یکی از دوستان تون بروید و از پایین صفحه سمت چپ آیکون ادمک را انتخاب کنید و سپس آیکون مربوط به استیکرها را همانند تصاویر زیر انتخاب کنید تا به بخش پنل استیکرهاتون بروید.

 

 

 

در این مرحله شما باید استیکری را که قصد دارید به لیست مورد علاقه هاتون ( Favorites) اضافه کنید را لمس طولانی کنید.

 

 

شما پس از لمس طولانی استیکر مورد نظر پنجره ای همانند تصویر زیر در پایین صفحه باز می شود که باید گزینه Add to Favorites را انتخاب کنید تا استیکر مورد نظرتون به لیست مورد علاقه هاتون ( Favorites) اضافه شود.

 

 

حال یک آیکون ستاره در زیر کادر چت اضافه شده است که با انتخاب آن می توانید استیکرهایی که به لیست مورد علاقه هاتون ( Favorites) اضافه کردید را مشاهده و از این به بعد ازآنها براحتی استفاده کنید.

 

 

روش دیگر اضافه کردن استیکر به لیست مورد علاقه هاتون ( Favorites)، اضافه کردن استیکرهایی هست که در صفحه چت شخصی یا گروه و کانال ها استفاده شده است.

برای اضافه کردن استیکرهای موجود در صفحه چت ، شما باید استیکر مورد نظرتون رو لمس طولانی کنید.

 

 

پس از لمس طولانی کادری همانند شکل زیر در بالای صفحه باز می شود که شما باید آیکون ستاره را انتخاب کنید تا استیکر مورد نظرتون به  لیست مورد علاقه هاتون ( Favorites) اضافه بشود.

 

 

اینم تصویری از لیست استیکرهای مورد علاقه هاتون ( Favorites):

 

 

 

در سیستم عامل آی او اس هم به همین نحو است که در زیر مراحل را بصورت تصویر می توانید مشاهده کنید:

 

 

آموزش حذف استیکر از لیست استیکرهای مورد علاقه ( Favorites):

اگر قصد دارید یک یا چند استیکر را که قبلا به بخش  مورد علاقه ( Favorites) اضافه کرده اید را حذف کنید طبق آموزش زیر عمل کنید:

ابتدا شما باید به بخش لیست استیکرهای مورد علاقه ( Favorites) بروید که برای اینکار ابتدا به صفحه چت شخصی یکی از مخاطب هاتون بروید واز پایین صفحه سمت چپ آیکون ادمک را انتخاب کنید و سپس باید آیکون ستاره ( Favorites) را انتخاب کنید.

 

 

 

حال شما استیکری را که قصد دارید از لیست مورد علاقه ( Favorites) حذف کنید را لمس طولانی کنید.

 

 

پس از لمس طولانی استیکر موردنظرتون ، یک کادر در پایین صفحه باز می شود که شما باید گزینه Delete from Favorites را انتخاب کنید تا استیکر مورد نظر با از لیست  مورد علاقه ( Favorites) حذف شود.

 

 

نکته:در حال حاضر شما فقط می توانید 5 استیکر به لیست مورد علاقه ( Favorites) اضافه کنید!

 

پست های مرتبط:

آموزش مشاهده سریع و راحت تمام پیام های مربوط به شما در گروه های تلگرام

آموزش تصویری ربات دوستیابی هم صحبت تلگرام

آموزش تصویری چت کردن با خودمان در تلگرام اندرویدی_سیر تا پیاز

آموزش تغییر نام پروفایل تلگرام اندرویدی

آموزش فعال کردن قابلیت اطلاع از پیوستن مخاطب های جدید به تلگرام

آموزش تصویری ارسال آهنگ های گوشی در تلگرام

آموزش ارسال شماره تماس مخاطب های گوشی در تلگرام

 

مطالب مشابه

تبلیغات در سایت تبلیغات در سایت
ارسال دیدگاه جدید

تبلیغات شما
تبلیغات متنی
تبلیغات متنی شما در اینجا /