نحوه اطلاع از گروه های تلگرامی مشترک با مخاطب خاص

نحوه اطلاع از گروه های تلگرامی مشترک با مخاطب خاص

Groups in common

تلگرام بدون شک در حال حاضر محبوب ترین مسنجر در بین کاربران ایرانی هست که هر روز امکانات و قابلیت های این مسنجر امن و پرکاربرد افزایش پیدا میکند.همان طور که اطلاع دارید،گرو های تلگرام برخلاف کانال ها به شما این امکان را میدهدبراحتی به اعضای گروه دسترسی داشته باشید و میتوانید مطلع شوید که اعضای گروه چه کسانی هستند و امکان چت خصوصی با آنها را نیز دارید.در بروزرسانی جدید تلگرام قابلیت گروه های مشترک (Groups in common) به این مسنجر اضافه شده است که به شما این امکان را میدهد بفهمید که شما با یک مخاطب خاص در چه گروه هایی بصورت مشترک عضو هستید.در ادامه این پست بصورت کامل و تصویری نحوه استفاده از این قابلیت را خدمت شما همراهان گرامی سایت کینگ تو نت آموزش میدهیم.

 

نکته:برای استفاده از این قابلیت حتما باید از اخرین نسخه تلگرام استفاده کنید.در صورت نیاز میتوانید جدیدترین نسخه تلگرام اندرویدی را از این صفحه دانلود کنید.

 

آموزش مشاهده گرو هایی که بصورت مشترک با یک مخاطب خاص عضو آن گروه هستید:

 

1.ابتدا برنامه تلگرام را اجرا کنید و سپس وارد صفحه چت کاربر مورد نظری که میخواهید بفهیمد چه گروه های بصورت مشترک با آن کاربر عضو هستید بروید و سپس همانند تصویر گزینه سه نقطه سمت راست و بالا را انتخاب کنید.

 

Groups in common

 

2.در این صفحه اگر شما با مخاطب مورد نظر بصورت مشترک در گروهی عضو باشید گزینه Groups in common را مشاهده میکنید(جلو این گزینه تعداد گروه هایی که بصورت مشترک عضو هستید را نمایش میدهد) و اگر بصورت مشترک عضو گروهی نباشید گزینه Groups in common  را مشاهده نمیکنید.

 

Groups in common

 

3.در نهایت برای اینکه متوجه شوید در چه گروه هایی بصورت مشترک با مخاطب مورد نظر عضو هستید گزینه Groups in common را انتخاب کنید تا همانند تصویر زیر تمام گروه های مشترک که عضو آن با مخاطب هستید را مشاهده کنید.

 

Groups in common

 

پایان آموزش!

 

پست های پیشنهادی:

کامل ترین آموزش تصویری جلوگیری از هک شدن و نحوه اطلاع از کنترل شدن اکانت تلگرام

اموزش فارسی سازی نسخه اصلی تلگرام ویندوز

آموزش ذخیره کردن عکس های سکرت چت موبوگرام بدون فهمیدن طرف مقابل

اموزش تصویری قرار دادن ماسک بروی عکس در تلگرام

آموزش حذف پیام ، عکس ، استیکر و .. ارسال شده در چت خصوصی ، گروه و.. تلگرام

 

مطالب مشابه

تبلیغات در سایت تبلیغات در سایت
ارسال دیدگاه جدید

تبلیغات شما
تبلیغات متنی
تبلیغات متنی شما در اینجا /