آموزش مشاهده سریع و راحت تمام پیام های مربوط به شما در گروه های تلگرام

آموزش مشاهده سریع و راحت تمام پیام های مربوط به شما در گروه های تلگرام

مشاهده به نوبت و سریع تمام پیام های خطاب(Mention) یا ریپلای شده(Reply) به شما

گروه های تلگرام یکی از محبوب ترین قابلیت های تلگرام می باشد که به احتمال زیاد شما هم روزانه در گروه های مختلف به چت و گفتگو می پردازید. در ابتدای شروع به کار تلگرام فقط 200 نفر در هر گروه می توانستند عضو بشوند!ولی با افزایش محبوبیت تلگرام و تعداد کاربران فعال آن،تلگرام در حال حاضر تعداد اعضا گروه را به 10 هزار نفر افزایش داده است تا کاربران بیشتری بتوانند در گروه های مختلفی به چت و گفتگو بپردازند.اگر شما هم در گرو های مختلفی فعال باشید،به احتمال زیاد روزانه تعداد زیادی پیام در گروه به شما خطاب می شود(منشن Mention) یا اینکه اعضا گروه به پیام های ارسالی شما پاسخ(replay) می دهند.اگرروزانه تعداد زیادی پیام در گروه ارسال شود،شما برای اینکه بتوانید پیام های مربوط به خودتان را مشاهده کنید،مجبورید تمام پیام های گروه را بالاو پایین کنید تا پیام های مربوط به خودتان را مشاهده کنید!ولی نگران نباشید! در نسخه جدید تلگرام قابلیتی به گروه های تلگرام اضافه شده است که اگر در گروه پیامی به شما خطاب شد(Mention) یا اینکه شخصی به پیام شما در گروه پاسخ بدهد(Reply)، یک علامت در کنار نام گروه داخل لیست چت های شما اضافه می شودکه شما با انتخاب آن می توانید تمام پیام های خطاب شده به شما را براحتی و به نوبت بخوانید. د رادامه این پست از کینگ تو نت همراه ما باشید.

 

نکته: برای استفاده از این قابلیت تلگرام شما باید حتما از جدیدترین نسخه تلگرام استفاده کنید.در صورت نیاز می توانید جدیدترین نسخه تلگرام اندرویدی را از این صفحه دانلود کنید.

 

آموزش تصویری مشاهده سریع و راحت تمام پیام های مربوط به شما در گروه های تلگرام:

اگر شخصی در گروهی که شما هم عضو آن هستید پیامی را به شما خطاب کند(منشن Mention) یا اینکه اگر به پیام شما در گروه پاسخ بدهد(Reply)،علامت @ در کنار نام گروه داخل لیست چت های شما ظاهر می گردد(همانند تصویر زیر)

 

 

اکنون شما برای مشاهده سریع تمام پیام های خطاب شده به شما وارد گروه شوید،پس از اینکه شما وارد گروه شدید در سمت راست گروه یک آیکون به شکل @ همراه با تعداد پیام های خطاب شده به شما(Mention) و یا پاسخ داده شده به پیام های ارسالی شما (Reply) را مشاهده می کنید.

 

 

برای اینکه بتوانید اولین پیام خطاب شده در گروه به خودتان را مشاهده کنید تنها کافی هست بروی ایکون @ ضربه بزنید تا اولین پیام را مشاهده کنید.

 

 

حال برای مشاهده سایر پیام های منشن شده یا ریپلای شده به شما تنها کافی هست مجددا همانند مرحله قبل بروی آیکون@ ضربه بزنید تا سریع پیام بعدی را مشاهده کنید.

 

 

شما با این آموزش می توانید براحتی به تمام پیام های که در گروه به شما خطاب شده است دسترسی پیدا کنیدشما پیام ها را از قدیمی تر به جدید تر مشاهده خواهید کرد.

 

پست های پیشنهاد:

آموزش تصویری ربات دوستیابی هم صحبت تلگرام

آموزش تصویری چت کردن با خودمان در تلگرام اندرویدی_سیر تا پیاز

آموزش تغییر نام پروفایل تلگرام اندرویدی

آموزش فعال کردن قابلیت اطلاع از پیوستن مخاطب های جدید به تلگرام

آموزش تصویری ارسال آهنگ های گوشی در تلگرام

آموزش ارسال شماره تماس مخاطب های گوشی در تلگرام

 

مطالب مشابه

تبلیغات در سایت تبلیغات در سایت
ارسال دیدگاه جدید

تبلیغات شما
تبلیغات متنی
تبلیغات متنی شما در اینجا /